Partner si udělal účet na seznamce

Anonymní
18.5.20 22:04

Partner si udělal účet na seznamce

Prosím o radu :(. Cítím se hrozně.
S partnerem máme nádherný vztah, ve kterém nikdy nechyběla komunikace ani vášeň. V sexuální oblasti jsme otevření navzájem a vše bylo zkratka perfektní. Teď jsem těhotná, na rizikovým a tak ten pestřejší sex šel bokem, ale stále máme sexu dost. Partner mi ještě tak hezky říkal, jak to vůbec nevadí, že po porodu si pak vše vynahradíme. Poslední dobou byl ale zvláštní, a já nikdy neměla důvod o něm jakkoli pochybovat, ale teď jakobych něco tusila. Když byl v práci, vyhrabala jsem doma jeho starý telefon a zapla ho. Byl tam přihlášený pouze e-mail… Kde jsem narazila na potvrzení účtu na seznamce, našla jsem si ho podle jeho přezdívky a zjistila, že si před víc jak měsícem založil účet, kde píše, že hledá ženu na sex a upřesnil tam i praktiky, které teď v těhotenství nemohu plnit… Cítím se hrozně, vždy jsme k sobě byli upřímní… Nebo alespoň já měla ten pocit… Prosím poraďte mi, co teď mám dělat? Mám se přiznat, že jsem mu takhle vlezla do starého telefonu a vím to? Nebo to mám nechat být? Byla jsem teď několikrát za rodinou a on byl doma sám… Mám strašný strach, co se mohlo stát a tak.
:( :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12912
18.5.20 22:14

Stejně to dlouho nevydržíš tajit. Nebo se budeš umět chovat tak, že o ničem nevíš?

No a k té seznamce - na tom profilu je jasně napsané, proč tam je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
849
18.5.20 22:21

Stejne mu to jednou vmetes, tak s tim operuj hned, at mas jasno. vis to jiste ze to on zalozil ucet? i dle praktik co jste provozovali? Uprimne ja bych s takovym nebyla a odesla bych. Prase a kurevnika doma nepotrebuji :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15016
18.5.20 22:27
@omites píše:
Stejně to dlouho nevydržíš tajit. Nebo se budeš umět chovat tak, že o ničem nevíš?No a k té seznamce - na tom profilu je jasně napsané, proč tam je.

Ano, je tam napsané proč si ji založil ale to byme neuklidnilo.
Brala bych to jako ránu na solar od nejbližšího člověka, strašně by me zklamal. Jak podváděním, tak lhaním, tak riskováním zanesení nemoci na mě a miminko. Morální dno.
A to bych mu taky hned řekla, tohle bych si prosebné nenechávala. Na profil bych řekla, že mu upozornila známá, která na té seznamce je a poznala ho (pokud tam má fotku), pokud nemá, řekla bych pravdu, v tomhle případě jo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
819
18.5.20 22:29
@migmina píše:
Stejne mu to jednou vmetes, tak s tim operuj hned, at mas jasno. vis to jiste ze to on zalozil ucet? i dle praktik co jste provozovali? Uprimne ja bych s takovym nebyla a odesla bych. Prase a kurevnika doma nepotrebuji :poblion:

Definuj jak se pozná prase? Mimochodem, jak klidně by se jí spinkalo, kdyby mu nelezla do věcí? Teď ví a je jí dobře? Si teda nemyslím. Opravdu potřebujete být nešťastné aby jste byly šťastné? Teď co? Kdyby nešmejdila, v blahé nevědomosti by život plynul, teď bude hrotit, prudit, negativní emoce vyvolávat a co? Zůstane sama, to chtěla? Bingo, to je výhra. Může zkusit napsat knihu ve stylu - Jak vyjebala jsem sama se sebou, jedním zapnutím jeho mobilu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21055
18.5.20 22:30
@káťa píše:
Brala bych to jako ránu na solar od nejbližšího člověka, strašně by me zklamal. Jak podváděním, tak lhaním, tak riskováním zanesení nemoci na mě a miminko. Morální dno.
A to bych mu taky hned řekla, tohle bych si prosebné nenechávala. Na profil bych řekla, že mu upozornila známá, která na té seznamce je a poznala ho (pokud tam má fotku), pokud nemá, řekla bych pravdu, v tomhle případě jo…

A tys ten jeho profil jeste nevidela nebo co?

Prosim te, nezlob se, ale pusobi to jako nedomysleny trolli příběh. Jako prvni prece vlezu na tu seznamku, kouknu, jestli je ten ucet aktivní, kdy tam byl naposledy a pak mu urvu koule, ne… :roll:

Edit: koukam, ze nereaguju na zakladatelku. No stejne je mi to nejake divne. Ldyz uz vlezu do telefonu, ze to neověří :think:

Příspěvek upraven 18.05.20 v 22:32

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15016
18.5.20 22:31
@Kadet Biegler píše:
Definuj jak se pozná prase? Mimochodem, jak klidně by se jí spinkalo, kdyby mu nelezla do věcí? Teď ví a je jí dobře? Si teda nemyslím. Opravdu potřebujete být nešťastné aby jste byly šťastné? Teď co? Kdyby nešmejdila, v blahé nevědomosti by život plynul, teď bude hrotit, prudit, negativní emoce vyvolávat a co? Zůstane sama, to chtěla? Bingo, to je výhra. Může zkusit napsat knihu ve stylu - Jak vyjebala jsem sama se sebou, jedním zapnutím jeho mobilu.

Ty jsi její starej?
Gratuluju k super povaze - při prvním nepohodlí hodit životního parťáka přes palubu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@migmina Určitě to založil on… I přesně o co si tam píše, naprosto jistej on :(… Nevím, jak se zachovat..

• Nahlásit
  • Citovat
3847
@Anonymní píše:
S partnerem máme nádherný vztah, ve kterém nikdy nechyběla komunikace ani vášeň. V sexuální oblasti jsme otevření navzájem a vše bylo zkratka perfektní. Teď jsem těhotná, na rizikovým a tak ten pestřejší sex šel bokem, ale stále máme sexu dost. Partner mi ještě tak hezky říkal, jak to vůbec nevadí, že po porodu si pak vše vynahradíme. Poslední dobou byl ale zvláštní, a já nikdy neměla důvod o něm jakkoli pochybovat, ale teď jakobych něco tusila. Když byl v práci, vyhrabala jsem doma jeho starý telefon a zapla ho. Byl tam přihlášený pouze e-mail… Kde jsem narazila na potvrzení účtu na seznamce, našla jsem si ho podle jeho přezdívky a zjistila, že si před víc jak měsícem založil účet, kde píše, že hledá ženu na sex a upřesnil tam i praktiky, které teď v těhotenství nemohu plnit… Cítím se hrozně, vždy jsme k sobě byli upřímní… Nebo alespoň já měla ten pocit… Prosím poraďte mi, co teď mám dělat? Mám se přiznat, že jsem mu takhle vlezla do starého telefonu a vím to? Nebo to mám nechat být? Byla jsem teď několikrát za rodinou a on byl doma sám… Mám strašný strach, co se mohlo stát a tak. :( :(

Sorry, ale to je úplny dno co může chlap těhotné ženě, která nemůže mít sex udělat. Jako fakt dobytek tohle. Nemám slov, bych mu zabalila kufr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
819
18.5.20 22:32
@káťa píše:
A to bych mu taky hned řekla, tohle bych si prosebné nenechávala. Na profil bych řekla, že mu upozornila známá, která na té seznamce je a poznala ho (pokud tam má fotku), pokud nemá, řekla bych pravdu, v tomhle případě jo…

Tedy řešit situaci lhaním o známé? Nepřiznat, že leze mu do kapes, věcí, šuplíkú, že nemá domov jako bezpečí, ale pokoj na hromadné ubytovně? Pěkné, moc pěkné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
18.5.20 22:33

Ty mu nosíš dítě a on se chová jako šmejd :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 22:33

@PaníKadrnožková
Před měsícem a půl založeno a naposledy aktivní před týdnem :nevim:. Fotka žádná, pouze kraj, kde bydlí. Oblíbené praktiky a popis co přesně hledá. Nebýt toho emailu, tak to nevím. Kdyby tam měl jméno/fotku je to jednodušší.

• Nahlásit
  • Citovat
21055
18.5.20 22:34
@Kadet Biegler píše:
Tedy řešit situaci lhaním o známé? Nepřiznat, že leze mu do kapes, věcí, šuplíkú, že nemá domov jako bezpečí, ale pokoj na hromadné ubytovně? Pěkné, moc pěkné.

Ale dej pokoj, to ted v krizi aplikujes whataboutismus. Ale vykrikovanim o provineni protejsku se nevyzmizikuje to původní :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27156
18.5.20 22:36
@Anonymní píše:
S partnerem máme nádherný vztah, ve kterém nikdy nechyběla komunikace ani vášeň. V sexuální oblasti jsme otevření navzájem a vše bylo zkratka perfektní. Teď jsem těhotná, na rizikovým a tak ten pestřejší sex šel bokem, ale stále máme sexu dost. Partner mi ještě tak hezky říkal, jak to vůbec nevadí, že po porodu si pak vše vynahradíme. Poslední dobou byl ale zvláštní, a já nikdy neměla důvod o něm jakkoli pochybovat, ale teď jakobych něco tusila. Když byl v práci, vyhrabala jsem doma jeho starý telefon a zapla ho. Byl tam přihlášený pouze e-mail… Kde jsem narazila na potvrzení účtu na seznamce, našla jsem si ho podle jeho přezdívky a zjistila, že si před víc jak měsícem založil účet, kde píše, že hledá ženu na sex a upřesnil tam i praktiky, které teď v těhotenství nemohu plnit… Cítím se hrozně, vždy jsme k sobě byli upřímní… Nebo alespoň já měla ten pocit… Prosím poraďte mi, co teď mám dělat? Mám se přiznat, že jsem mu takhle vlezla do starého telefonu a vím to? Nebo to mám nechat být? Byla jsem teď několikrát za rodinou a on byl doma sám… Mám strašný strach, co se mohlo stát a tak. :( :(

On na tom telefonu nemá heslo?

Za mě to je TROLL… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 22:37

@Kadet Biegler
Oba jsme k sobě byli vždy uprimni. On má heslo od mého telefonu a já od jeho.
Nikdy jsem mu nikam nelezla, ale teď byl opravdu divný. A na mé otázky, co se děje doslova uhýbal.
Vlezla jsem do jeho starého telefonu, který je doma v záloze, kdyby byl potřeba. A ano, to mě opravdu neomlouvá, také mám z toho výčitky. Ale zároveň už alespoň vím, že nejsem úplně blbá a opravdu ho znám natolik, že poznám, kdy se něco děje.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama