Partner vyšiluje kvůli koroně

Anonymní
20.1.21 09:45

Partner vysiluje kvůli koroně

Ahoj, dneska byla doma hádka a potrebuji znát váš názor na věc. Stručně: kamarádce vyšel před 14 dny pozitivní test, byla jsem ve styku s jejím dítětem v ten den, kdy jí vyšel pozitivní test, byli jsme venku. Přes tu dobu mě nikdo nekontaktoval, nevěděla jsem to. Nereste prosím, že mi to měla kamaradka říct hned, ne až před 2 dny, kdy bych stejně už měla po karanténě. Mezitím jsem byla ve styku s partnerem, který byl o víkendu u své babičky a teď vysiluje, že jsem mu to měla říct, ale jak, když jsem to nevěděla a ptát se mě nenapadlo. :,( :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5062
20.1.21 09:46
@Anonymní píše:
Ahoj, dneska byla doma hádka a potrebuji znát váš názor na věc. Stručně: kamarádce vyšel před 14 dny pozitivní test, byla jsem ve styku s jejím dítětem v ten den, kdy jí vyšel pozitivní test, byli jsme venku. Přes tu dobu mě nikdo nekontaktoval, nevěděla jsem to. Nereste prosím, že mi to měla kamaradka říct hned, ne až před 2 dny, kdy bych stejně už měla po karanténě. Mezitím jsem byla ve styku s partnerem, který byl o víkendu u své babičky a teď vysiluje, že jsem mu to měla říct, ale jak, když jsem to nevěděla a ptát se mě nenapadlo. :,( :?

On neumí česky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
20.1.21 09:48
  1. nevěděla jsi to, není co řešit
  2. manžel to hrotí, už jste teoreticky po karanténě a ani jsi nebyla v kontaktu s kamarádkou, ale s jejím dítětem, které tedy zřejmě ani pozitivní nebylo, jestli správně chápu…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
20.1.21 09:51

Tak když si to nevěděla, tak si mu to nemohla říct zejo :nevim: víš kolik takových kontaktu můžeš mít? Trasujou se akorat kontakty těch, co maj pozitivní test. Žes viděla někoho, kdo má někoho pozitivního v okolí nikoho nezajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 09:52

@Májovka1234 hroti to, že jsem mu to neřekla okamžitě, jak jsem to věděla. Dítě na testech nebylo, nemá příznaky, manžel kamarády také negativní :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
250
20.1.21 09:54
@Anonymní píše:
@Májovka1234 hroti to, že jsem mu to neřekla okamžitě, jak jsem to věděla. Dítě na testech nebylo, nemá příznaky, manžel kamarády také negativní :zed:

tvůj muž mi připomíná mého skoro tchána…žijí na vesnici, prakticky nelezou z domu a jeho nejvíce zajímá kdo už to měl a případně, proč mu to neřekli :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15463
20.1.21 10:28

Hysterka no. Pokud nežije doma ve vzduchotěsném prostoru, tak má denně několik kontaktů s někým, kdo byl v kontaktu :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19476
20.1.21 10:37

Partner nechodí do práce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6347
20.1.21 10:39
@Anonymní píše:
Ahoj, dneska byla doma hádka a potrebuji znát váš názor na věc. Stručně: kamarádce vyšel před 14 dny pozitivní test, byla jsem ve styku s jejím dítětem v ten den, kdy jí vyšel pozitivní test, byli jsme venku. Přes tu dobu mě nikdo nekontaktoval, nevěděla jsem to. Nereste prosím, že mi to měla kamaradka říct hned, ne až před 2 dny, kdy bych stejně už měla po karanténě. Mezitím jsem byla ve styku s partnerem, který byl o víkendu u své babičky a teď vysiluje, že jsem mu to měla říct, ale jak, když jsem to nevěděla a ptát se mě nenapadlo. :,( :?

Mě napadá se jít demonstrativně oběsit. :roll: ach jo, lidem uz vážně hrabe. Ano je to hrůza co se děje a člověk by mel byt opatrný, ale jak mu máš říct něco co nevíš a to že tě hned nenapadlo že byl u babičky… :roll: no nenapadlo, myslím, že babička také nesedí 24/7 zavřená v domě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5236
20.1.21 10:39

Jak to máme vědět, jestli to máš/mělas? Taky to u sebe nevím, třeba jsem Covid už měla nebo mám (bezpříznakový) nebo mít budu, nebo budu mezi málem lidí a nebudu ho mít ani v budoucnu, kdo ví. Ale tahle hysterie už mi leze pěkně krkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62182
20.1.21 10:43

Je zbytečně hystericky. Logicky jsi mu to nemohla říct, když jsi to nevěděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
20.1.21 10:53

To jste se tady všechny zbláznily? Samozřejmě že to hrotí, mohl nakazit babičku. Kdyby pak umřela, co byste říkaly? Že příroda to tak chtěla? Hnus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5236
20.1.21 11:31
@Katydr píše:
To jste se tady všechny zbláznily? Samozřejmě že to hrotí, mohl nakazit babičku. Kdyby pak umřela, co byste říkaly? Že příroda to tak chtěla? Hnus.

Nakazit babičku mohl i tak, pokud se s ní normálně vídá a nechodí předtím na testy. A jak mu to zakladatelka měla říct, vždyť to sama nevěděla. Navíc byla v kontaktu jen s jejím dítětem. Trošku uvažování do té hysterie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15463
20.1.21 11:32

@Paola21 Já teda doufám, že to byla ironie 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5236
20.1.21 11:36
@unuděná píše:
@Paola21 Já teda doufám, že to byla ironie 8)

Co přesně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat