Partner už mě nemiluje

28.1.20 20:49

Partner už mě nemiluje

Dobrý den,
mám takový problém. S partnerem máme dvě malé děti, v průběhu druhého těhotenství hrozila miminku VVV, upla se jsem se na to mrně a na těhotenství a partner šel pro mě byť nevědomky, ale šel stranou. Neměla jsem chuť na sex, tak začal trávit víc a víc času s kamarády. Ze začátku mi to nedocházelo, říkala jsem si, že ho nechám, že až se prcek narodí, tak to bude jiné… Nebylo, mimi je naštěstí úplně v pořádku, ale i tak se pro mne obě děti staly středobodem vesmíru a partner stále mizel a já na ně byla sama. Došlo to tak daleko, že už jsem ani o jeho pomoc nestála a řekla si, že to zvládnu bez něj… A pak přišlo probuzení. Skončilo šestinedělí a já si uvědomila, jak zoufale mi chybí. Už jsme ale mlčeli příliš dlouho a rozhovor se mnou zcela otřásl. Chtěla jsem mu vše vynahradit, ale už o to nestojí. Už je to půl roku a stále se v tom motáme, nemluví se mnou o nás a když začnu, tak mi řekne, že už nemám tu energii a drzost, pro kterou mě miloval, že to nejsem já. Říkala jsem mu, že jsem unavená, jsem sama na dvě děti a on je pořád pryč. Je to jako na houpačce, je pryč kdykoli to jen je možné, zjistila jsem, že má profil i na seznamce a já nevím jak dál. Miluju ho, ale z tohoto už asi není cesta zpět… Nebo má někdo nějakou jinou zkušenost? Máme 7 měsíční miminko a tříleťáka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28.1.20 21:05

Myslím, že to co se vám stalo je dost standardní situace. Asi bych zkusila nějakou manželskou poradnu - když oba budete chtít se současným stavem něco dělat, tak se to určitě podaří. A určitě bych si současný stav nedávala za vinu, máte dvě malé deti a i kdyby muž neměl zájem o Tebe, tak je divné že není doma alespoň kvůli dětem - dost možná se citi odstrceny, chtělo by ho to (pokud to půjde) maximálně zapojit do péče o děti, aby k nim získal blízký vztah a možná i pak víc bude chápat, co prozivas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
28.1.20 21:05

Je to smutne ale asi bych to rozsekla :nevim: treba prave to mu rozsviti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 21:15

Snažím se ho zapojit a je pravda, že když je doma, tak pomáhá. Dokonce jsem si i zařídila angličtinu a děti hlídá on. Bojím se, že když to rozseknu, tak se mu to jen bude hodit. Bude si žít free život bez závazků, povinností, bude se bavit, děti uvidí dvakrát do měsíce a veškeré jejich nedostatky svede na jejich matky (má i dítko z předchozího vztahu, o které momentálně taky nejeví valný zájem). Do poradny nechce, vše se teď točí kolem něj, vidí jen sebe, on je ten nejhorší atd atd atd. Tolik mě to bolí a tolik bych chtěla, aby byl zase s námi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kompendium
28.1.20 21:22

Skúste si pravidelne zaistiť hlídání a vyraziť si sami s manželom, bez detí, stačí aj na hodinku. Snažte sa hovoriť o inej téme než sú deti. Vyrazte cez víkend aj s deťmi niekam mimo miesto bydliště. Tvorte si pekne zážitky. Keď deti spia, pustite si film, vykaslite sa na úklid a pod.

• Nahlásit
  • Citovat
1219
28.1.20 21:25

@Ketrackera no a ted ma svobodny free zivot bez zavazku, bavi se, deti skoro nevidi a jeste trapi tebe. Nevim co je lepsi no. :nevim: ale byt s nim jen proto aby si nemohl uzivat a sama z nej mit jen trapeni? No prosim :nevim: se holt nevyplaci delat si deti s nekym, kdo uz naky ma a nestoji o ne :nevim: velmi pravdepodobne dopadnes driv nebo pozdeji stejne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 21:27

Tak kazdopadne se tim tolik nebicuj. Copak on je tve treti dite, aby ses o nej starala jako o 2 mlafsi? Mam pocit, ze by mohl podporit a prilozit ruku k dilu. Jestli vas (obdobne jako prvni dite) haze pres palubu, tak tomu asi tezko sama zabranis. Jestli to zatim nechces rozsekavat, a ja se ti ani nedivim - jsi ted i s detmi v nejzranitelnejsim obdobi, tak se snaz nic neresit. Kazdopadne apely na city nebo vycitky asi nepomuzou, je dobre, ze ho zapojujes. Bud se vzpamatuje nebo retezove opusti i vas. Kazdopadne delej, co je v tvych silach, at to nema jednoduche, cim vetsi pocit viny, tim lepsi vyjednavaci pozice. Drzim palce, je to blb…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 21:28

@kompendium přesně to jsem mu navrhovala - kino, společnou činnost, nemá zájem… Navíc na moc dlouho nikam nemůžeme, protože stále kojím. Ale je pravda, že přijde a řekne, že jdeme všichni na bazén, na hory…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 21:30

@Mika.ella1
Ono to tak teď nevypadá, ale já se do něj zamilovala právě kvůli tomu, jak se choval ke svému dítku, dýchal by za něj, byl výborný otec. Ta změna nastala až teď. Až teď všechny odstavil na druhou kolej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 21:34

@PaníKadrnožková
Děkuji moc za podporu, přesně to se snažím. Být doma. Milá, hodná, usmívající se, dál má navařeno, uklizeno, pusa příchod, odchod, v noci se snažím ho chytit aspoň za ruku. Ale hrozně mě to vyčerpává, když vidím, jak chodí z práce čím dál později, sedí na mobilu a vysedává po nocích s kamarádama, kteří už mají velké děti, opravené baráky a vše srovnané

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 21:36

@PaníKadrnožková
A jinak jste se trefila. Chtěl stejnou přízeň jako děti. Bylo mi vyčteno, že jsem nepřišla jako první s pusou nebo ho rovnou nesvedla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kompendium
28.1.20 21:39

Aspoň nejaká známka, že to ešte úplne neuzavrel. Tak vyrazte na tie hory, možno sa prelomia ľady. My sme boli na horách s 8 mesačnou dcérkou a ešte som kojila. Držím palce, aby ste tu krízu prekonali.

• Nahlásit
  • Citovat
1219
28.1.20 21:41

@Ketrackera aha, to mas rict hned :nevim: :mrgreen: v tom pripade souhlas s pani Kadrnozkovou :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
28.1.20 21:42

@Ketrackera co si vzit na ty hory sebou hlidani? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 21:46

@kompendium
My jezdíme i s malou, ale je to jen na dopoledne/odpoledne. Jak přijedeme, tak nás opusinkuje a odchází…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama