Partner si více rozumí s holkama?!

Anonymní
21.6.20 07:35

Partner si více rozumí s holkama?!

Ahoj chci se zeptat jestli je normální když partner řekne že si více rozumí s holkama, že s klukama ho nebaví řešit tý chlapske témata. Holky mu prý více poradí atd.. asi by to bylo v pořádku kdyby… Na mě nežárlil on, a to stylem že mě klidně jezdí kontrolovat autem když někde jsem, vadí mu že si napíšu s klukama jen třeba co dělali o víkendu s partnerkou atd… když to zjistil že si píšu udělal ze mě totální ku..u. Přitom já partnera miluju a nemám potřebu ho podvádět, jen se taky potřebuju pobavit jak s chlapama tak s ženskýma. Jeho minulost je docela peprná co se týče ženských, manželku podváděl a nebylo to s jednou ženou. Proč se pořád obouva do mě? Zažili jste někdy něco podobného? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4187
21.6.20 07:40

Partner asi má sebevědomí na nule, když má takovou potřebu vás pořád hlídat a kontrolovat a normální to určitě není. A časem přijdou ty zákazy atd. a skončíte sama, odstřihnutá od světa jen kompletně v jeho vlivu, ale to už vás mezitím bude podvádět s jinou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8369
21.6.20 07:41

Zažila a připravil mě postupně o všechny kamarády, známé a část rodiny. Bála jsem se pozdravit bývalé kolegy a spolužáky že školy. Tihle žárlivci žijí stylem,, podle sebe soudím tebe". Dej od něj ruce pryč, jinak budeš jen a jen nešťastná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3259
21.6.20 07:41

Podle sebe soudím tebe no…je nevěrník, tak vidí nevěru všude. Promluva, kdyz to nepomuze, tak poradna/psycholog/psychoterapeut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1512
21.6.20 07:50
@sediza píše:
Podle sebe soudím tebe no…je nevěrník, tak vidí nevěru všude. Promluva, kdyz to nepomuze, tak poradna/psycholog/psychoterapeut.

Naprostý souhlas, zakladatelko, od tohoto týpka rychle zdrhej, nebo budeš litovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.20 07:50

Potřebuje pořád obdiv a slyšet slova lichotek, ale až abnormálně (což mu samozřejmě žádný chlap říkat nebude). Dokonce mu vadilo že i malé dítě 12ti leta neteř prý moc mluvi, že se pořád snaží být středem pozornosti :nevim: (To mi přišlo totálně na hlavu) Zazila jsem jeho baveni se s kamarádkama (to bylo samé zlatíčko, lásko, milacku) mi to nebylo vůbec příjemné, s tím že nebyly ty holky ani ochotné respektovat to že má partnerku, prostě důležité pro něj bylo, že hlavně on je obdivovan. Neměl by ten obdiv hledat doma?

• Nahlásit
  • Citovat
10000
21.6.20 07:51

Podle mě je to hajzlik.
Ten se asi těžko změní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10820
21.6.20 07:55

Podvadi te, a proto te hlida, abys i ty nepodvadela jeho. To by totiz nesnesl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
768
21.6.20 08:00
@Anonymní píše:
Potřebuje pořád obdiv a slyšet slova lichotek, ale až abnormálně (což mu samozřejmě žádný chlap říkat nebude). Dokonce mu vadilo že i malé dítě 12ti leta neteř prý moc mluvi, že se pořád snaží být středem pozornosti :nevim: (To mi přišlo totálně na hlavu) Zazila jsem jeho baveni se s kamarádkama (to bylo samé zlatíčko, lásko, milacku) mi to nebylo vůbec příjemné, s tím že nebyly ty holky ani ochotné respektovat to že má partnerku, prostě důležité pro něj bylo, že hlavně on je obdivovan. Neměl by ten obdiv hledat doma?

No, jestli chceš utáhnout sama obdiv v takové míře, v jaké ho potřebuje, tak to jde. Ale počítej, že už se moc nedostanete k takovým těm zbytečnostem, jako například, že je potřeba dát auto do servisu nebo kdo vyzvedne dítě ze školky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1294
21.6.20 08:25

Pryč od něj. Co s takovým chlapem 8o
Sebestřednej idi.ot, co tě bude podvádět a žárlit na děti. Máš to za potřebí??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.20 08:30
@kavenka píše:
Pryč od něj. Co s takovým chlapem 8o
Sebestřednej idi.ot, co tě bude podvádět a žárlit na děti. Máš to za potřebí??

Je pravda že já nejsem typ co by za každou věc pochválil, ale když vidím že se mu něco povede nebo něco udělá tak ho hned pochválím a on opravdu je šikovný chlap, ale on potom chce ať ho pořád vychvaluju na veřejnosti jak udělal to a ono, zkrátka aby se ten hovor točil jen kolem něj :? Ano pochválím ho i před lidma když na něco padne tema, ale nebude mým jediným tématem chválit mého muže. Chci se věnovat i lidem s kteryma se právě bavím.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.6.20 08:40

Prostě to celé nechápu :nevim: se vším jsem mu pomohla, s podnikáním, když se něco pokazilo hned jsem u toho byla. Snad věci se dokazují i činy a ne jen slovy chvály a pění ódy na mého partnera. :think: kdybych ho urážela nebo mu zakazovala atd tak to pochopim, ale já jsem z předchozích vztahu tak poučená že přece nebudu dělat to stejne v dalších vztazích. Měl kamarádky stylu zlatíčko miláčku si nejlepší a v zápětí ho jedna obrala o prachy a další podobné scénáře a mi bude říkat že jsem ku..a. fakt nechápu za co to mam :,( pořád jen přemýšlím nad sebou, ale když doma jsem s partnerem ani si mě nevšímá, bere mě jako samozřejmost tak z toho vzniklo i to že jsem začala chodit víc ven s kamarádkama a to byl problém ptz zase někde traajdam. Doma Vás má na háku ale on nemá obdiv? A co já? To se nebaví o tom, že když vyleze mezi hlavně ženské, nechápete jak se ten člověk meni před očima (zábavný, skvělý, neodolatelny)

• Nahlásit
  • Citovat
3749
21.6.20 08:46

A proč s ním teda jsi? Mě partner říct, že jsem ku.va tak by to byla poslední odvážna věc co by udělal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
602
21.6.20 08:46

Podle sebe soudím Tebe… dělal to dříve, dělá to i teď, ví, jak je snadný Tě oblafnout, tak má velký strach, abys mu nedělala totéž. Nebuď slepá a zdrhej, hlavně si s ním proboha nedělej dítě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
21.6.20 08:48
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat jestli je normální když partner řekne že si více rozumí s holkama, že s klukama ho nebaví řešit tý chlapske témata. Holky mu prý více poradí atd.. asi by to bylo v pořádku kdyby… Na mě nežárlil on, a to stylem že mě klidně jezdí kontrolovat autem když někde jsem, vadí mu že si napíšu s klukama jen třeba co dělali o víkendu s partnerkou atd… když to zjistil že si píšu udělal ze mě totální ku..u. Přitom já partnera miluju a nemám potřebu ho podvádět, jen se taky potřebuju pobavit jak s chlapama tak s ženskýma. Jeho minulost je docela peprná co se týče ženských, manželku podváděl a nebylo to s jednou ženou. Proč se pořád obouva do mě? Zažili jste někdy něco podobného? :nevim:

Jednou by mě takhle zkontroloval a poslala bych ho do tmy.. Tohle je hnus. Jinak jo, pokud nemá sebevědomí, tak může raději kamarádit s holkama.. Po zkušenostech ale vím, že tihle extremisti žárlí proto, že sami dělají neoc špatně a mají pocit, že druhý to bude dělat též 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama