Partner tráví všechen čas s rodičema

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 19:22
partner tráví všechen čas s rodičema

Zdravím, já už nevím co s tím. Partner tráví příliš mnoho času s rodiči. Za 3 měsíce mu bude už 27 let a furt trávíme všechen čas s jeho rodiči. Mám je ráda, opravdu moc ale čeho je moc, toho je příliš. Dřív jsme bydleli 30 km od nich, a to jsme jezdili na výlety nebo jen tak na pivo na sami/s kamarády. Před rokem jsme se ale přestěhovali do stejneho baraku jako bydlí jeho rodiče, takže bydlíme pod nimi. Ze začátku to šlo, ale poslední půl rok je to až otravné. Přijdeme s práce a hned přijde tchýně na čaj a takhle třeba 5× do týdne, jdeme si sednout na zahrátku, jen my dva, chci si udělat romantický oběd venku…ale nééé, přitel zavolá rodiče, a sedí u nás 4-5 hodin. Na každičký výlet jezdíme s nima, a když ja nechci, tak já ta špatná která kazí zábavu. Furt mi radí, jak co mám dělat, jak mám věšet/prát prádlo, jak mám plejt zahrátku..no prostě všechno. Říct jim nic nemůžu, protože by se hned naštvali, hodně. Nebo když si domluvíme konečně sami výlet, přijde jeho táta at jde na pivo, tak on jde a opije se tak, že druhý den nemuže vubec řidit a je mu špatně a takhle chodí každý víkend. Chodí v 6 a přijdou ve 2/3 ráno. Nemám nic proti tomu ale když už jsme sakra na něčem domluvený tak by se mohl krotit. Nebo říká mi třeba jak se mu dnescka nechce na pivo a že když jeho tata prijde, tak že nikam nepujd, že si pustíme nějaký film. Tak ja natěšená připravuji popcorn, pití a film a najednou zvonek a přitel hned běží radostně na pivo, třeba včera jsme měli jet do aquaparku v tom horku, večer mu zvoní telefon od táty že potřebuje pomoct se sousedovic silnicí a on hned ruší plány se mnou a letí za ním…to prostě nechápu, už nevím co s tím a začíná mě to vážně štvát. S přítelem jsem o tom už několikrát pokoušela mluvit ale marně, prosím aspon o malou radu nebo se už zblázním :zed: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Premek_Orac
Kelišová 5122 příspěvků 14.06.19 19:25

Vem ho na dovolenou k vasim. Pochopi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 19:26
@Premek_Orac píše:
Vem ho na dovolenou k vasim. Pochopi.

To nepůjde, protože moji rodiče už nežijí.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 14.06.19 19:27
@Anonymní píše:
prosím aspon o malou radu nebo se už zblázním :zed: :lol:

Zdrhej. Naprosto vážně a z vlastní zkušenosti.
Dynamiku uzavřený rodiny, notabene dvougenerační, kde dva ze tří jsou pro třetího autorita… tohle prostě nenabouráš, a tím spíš ne, pokud to tomu třetímu alias příteli naprosto vyhovuje.
Kopni ho do zadku a najdi si chlapa, a ne děcko závislý na rodičích.

Jana525
Kelišová 5638 příspěvků 14.06.19 19:30

Tobe vazne nevadi, ze ti dokaze sedet 8 hodin v hospode? 8o

A to ostatni? Silene? Utec a never, ze se nekdy zmeni

Renca8
Ukecaná baba ;) 1467 příspěvků 14.06.19 19:32

To by me taky stvalo :-D dyt ty nevedes partnerskej zivot s nim ale s jeho rodici :-D normalne si s nim sedni a vysvetli mu to. Dej mu to precist… nebo si promluv s tchanem. Dyt to se musi podepsat casem i na sexu ve vztahu a tak.. asi proste nechce s tebou travit cas, nestoji o to… nevim, takovej zivot zit…to je hodne divne :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 14744 příspěvků 14.06.19 19:35

Odstěhujte se. Ale těch problému je tam víc než jen věčně přítomni rodiče.

Uživatel je onlineŠáruší
Závislačka 2850 příspěvků 14.06.19 19:36

Najdi někoho jiného, s tímhle si nedělej děti, nebo jednou ze zoufalství skočíš pod most. Tohle je totální úlet.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1777 příspěvků 14.06.19 19:36

Tohle je proste uplne spatne. A stejne by to dopadlo kdybychom zili u tchanovcu my. Tedy nedopadlo, protoze ja bych to nevydrzela a konflikt by znicil i tak mizerne vztahy ktere mezi sebou mame.

Markéta80
Hvězda diskuse 44587 příspěvků 14.06.19 19:37

Proč jste se tam stěhovali? Nezlepší se to, čím dál víc se tam budeš cítit ta navíc a nepočítej že se to zlepší a budete mít spolu dítě, naopak ještě horší. Na tohle je jediná rada- odstěhovat, ale vsadím se že on nepůjde :? Chová se jak malé dítě a ty tam max budeš za uklízečku :palec:

hanka.br.
Generální žvanilka 20152 příspěvků 14.06.19 19:37
**@Anonymní píše:
Zdravím, já už nevím co s tím. Partner tráví příliš mnoho času s rodiči. Za 3 měsíce mu bude už 27 let a furt trávíme všechen čas s jeho rodiči. Mám je ráda, opravdu moc ale čeho je moc, toho je příliš. Dřív jsme bydleli 30 km od nich, a to jsme jezdili na výlety nebo jen tak na pivo na sami/s kamarády. Před rokem jsme se ale přestěhovali do stejneho baraku jako bydlí jeho rodiče, takže bydlíme pod nimi. Ze začátku to šlo, ale poslední půl rok je to až otravné. Přijdeme s práce a hned přijde tchýně na čaj a takhle třeba 5× do týdne, jdeme si sednout na zahrátku, jen my dva, chci si udělat romantický oběd venku…ale nééé, přitel zavolá rodiče, a sedí u nás 4-5 hodin. Na každičký výlet jezdíme s nima, a když ja nechci, tak já ta špatná která kazí zábavu. Furt mi radí, jak co mám dělat, jak mám věšet/prát prádlo, jak mám plejt zahrátku..no prostě všechno. Říct jim nic nemůžu, protože by se hned naštvali, hodně. Nebo když si domluvíme konečně sami výlet, přijde jeho táta at jde na pivo, tak on jde a opije se tak, že druhý den nemuže vubec řidit a je mu špatně a takhle chodí každý víkend. Chodí v 6 a přijdou ve 2/3 ráno. Nemám nic proti tomu ale když už jsme sakra na něčem domluvený tak by se mohl krotit. Nebo říká mi třeba jak se mu dnescka nechce na pivo a že když jeho tata prijde, tak že nikam nepujd, že si pustíme nějaký film. Tak ja natěšená připravuji popcorn, pití a film a najednou zvonek a přitel hned běží radostně na pivo, třeba včera jsme měli jet do aquaparku v tom horku, večer mu zvoní telefon od táty že potřebuje pomoct se sousedovic silnicí a on hned ruší plány se mnou a letí za ním…to prostě nechápu, už nevím co s tím a začíná mě to vážně štvát. S přítelem jsem o tom už několikrát pokoušela mluvit ale marně, prosím aspon o malou radu nebo se už zblázním :zed: :lol:

Tak jestli ti nevadí ani to, že máš doma ochlastu, tak musíš být ukrutná zoufalka. Předpokládám, že o rozchodu nepřemýšlíš, protože je jinak naprosto úžasný.**

Veveří
Ukecaná baba ;) 2264 příspěvků 14.06.19 19:45

Zakladatelko, tak já jsem to měla do puntíku to samé (kromě těch tahů do hospody, naštěstí). Rodiče vždy a za všech okolností až na prvním místě. A já tam kdesi vzadu, nedůležitá, přehlížená, nakonec i s dětmi. Každý pokus o změnu byl chápán jako můj nevděk. No, nebudu ti malovat růžovou budoucnost v domě u tchánovců. Zdrhej, dokud nejsou děti.

Uživatel je onlineMonchichik
Echt Kelišová 8680 příspěvků 14.06.19 19:47

Přestěhovala bych ho o patro výš k rodičům a našla bych si někoho normálního ;)

Premek_Orac
Kelišová 5122 příspěvků 14.06.19 19:48
@Anonymní píše:
To nepůjde, protože moji rodiče už nežijí.

Omlouvam se…

hanidost87
Povídálka 29 příspěvků 14.06.19 19:53

To jsou teda rady… Je dost jednoduchý říct ať se rozejdou, ale těžký to realizovat když ke svému příteli něco cítí.

Určitě bys to měla s partnerem ještě zkusit a dát mu šanci, ale pod jinou střechou. Měla bys mu říct, že se chceš přestěhovat? Asi ne, bude tě ignorovat jako doteď. Lepší je mu na rovinu říct, že se chceš rozejít. Jsou dvě varianty jak se k takový situaci postaví:

A. Záleží mu na tobě, konečně ti začne naslouchat. Vymyslíte jiné bydlení.
B. Nezáleží mu na tobě, nebude tě brát vážně. V takovém případě má opravdu cenu utéct.

V každém případě trvej na rozchodu i když to tak třeba necítíš, vztahy jsou občas jako poker a ten, kdo lépe blafuje si prosadí tu svou. A nedělej žádné kompromisy.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama