Partner velká opora v těhotenství

209
26.3.17 23:48

Partner velká opora v těhotenství

Ahoj děvčata,

jsem v 37 tt., a začínám tak bilancovat jaké to těhotenství celé bylo. A musím říct, že ne každý den u mě byl sluníčkový, dokonce poslední dny jsou dny spíše zamračené skrze blížící se porod…nervozita stoupá a strach z něčeho nového přichází. I když myslím na to, že pak budu mít malou princezničku, někdy to je fakt těžké. Nohy mám oteklé, záda mě bolí navíc mam streptokoka, spát nemůžu, žáha mě palí..no prostě si furt jen na něco stěžuju…ale na něco jsem úplně zapomněla. Spíš na někoho, mám doma partnera, který je celé těhotenství semnou. Občas je na mě tvrdej, když se venku plazím pomale trošku už simuluju :cert:…ale když mi vážně není dobře je tady pro mě a já si toho nesmírně vážím, je to krásný pocit mít u sebe někoho, na koho se můžete obrátit, když se necítíte dobře :srdce: :srdce:. Ale vlastně se teď 8 měsíců vše točilo kolem mě…Tak přemýšlím jak partnerovi vyjádřit poděkování za to jak se ke mě pěkně choval po tu celou dobu. Vím, že největší poděkování bude, až malou bude držet v náruči :srdce: :srdce: ale napadlo mě mu napsat děkovný dopis, ten si zabalit do tašky do porodnice a až bude malá na světě a manžel půjde domu, dát mu ho ať si ho přečte…Udělala už toto některá z vás?? Co si o této úvaze myslíte??

Děkuji za komentáře :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

13193
26.3.17 23:58

Me spis prijde lepsi mu to povedet. Jednoduse bych uvarila jeho oblibene jidlo a pri veceri mu podekovala, rekla mu, jak si toho vseho vazim a chci aby vedel, ze to neberu jako samozrejmost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2804
27.3.17 00:07

Mě patner pomáhal hodně při prvním a teď i při druhém těhotenství. A já nikdy nezapomínám mu za jeho velké i malé službičky poděkovat :) je to dar, najít takového partnera

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22507
27.3.17 00:10

Tak je to asi o tom, jak jste na toto naladěni. Já nechat chlapovi dopis, tak si zaklepe na čelo :D Ale jak píšou holky. Večeře, vínko a prostě to říct. My jsme zvyklý si často dávat najevo, že to, co jeden pro druhého děláme, není samozřejmost ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 00:16

@Matildapg Jestli to tak citis, tak to tak udělej. Ale zdá se mi to takové o hormonech, které s těhotnou mlátí.
Do porodu mi zbývají necelé dva měsíce a já bych manžela musela vysloveně pozlatit. Jak při prvním, tak obzvlášť při druhém těhotenství. Ale on i já víme jak to je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5664
27.3.17 04:30

Klidne bych neco „sesmolila“, ale ja rada nechavam takova psanicka. Kratke vzkazy z lasky. Takze chlap by si na celo netukal. ;)
V minulem vztahu jsem psala parkrat dopis, kdyz byla krize, na psani ma clovek cas a muze dobre poskladat slova…
Takze proc ne. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
27.3.17 04:37

Ja te i s dopisem zase chapu. Behem poslednich ani me 5 let cekame cca za 1-2 tydny treti miminko a manzel (ale vlastne i ja) ma podle mne uz uplnou svatozar. Nekdy vim, ze jsem vyslovene „na pest“, ale proste se nemuzu ovladnout a navic-presne tak-vse se uz nekolik mesicu toci okolo mne. Takze i ja jsem si letos poprve pripravila neco maleho. Muj manzel je ppmerne romantik, je z Latinske Ameriky a tak to je pro nas nekdy jak z telenovely. Nicmene na romantiku ted moc cas neni a tak jsem pripravila nejake dobroty, ktere rad mlsa a kvalitni Prossecco a jeste takovy osobni darek (necham si pto sebe), ktery mu udela radost a zitra se chystam taky na kratky dekovny dopis. Jak tu pisou holky-ne kazdemu by tohle udelalo radost, ale muj muz mne bude urcite jeste o trosicku vic milovat-on na tohle proste je ❤️ Takze smele do toho! ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 07:49

Sama vis nejlíp jaký je tvůj partner…me to přijde hezké napsat dopis.Ten si schová a ma hezkou vzpomínku ;) Já v tehu byla strašná ze začátku, hormony se mnou mlatily :roll:, se divim ze ten můj chlap se mnou vydržel :mrgreen: My si nepiseme vzkazy, ale jednou mi napsal když odjel do prace, já vzkaz našla v kuchyni a bylo to moc hezké…ze na me mysli a napíše par řádku me potěšilo…mám to schované :srdce: Napis dopis, můžeš uvařit nějakou tu dobrutku a klidně říct i osobně. Pokud bude u porodu tak vše pochopí…ty nálady atd. Nejkrásnější pro něj bude az si pochova princeznu. :hug: A na nějaké výlevy v tehu zapomene. Hormony jsou hold hormony, to víme každá :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
209
28.3.17 01:29

@Celina Jéé to je super nápad DĚKUJI :kytka: :kytka:

Večeře a slovní poděkování je sice dobrý nápad, ale snažím se vždy vařit oblíbená jídla :) :) A děkuji mu skoro každý den, když jde ráno do práce, dostanu v posteli pusu, řekneme si, že se milujeme…snad tento rituál budeme mít navždy :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama