Partner v první době porodní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katar
Stálice 72 příspěvků 12.05.19 09:51
Partner v první době porodní

Ahojte, chtěla bych se zeptat na vaše aktuální zkušenosti z porodnice. Jsme z maličkého města na Moravě a do porodnice budeme muset jet do Brna což je 60km a já mám strach, že partnera pošlou domů v první době porodní. Obávám se, že zpátky už by to nemusel stihnout. A proto, se chci zeptat jestli nevíte o nějaké porodnici, kde může zůstat tatínek celou dobu nebo klidně i nějaké soukromé klinice. Děkuji :hug: :kytka:

Přečtěte si článek: První doba porodní a co dělat?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anitramm
Ukecaná baba ;) 1419 příspěvků 12.05.19 09:53
@Katar píše:
Ahojte, chtěla bych se zeptat na vaše aktuální zkušenosti z porodnice. Jsme z maličkého města na Moravě a do porodnice budeme muset jet do Brna což je 60km a já mám strach, že partnera pošlou domů v první době porodní. Obávám se, že zpátky už by to nemusel stihnout. A proto, se chci zeptat jestli nevíte o nějaké porodnici, kde může zůstat tatínek celou dobu nebo klidně i nějaké soukromé klinice. Děkuji :hug: :kytka:

Zjisti si předem, kde to jak mají, ale spíš se divím tomu, že by ještě v dnešní době někde snad posílali partnera domů?! :nevim: Podle mě už je to snad samozřejmost, že tam s tebou může někdo být. ;) Rozhodně si za tím stůj.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66140 příspěvků 12.05.19 09:56

@Anitramm Tak samozřejmostí to všude není, protoze v mnoha porodnicich na to nemaji prostory.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 12.05.19 10:02

Omlouvám se, zeptám se jak blbka.

Porod mám za sebou v Horovicich a spolecne s manželem jsme šli rovnou na porodní pokoj, kde se mnou byl celou dobu. Porod jsem měla teda dost rychlý, takže jsme tam moc dlouho nebyli. Každopádně kde jsou teda rodičky? To je fakt nějaká hekarna? A pak jdou teprve někam jinam rodit přímo?

Katar
Stálice 72 příspěvků 12.05.19 10:02

No právě samozřejmost to není :-/ kamarádka teď rodila a partnera poslali domů :zed: a z toho mám fakt strach tam zůstat úplně sama :,(

Aspera
Generální žvanilka 21965 příspěvků 12.05.19 10:06

@Katar zkus se pozeptat v menších porodnicích v okolí. V těch větších často posílají domů, v těm menších mají prostory na to, aby zůstal.

BaMaK
Závislačka 3021 příspěvků 19 inzerátů 12.05.19 10:07

@Katar zeptej se přímo tam, kde budeš rodit. Myslím, že přítomnost partnera je dneska už normální a málokde na to nejsou připraveni. V Brně je taky hodně možnosti, proste se zeptej.

Aspera
Generální žvanilka 21965 příspěvků 12.05.19 10:10

@Katar ještě si zkus zjistit, jak to tam probíhá po císaři. Na to jsem narazila u nás. V Jindřichově Hradci po císaři jak to jde nosí dítě na kojení a máma si ho může u sebe nějakou dobu nechat i když ještě není schopná vstát a starat se o něj. V Českých Budějovicích dokud nevstane, dítě nevidí.

Tableta
Závislačka 4892 příspěvků 12.05.19 10:12

Rodila jsem u Miloušů a manžel byl celou dobu se mnou.

Katar
Stálice 72 příspěvků 12.05.19 10:13

@Aspera děkuji za radu to mě vůbec nenapadlo na to se musím zeptat :srdce:

hani28
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 12.05.19 10:15

Tak snad i kdyby ho poslali ‘domu’ tak prece nemusi jet 60km domu. Muze zustat nekde v kantyne nebo pobliz porodnice. Nebo prinejhorsim v aute.

Sue2008
Kecalka 370 příspěvků 12.05.19 10:17

@Verurizeckova vesmes maji nejaky ‚cekaci pokoj‘. Umistuji tam treba maminky po odtoku vody, kdy nemaji kontrakce atd. Je pro vice maminek a tatinci by se tam proste nevesli. Pokud uz je nalez k porodu, tak podle kapacity putujes na porodni sal a tam uz jsi sama a s kym chces.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66140 příspěvků 12.05.19 10:30

@Verurizeckova Ano, nekde maji zvlast pokoje po vice rodickach a az pak se presouvaji na porodní sal. Takze kdyz je na pokoji vice zen, tak tam partner nemuze, stejne jako nemuze do koupelny, ktera je taky pro vic zen.

Šarlota4
Extra třída :D 11154 příspěvků 12.05.19 10:34

Tak ja myslim, ze mas ze zakona pravo na doprovod u lekare a u vysetreni :nevim: Samozrejme je jasne, ze operacni sal je tabu, ale pokud se ohradite, tak by ho poslat domu nemeli.

flicek18
Kecalka 465 příspěvků 12.05.19 10:36

Rodila jsem u milostných a PA mi řekla že to bude na dlouho možná za 24 hodin a ať přítel jede domů že mu pak zavolají. Řekla jsem že to máme hodinu cesty, moc se netvarila ale řekla ať teda zůstane. A ještě že tak, kdyby se mu volalo když jsem šla na porodní sál (cca 3 hodiny po tom co ni to řekli) stihl by to tak tak…
Kdyby z nějakého důvodu nechtěli tak ať přítel jde někam v Brne si sednou nebo něco. Snad vám to taky dovolí ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama