Reklama

Partner u porodu ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 12:28
Partner u porodu ano nebo ne?

Předně upozorňuju, že to bude kapku delší a omlouvám se za anonym, ale jde o intimní záležitost.
Do porodu zbývá cca 2,5 měsíce. Jsem prvorodička. Celkem dost se ho obávám, obecně špatně snáším bolest, takže za jakoukoliv podporu budu ráda.

Na druhou stranu se trochu obávám, jaký vliv by mohla mít přítomnost partnera v takové situaci na jeho psychiku a náš případný sexuální život.
S manželem jsme se naposledy milovali cca před 2 týdny a nebylo to takové jako předtím, když jsem malinko vyjekla hned se ptal zda jsme v pohodě a místo užívání si vášně jsme se spíše soustředili na to zda je vše OK, navíc když mi stiskl prso, tak se na bradavce objevila kapka mleziva.
No a od té doby nic. Objímáme se, tulíme, když ho vášnivěji políbím, což byla vždy rozbuška pro sex, tak pohladí mě po vlasech, třeba kousne laškovně do ramena, ale dál to nedojde.
Bojím se, že když mě uvidí při porodu, něco se cvakne a on už mě pak nebude vůbec vnímat jako sexuální objekt.

Ráda bych se tedy zeptal žen, jaké mají v tomto směru zkušenosti.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8606 příspěvků 33 inzerátů 12.07.18 12:34

Tohle je dost individualni. Muz byl u obou porodu a vubec ho to nepoznamenalo.
Tohle vyreste spolu, zda se na to citi, nebo jak to vnima.

Aspera
Generální žvanilka 20345 příspěvků 1 inzerát 12.07.18 12:34

Manžel byl u obou porodů, byla jsem za to ráda, hlavně, že se mnou byl na předporodním pokoji. K porodu bych ho pak asi až tak nutně nepotřebovala, ale byla jsem ráda. A neudělalo to mezi námi žádnou změnu a navíc si jako první pochoval ty naše drobky.

Janli
Kelišová 5389 příspěvků 9 inzerátů 12.07.18 12:35

Můj manžel je taky cíťa, nesnáší krev, v těhotenství jsme spolu spali minimálně, ale přesto k porodu šel a užil si cekej hororovej porod se mnou. Následky to nezanechalo žádný, sex máme čím dál tím lepší.

terien
Kelišová 7425 příspěvků 12.07.18 12:36

Můj byl a žádná změna :lol: ale jeho jen tak něco nerozhází.

Russet
Extra třída :D 10315 příspěvků 12.07.18 12:37

U porodu byl, skončil akutním císařem. Na frekvenci to nemělo vliv. Nevím přesně, kdy poprvé po porodu to bylo, ale šestinedělí jsme určitě problém dodržet neměli. Já bych se ho zeptala, jestli tam chce být. Nebo třeba jen na tu fázi před, na tlačení by šel ven. Ale někdy je porod dost překotný. Mně jo vyvolávali, takže přišel, až když to bylo rozjeté. Kamarádky muž sotva stihnul po vyvolávačce přijet. Netlačila bych na něj. Neměl by to brát jako povinnost. Nás to spíš posílilo. Viděl, že porodit 3,5 kg mimino není legrace. Pak ten neplánovaný císař 8o To jsme oba nečekali. Já se nestihla bát, on musel mít nahnáno.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 12.07.18 12:38

Tak nektere muze zeny v pokrocilem stadiu tehotenstvi nepritahuji a pripadne se boji,ze by mohl ublizit diteti.po porodu to bude urcite ok.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 12.07.18 12:39

můj muž byl až u čtvrtého porodu, prohlásil pak, že to bylo docela zajímavý a že když už viděl na discovery rodit antilopy a velryby, tak manželku zvládnul taky v pohodě 8) sexuálně ho to nijak nezpomalilo :mrgreen:
pokud jde o porod, tak to bolí, ale když to zvládneš, tak na konci dostaneš fakt hezkou čůrací panenku :kytka:

beruska9
Extra třída :D 10559 příspěvků 12.07.18 12:39

Muz byl,na sexualni zivot to vliv nemelo. Nicmene to se predpovida tezko :nevim:

Soňa Zacharová
Závislačka 3363 příspěvků 12.07.18 12:41

Hele u nás je to po prvním porodu snad lepší než před otěhotnění. U druhého porodu nebyl a hodně ho to mrzí. Teď se blíží třetí porod a on se tak moc těší že sám hledal hlídání pro děti aby mohl být u porodu. Je to hodně individuální musíš se o tom bavit s chlapem jak to cítí on.

jessikka
Extra třída :D 10676 příspěvků 12.07.18 12:43

Vypadá to spíš na blok u tebe než u manžela.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 12.07.18 12:54

Rodila jsem sice cisarem,ale uz od začátku těhotenství jsem věděla,ze partnera u porodu nechci. Ne,ze by to nezvládl,nebo ze by se po tom mezi nami neco zmenilo,ale bylo to kvůli mě. Já nemám rada takové to utešovani,kdyz je člověku opravdu špatně,vic jak půlku tehotenstvi jsem prozvracela,on stal vzdycky za dveřmi, utěšoval,jak to bude dobrý,jak to k tomu patří a podobně.. vím,ze to myslel dobře,ze to proziva se mnou,ale v tu chvíli bych ho nejradeji švihla štětkou na zachod po hlavě..Ted jsem těhotná po druhé a zase to mám stejně.

malá_holka
Závislačka 4976 příspěvků 12.07.18 13:01

člověče,radši za mě ne. nazažila jsem, ale radši ne. já bych ani nerodila sama, rozříznout, vytáhnout :nevim: :mrgreen: zašít a báaaaj. :lol: berte s nadsázkou :kytka:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2489 příspěvků 12.07.18 13:01

Jde tady v prvni rade o tebe, o tvoji psychickou pohodu. Jestli je tahle tvoje obava tak velka, ze to pri porodu budes mit nekde v hlave, tak ti to nepomuze.

Poradne to spolu proberte, ze vsech stran. Chces ho tam? Chce tam on sam, (nebo jen kvuli tobe, protoze ma pocit ze musi?).

Porod neni na pohled krasna vec, ne kazdy se chce na to divat, i pro chlapa je to velky stres, videt svoji zenu trpet. Lide reaguji ruzne, muzes byt prijemne prekvapena a nadsena jakou ti bude oporou, ale stejne tak muzes byt i zklamana, opravdu to poradne a bez vytecek proberte.

Abych rekla pravdu, ze sveho okoli nevim o nikom, kdo by s tim problem mel, na druhou stranu se s necim takovym lide verejne moc nechlubi, pokud to tak je.
Nikdo nemame kristalovou kouli, jak to bude u Vas. Kdyz prijde na vec, nemusi nic videt, kdyz se dokaze nedivat tam, kam nechce. ;)

Příspěvek upraven 12.07.18 v 13:04

Lekninka91
Extra třída :D 10211 příspěvků 12.07.18 13:02

Ja jsm ho tam puvodne nechtela, pak mi to bylo jedno, at se rozhodne on. U porodu byl, ale on ma silnej zaludek :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama