Partner stále spí a nestará se

Anonymní
20.4.21 20:36

Partner stale spi a nestara se

Uz na to nemam nervy. Prosim o nazor. Pritel dela na smeny R/O/N. Mame rocniho syna, je to zivel. Ja se staram o vse, o uklid, jidlo, proste klasika. Pritel prijde z prace, naji se, da si pivo a jde spat, prijde třeba z ranni smeny, jde spat ve 3 a vstane az v osm vecer,.kdy davam malyho spat, s malym si pohraje 5 min a tot vse. Kdyz mu reknu ze stale jen lezi, tak mi zacne nadavat ze on maka, on nosi penize a ze ma ma to nárok. Jako ano, at si odpocine ale proc celej den :( me pak rekne ze stejne nic nedelam ze o odpoledni sichtu hned bezim za rodicema…ano jezdím tam.pac druha strana ma aboslutni nezajem a ja chci aby malej mel aspon jednu babicku a dedu kteri ho milujou a ja s rodicema mam tez harmonický vztah. O nocni vstane ve 4.odpoledne to cumi do tel, malymu se věnuje chvili a jeste rve ze dela bordel. Rikam jo drla je to zivel…a.on a ty si nehraj na matku roku, pritom ja si s malym hraju, nerikam v kuse, ale po pauzach a venuju se mu az az. Zadne zdr problemy nema, aby byl stale unavenej, dnes mi rekl ze jsem dylina, ze ho s**u ze mu zavidim i spanek a ze at necekam nekdy od nej nejaky penize když spolu nebudem, hodil po me polstar a takhle je to poslední dobou kazdej den, hadky a hadky, pritom ja nervu, reknu mu slusne a v klidu ze by taky mohl neco udelat a on at jdu k. psychousovi ze mateřství leze na mozek.. to chci opravdu tak moc? To ze občas taky padám na hubu a.chci mit klid to se nevidi…jednou jsem si rano prispala a hned jsem byla spatna.. :,( ma tohle vubec cenu do budoucna? Dale je to kurak, ja zatvrzelej nekurak, prestal a ted zase zacal…premyslim zda chci fakt moc nebo to on prehani…nevim, nevim… :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1062
20.4.21 20:39
@Anonymní píše:
Uz na to nemam nervy. Prosim o nazor. Pritel dela na smeny R/O/N. Mame rocniho syna, je to zivel. Ja se staram o vse, o uklid, jidlo, proste klasika. Pritel prijde z prace, naji se, da si pivo a jde spat, prijde třeba z ranni smeny, jde spat ve 3 a vstane az v osm vecer,.kdy davam malyho spat, s malym si pohraje 5 min a tot vse. Kdyz mu reknu ze stale jen lezi, tak mi zacne nadavat ze on maka, on nosi penize a ze ma ma to nárok. Jako ano, at si odpocine ale proc celej den :( me pak rekne ze stejne nic nedelam ze o odpoledni sichtu hned bezim za rodicema…ano jezdím tam.pac druha strana ma aboslutni nezajem a ja chci aby malej mel aspon jednu babicku a dedu kteri ho milujou a ja s rodicema mam tez harmonický vztah. O nocni vstane ve 4.odpoledne to cumi do tel, malymu se věnuje chvili a jeste rve ze dela bordel. Rikam jo drla je to zivel…a.on a ty si nehraj na matku roku, pritom ja si s malym hraju, nerikam v kuse, ale po pauzach a venuju se mu az az. Zadne zdr problemy nema, aby byl stale unavenej, dnes mi rekl ze jsem dylina, ze ho s**u ze mu zavidim i spanek a ze at necekam nekdy od nej nejaky penize když spolu nebudem, hodil po me polstar a takhle je to poslední dobou kazdej den, hadky a hadky, pritom ja nervu, reknu mu slusne a v klidu ze by taky mohl neco udelat a on at jdu k. psychousovi ze mateřství leze na mozek.. to chci opravdu tak moc? To ze občas taky padám na hubu a.chci mit klid to se nevidi…jednou jsem si rano prispala a hned jsem byla spatna.. :,( ma tohle vubec cenu do budoucna? Dale je to kurak, ja zatvrzelej nekurak, prestal a ted zase zacal…premyslim zda chci fakt moc nebo to on prehani…nevim, nevim… :(

Neuveritelne, jak casto se milujici, chapajici a zenu na rukou nosici partner po narozeni ditete zmeni.
Nepochybuji o tom, ze tomu tak bylo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
20.4.21 20:39

Asi tři roky jsem takhle směnovala a určitě jsem nespala do 4 a po ranni nešla hajinkat. On se prostě chce ulejvat. Určitě nebyl takový před porodem, co? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5449
20.4.21 20:43

Takový byl pořád. Jen ty jsi jedna z mnoha, která to zase nepoznala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63715
20.4.21 20:45

Chceš říct, že dřív takový nebyl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8390
20.4.21 20:46

Samotné ti bude líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23896
20.4.21 20:48
@Anonymní píše:
Uz na to nemam nervy. Prosim o nazor. Pritel dela na smeny R/O/N. Mame rocniho syna, je to zivel. Ja se staram o vse, o uklid, jidlo, proste klasika. Pritel prijde z prace, naji se, da si pivo a jde spat, prijde třeba z ranni smeny, jde spat ve 3 a vstane az v osm vecer,.kdy davam malyho spat, s malym si pohraje 5 min a tot vse. Kdyz mu reknu ze stale jen lezi, tak mi zacne nadavat ze on maka, on nosi penize a ze ma ma to nárok. Jako ano, at si odpocine ale proc celej den :( me pak rekne ze stejne nic nedelam ze o odpoledni sichtu hned bezim za rodicema…ano jezdím tam.pac druha strana ma aboslutni nezajem a ja chci aby malej mel aspon jednu babicku a dedu kteri ho milujou a ja s rodicema mam tez harmonický vztah. O nocni vstane ve 4.odpoledne to cumi do tel, malymu se věnuje chvili a jeste rve ze dela bordel. Rikam jo drla je to zivel…a.on a ty si nehraj na matku roku, pritom ja si s malym hraju, nerikam v kuse, ale po pauzach a venuju se mu az az. Zadne zdr problemy nema, aby byl stale unavenej, dnes mi rekl ze jsem dylina, ze ho s**u ze mu zavidim i spanek a ze at necekam nekdy od nej nejaky penize když spolu nebudem, hodil po me polstar a takhle je to poslední dobou kazdej den, hadky a hadky, pritom ja nervu, reknu mu slusne a v klidu ze by taky mohl neco udelat a on at jdu k. psychousovi ze mateřství leze na mozek.. to chci opravdu tak moc? To ze občas taky padám na hubu a.chci mit klid to se nevidi…jednou jsem si rano prispala a hned jsem byla spatna.. :,( ma tohle vubec cenu do budoucna? Dale je to kurak, ja zatvrzelej nekurak, prestal a ted zase zacal…premyslim zda chci fakt moc nebo to on prehani…nevim, nevim… :(

Nežaluj. Určitě tě nikdo s pistolí hlavy nenutil s ním mít dítě. Tvoje volba, tak nebreč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5602
20.4.21 20:53

V případě rozchodu a střídavé péče bys měla více času pro sebe a určitý čas by se musel starat i partner…když teď ho k tomu nedonutíš.
Já ti nevím. Děti mám plánovaně, manžel věděl, že to nebude brnkačka a takhle tedy nikdy nevyspával :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31404
20.4.21 20:57
@Anonymní píše:

Klasika. Mateřská je prostě náročné období. Oba mají pocit, že to mají těžké a ten druhý nepomáhá/nechápe. Tady tě budou holky hecovat, ať ho budíš, že nemá, co spát. Jeho kamarádi, ať si tě srovná, že tě živí…

Reálně pomůže jen jediné, aby děcko odrostlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8026
20.4.21 21:02

To jako když by chodil jen ráno, tak mezi směnama by 15 hodin spal? Některé drogy mají takovy účinky. Ale podle mě nespí a jen čumí a hraje si na telefonu, nebo jej chodíš kontrolovat a fakt spí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
20.4.21 21:08

A kde vůbec pracuje? V montovně aut?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9764
20.4.21 21:17

Určitě se změnil po narození dítěte. Třeba ho napraví mimísek číslo dvě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4016
20.4.21 21:17

Uz jste byli ve Vymene manzelek nebo jste v poradniku??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
20.4.21 21:20

Takto se určitě chová až po narození dítěte. Nechápu proč sis pořizovala s buranem dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 21:21

No jako většinu casu prospi, ale kolikrát jde do ložnice a jen lezi a cumi do tel, kdyz za nim malej prijde tak najednou milius ae ze by se zvedl a pohral si to ne…jinak dela ve fabricey kde zapne masinu a hodinu az dve nemusi nic delat…jo stane se ze maj vic prace ale jinak k tomu rika jak mel v praci pohodu, a jako jak chaou odpocinek, taky si s malym zdrimnu ale max na hodku a jedu zase, i ho spat poslu kdyz je umavenej ale proc tam je celej den a spi az do vecera, pak nadává ze nemuze spat tak co to je :nevim: nereknu kdybych byla flink nejakej a na vse kaslala ale tohle je prostě asi moc nebo nevim :nevim: pak mi jeste rekne ted a ty si jako pamatuješ kdyz ti byl rok ze si s tebou rodicr hrali?! Stejne to zapomene…to je argument ze fakt uz nemam slov…Z.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat