Partner touží jít na swingers

Anonymní
1.4.17 17:47

Partner touží jít na swingers

Anonym, je mi trapně i za partnera.
Před týdnem se mi partner svěřil, že jeho velkým snem je jít na swingers párty a koukat se, jak souloží jiné páry a pak se k nim přidat.
Mám z toho obavu, jaký na to máte názor?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

20807
1.4.17 17:50

Je jedno, jaký na to máme názor my, pokud o tom máš pochybnosti, tak to nedělej. Tohle je něco, co prostě musíš chtít, pokud o to oba stojí, proč ne, ale takhle by to mohlo dost vážně narušit vztah… já taky toužím po věcech, které se mi nikdy nesplní, protože manžel by to nezvládl a za to mi to nestojí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.17 17:59
@Anonymní píše:
Před týdnem se mi partner svěřil, že jeho velkým snem je jít na swingers párty a koukat se, jak souloží jiné páry a pak se k nim přidat.
Mám z toho obavu, jaký na to máte názor?

ahoj já tam byla s bývalým přítelem 2×. On chtěl a já byla zvědavá.. jeho to vzrušovalo mě se to spíš hnusilo…smrad, špatná hygiena…chlap šáhnul jedný holce mezi nohy pak druhý aniž by si umyl ruku jako… 8o a to byl luxusní klub kde se platil vstup několik tisic kč…a jeste mi nebylo uplně příjemný vidět jak muj chlap šu. á s někým jiným a na mě zbyl takovej hnusák :mrgreen:…no jsem ráda že muj současný chlap je „normální“ a tohle ho nebere

• Nahlásit
  • Citovat
2322
1.4.17 18:04

Když sáhl jedné mezi nohy, nepůjde si hned umýt ruce :)

Tam není povinná hygiena před? To každý přijde a hned se jde? Používá se ochrana?
Neumím si toto představit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohledmuze
1.4.17 18:07

Bylo by to dost neprakticky umyvat si ruce pokazdy kdyz na nekoho sahne. :)) Holka asi taky nejde vykloktat hned ustni vodu pokazdy, kdyz ho ma v puse. :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
2322
1.4.17 18:10

@pohledmuze :lol: :lol: měla by, jen aby stíhala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 18:12

Si dovolim rict, ze jaky na to mam nazor ja, je tak nejak u zadnicky, zalezi na tom tvem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15104
1.4.17 18:18

Šla bych hned, ale přítel na takové věci není, ale už jsem absolvovala :* :oops: :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
1.4.17 18:39
@Anonymní píše:

Jj, mým velkým snem je mimo jiné celosvětový mír. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14291
1.4.17 19:02
@Anonymní píše:

Trapně ti být vůbec nemusí, buď ráda že má k tobě partner důvěru a o svém přání ti řekl, není na tom nic špatného. Důležité je, jak se domluvíte mezi sebou, ale určitě se nenuť, do čeho se ti nechce a pořádně to rozvažte. Ono koukat na to, jak si to rozdáváte s jinými partnery nemusí být v konečném výsledku až tak úžasný. A nebo taky může :nevim: Pořádně bych si o tom s partnerem popovídala, ať víš, co od toho čeká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
1.4.17 20:10

Já bych to teda nedala…ufff, ta představa že brousí muj chlap jinou, tak to ne…ja bych měla treba strach, že se mu to zalíbí a bude chtít chodit pořád :think: nevim no..Jsem na tebe zvědava jak se rozhodneš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21521
1.4.17 20:21
@Anonymní píše:

pokud ty se na to necítíš, nejdi do toho. Zanechalo by to šrámy na vztahu a tvé duši. V sexu je povoleno jen to, co je příjemné oběma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48249
1.4.17 20:25
@Anonymní píše:

a jaký na to máš názor Ty? To je totiž nejdůležitější ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11468
1.4.17 20:33
@Anonymní píše:

asi bych si vzal do ruky ještě dělobuch, kdyby náhodou:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11468
1.4.17 20:34
@Markéta80 píše:
a jaký na to máš názor Ty? To je totiž nejdůležitější ;)

Myslíš? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama