Partner v porodnici po celou dobu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikolka00
Nováček 5 příspěvků 06.11.18 10:57
Partner v porodnici po celou dobu

Holky, v jaké porodnici je možnost neustálého pobytu partnera po sekci?

Reakce:

eliskaj
Kelišová 5522 příspěvků 06.11.18 10:58

A k čemu ho tam potřebuješ? Jen čiste ze zvědavosti… jsem po dvou sekcích a ani by me nenapadlo, aby tam manžel byl se mnou, byla jsem rada, ze mám klid :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 06.11.18 10:59

@Nikolka00 kdyz si zaplatite nadstandard, tak s tebou muze byt podle me kdekoli…ale nejlepsi je se zeptat primo v te porodnici ;)

Nikolka00
Nováček 5 příspěvků 06.11.18 11:01

@eliskaj hlavně s toho důvodu, že se nebudu schopna ihned starat o malou a raci bych partnera kterého malá zná po hlase než cizí lidi :D

Mala.ještěrka
Kecalka 291 příspěvků 06.11.18 11:05

Na oddělení šestinedělí podle mě ano, pokud si zaplatíte nadstandard. Na JIPce to nelze.

Le_lenaz
Stálice 95 příspěvků 06.11.18 11:05

Zeptej se přímo v porodnicích u nás v Havířově nabízejí za příplatek kromě nadstandartního pokoje ještě rodičovský pokoj kde může být maminka, tatínek i mimino.

Mala.ještěrka
Kecalka 291 příspěvků 06.11.18 11:06

Ale možná bych být tebou „šetřila“ manželovo volno na dobu, kdy budete doma. V porodnici jsou přeci jenom sestřičky, doma potom můžeš být úplně sama.

Taače
Kecalka 349 příspěvků 06.11.18 11:06

@Nikolka00 V rámci nadstandartu, kdy ty si platíš 400/den je, aspoň v porodnici, kde se chystám rodit já, tuším 300/noc za další osobu na pokoji včetně stravy.
Taky jsem si to zjišťovala, aby nemusel partner denně dojíždět takovou dálku, ale nakonec jsme se do toho města stejně přestěhovali :D

eliskaj
Kelišová 5522 příspěvků 06.11.18 11:08

@Nikolka00 tak to jo… ale zdravotní sestry by se o ni postaraly. Nech partnera, ať si malou “zapije”, zvládneš to sama;)
Nicméně k tvé otázce. Pokud tvá vybrána porodnice dává po sekci na JiP tak tam stejne partner byt nesmí a na sestinedeli k malé ho neubytuji. Pak na nadstandartu s tebou moc byt asi bude, ale to ty už budeš schopna fungovat ;)

1mila2
Kecalka 361 příspěvků 06.11.18 11:34

Byla jsem v Jihlave (prosinec 2017), partner u porodu byt nechtel (porodnice to u planovane sekce umoznuje), ale cekal na chodbe. Malou mi ukazali, pricucla se, zabalili ji a dovezli tatinkovi. Kdyz me prevezli na pokoj (asi JIP, pac rano me stehovali na jiny a odpo jsem sla na nastandart), tak uz tam na me cekali :srdce: byl tam s nama asi 5hodin a furt mi nosil caj :hug: byli jsme tam pres stedry den, tak tam s nama 24.i spal. Zaplatila jsem si nadstandart, aby moje navstevy a telefonaty nerusili jinou maminku (ona tam teda byla snad jen 1, no a nebyla jsem uplne v psychicke pohode, takze jsme ani nechtela nikoho ciziho). Jinak nebyl problem, aby na nadstandartu byl tatinek porad. Malou nezapil do dneska, protoze abstinenti to tak proste maji :lol:

Pred 6ti lety jsem byla v Havlickove Brode a tam za mnou po sekci manzel prisel (rodila jsem v 5rano akutni sekci, manzelovi jsem to volala v 7 a dorazil asi ve 14hodin) a asi za hodinu ho vyhodili, ze musim odpocivat :roll:

Beckyttine5
Kecalka 282 příspěvků 06.11.18 12:06

Jde to v Krnově

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6289 příspěvků 06.11.18 12:16
@Mala.ještěrka píše:
Na oddělení šestinedělí podle mě ano, pokud si zaplatíte nadstandard. Na JIPce to nelze.

U nás to šlo i na JIP, tedy pokud tam byla i žena.

Pocahonta
Kecalka 215 příspěvků 07.11.18 00:23

V Benešově to jde myslím na nadstandardu (musí se zaplatit i tatínek). Pokud mohu hodnotit zpětně, tak po prvním porodu bych za něj byla vděčná (pokud by mi pomáhal starat se o miminko a byl mi psychickou podporou), jelikož já měla poporodní depresi, takže můj pobyt v porodnici tragédie (to se vztahuje i na dobu po druhém porodu, ale to už tatínek hlídal starší dítě doma).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >