Partner už mě nemiluje

Napsat příspěvek
26.2.20 18:15

@Paolo629
Jj, kousnu se do jazyka. Já už svoje řekla, řada je na něm. Jaro už je skoro tu, jen ty rýmy a horečky jsou věčné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
28.2.20 12:17
@Ketrackera píše:
@Andante
Můžu se ještě zeptat, jak dlouho u vás trvala cesta k sobě?

To je informace, která vám moc nepomůže, ten proces byl dlouhodobý a běžel paralelně se vztahy. Jeho důsledkem bylo mimo jiné i to, že vztah, který jsem tak moc chtěla udržet, že jsem kvůli němu vstoupila do psychoterapie, jsem nakonec ukončila já sama.

Co se času týče, dva roky intenzivní terapie, plus dva roky méně intenzivních sezení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 12:56

@Andante
A nakonec jste se k sobě vrátili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
28.2.20 12:59

@Ketrackera Ne. Já jsem nechtěla. Jestli chtěl on, myslím doopravdy, nevím. Nechtěla jsem, tak už mne to nezajímalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 13:01

@Andante
Jj, každopádně moc dík za radu a čas. Uvidíme, co bude :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 23:13

Tak jen píšu pokračování. Rozešli jsme se, ale zatím spolu dál bydlíme. Chce dokončit rekonstrukci a pak odejít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
dnes v 12:13

@Ketrackera Co mne zajímá, je, jak je tobě? Teď jsou náročné časy, jak se cítíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
dnes v 13:53

@Andante
Děkuji moc za zájem. Je mi paradoxně lépe, vím, na čem jsem a na čem mám stavět. Bolí to a chybí mi, ale vím, že je to marné. Možná je to zatím i tou karanténou, že vlastně fungujeme jako rodiče normálně a zatím nikde necárá, ale vypisuje ve velkém. Uvidím, jak to budu zvládat, až se zase začne toulat po nocích. Jestli to bude neúsné, tak jsme domluvení, že prostě odejde dřív

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
dnes v 14:09
@Ketrackera píše:
@Andante
Jestli to bude neúsné, tak jsme domluvení, že prostě odejde dřív

Tohle je dospělé jednání ženské, která akceptuje situaci a zároveň bere ohledy na své city. Jen tak dál :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
dnes v 14:40

@Andante
Děkuji moc, jen doufám, že nepodlehne nějaké našeptávačce a nezačne dělat naschvály… Ale i to je řešitelné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama