Partner začal být nervní a zlý

Anonymní
21.8.20 22:24

Partner začal být nervní a zlý

Ahok dámy, potřebuji radu. Vím, že zde to asi nerozlousknu, ale můj partner začal být poslední dobou velmi nevrlý, zlý… Za posledni týden už třikrát, je to opravdu kvůli banalitám - např. řeknu mu ať pozastaví ten dokument, protože hledáme nějaký název písničky, on nijak neopoví, tak po chíli řeknu, zda to tedy prosím stopne… On se vytočí, začne mi říkat, že co asi dělá (to já nemůžu vidět za jeho bokem, kde drži ovladač) a udělá z toho obrovskou scénu, začne se vztekat, řikat mi, že snad to nemusím řikat podruhé, že mi má dojít, že to vypíná. No, takto mi to přijde směšné, ale on to opravdu vyžene do extrému, jede si svou, je totálně zlý. Nemá cenu nic dělat ani říkat, protože je naprosto nepříčetný. Tohle se opakuje dost často a opravdu to jsou scény jal blázen pro podobné kraviny 8o. Nevím, co se s ním děje, druhý den se vždy omluví, ale pak se to opakuje zase. Na starosti jsem se snažila zeptat, když jsme byli v “mírovém” režimu, stejně tak nám není znám žádný zdravotní problém. Obvykle se po této scéně, kdy já jen zírám, sebere, a řekne, že jde spát. Dnešní scéna, řekl, že něco odnese na poštu, ale neodepsat kolik, tak jsem mu po pár hodinách brnkla, zda má poněti v kolik zhruba, že to tam kdyžtak hodím sama. Za chvíli sms - scény - že neni malej smrad a odpoví až odpoví (však to je v pohodě, jen já se dovolim zeptat, zda nechce, abych to tam odnesla sama).

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1114
21.8.20 22:34

Bydlíte spolu?
Příčin může být spousta ty nejčastější asi jsou nedostatek sexu, nebo je to prostě klasická ponorka, třeba bude stačit si na pár dní od sebe odpočinout :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 22:36
@Anonymní píše:
Ahok dámy, potřebuji radu. Vím, že zde to asi nerozlousknu, ale můj partner začal být poslední dobou velmi nevrlý, zlý… Za posledni týden už třikrát, je to opravdu kvůli banalitám - např. řeknu mu ať pozastaví ten dokument, protože hledáme nějaký název písničky, on nijak neopoví, tak po chíli řeknu, zda to tedy prosím stopne… On se vytočí, začne mi říkat, že co asi dělá (to já nemůžu vidět za jeho bokem, kde drži ovladač) a udělá z toho obrovskou scénu, začne se vztekat, řikat mi, že snad to nemusím řikat podruhé, že mi má dojít, že to vypíná. No, takto mi to přijde směšné, ale on to opravdu vyžene do extrému, jede si svou, je totálně zlý. Nemá cenu nic dělat ani říkat, protože je naprosto nepříčetný. Tohle se opakuje dost často a opravdu to jsou scény jal blázen pro podobné kraviny 8o. Nevím, co se s ním děje, druhý den se vždy omluví, ale pak se to opakuje zase. Na starosti jsem se snažila zeptat, když jsme byli v “mírovém” režimu, stejně tak nám není znám žádný zdravotní problém. Obvykle se po této scéně, kdy já jen zírám, sebere, a řekne, že jde spát. Dnešní scéna, řekl, že něco odnese na poštu, ale neodepsat kolik, tak jsem mu po pár hodinách brnkla, zda má poněti v kolik zhruba, že to tam kdyžtak hodím sama. Za chvíli sms - scény - že neni malej smrad a odpoví až odpoví (však to je v pohodě, jen já se dovolim zeptat, zda nechce, abych to tam odnesla sama).

To je jak můj muž. Udělá scénu kvůli všemu. Př. naleju si vodu a on se urazí, že jsem mu ji nenalila taky. Ale když to samé udělá on, tak mi odvětí, že přeci nemůže vědět, že chci taky a že si mám říct. Kolik je tomu tvému? Já u toho svého podezírám andro pauzu je mu 43, tak by to už mohlo být. Je to ale na palici s tímhle žít. Chtěla jsem to řešit v manželské poradne, ale on rady nepotřebuje, vše zná… Tak tam chodím sama a připravuji se na rozvod.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 22:36
@Lucius08 píše:
Bydlíte spolu?
Příčin může být spousta ty nejčastější asi jsou nedostatek sexu, nebo je to prostě klasická ponorka, třeba bude stačit si na pár dní od sebe odpočinout :)

Ano, bydlíme spolu. Sexu máme, řekla bych, až až. Ponorku já nevnímám, ale to samozřejmě neznamená, že to tak nemůže vnímat on. Je to možné :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 22:39
@Anonymní píše:
To je jak můj muž. Udělá scénu kvůli všemu. Př. naleju si vodu a on se urazí, že jsem mu ji nenalila taky. Ale když to samé udělá on, tak mi odvětí, že přeci nemůže vědět, že chci taky a že si mám říct. Kolik je tomu tvému? Já u toho svého podezírám andro pauzu je mu 43, tak by to už mohlo být. Je to ale na palici s tímhle žít. Chtěla jsem to řešit v manželské poradne, ale on rady nepotřebuje, vše zná… Tak tam chodím sama a připravuji se na rozvod.

Mému je 32. Nikdy takový nebyl, byl naopak klidný, vyrovnaný. Já jsem byla u nás ten temperamentnější element :mrgreen:. Ovšem od nehody, kdy jsem o vlásek přežila, jsem nějak přehodnotila svoje postoje, méně se v životě nervuju, žije se mi líp, veseleji… A snad jako by on to najednou neunášel a o co já jsem klidnější, o to on je nervnější.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 22:41
@Anonymní píše:

A máš pravdu - když je totožná situace naopak, tak je to v pořádku, když je to samé směrem k němu, scéna. Kolikrát ho na to upozornim, že by asi nechtěl, abych se teď začala chovat tak, jak se obvykle zachová on. To se omluví, řekne, že ví. No, co platný, když je to tu za chvíli zas.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 22:46
@Anonymní píše:
A máš pravdu - když je totožná situace naopak, tak je to v pořádku, když je to samé směrem k němu, scéna. Kolikrát ho na to upozornim, že by asi nechtěl, abych se teď začala chovat tak, jak se obvykle zachová on. To se omluví, řekne, že ví. No, co platný, když je to tu za chvíli zas.

No hele buď ráda, že se vždy omluví a uzná „chybu“. To vypadá, že by se na tom dalo pracovat. Pokud si netroufate sami zkuste mediátora nebo partnerskou poradnu. Naučí vás, jak spolu mluvit.

• Citovat
  • Nahlásit
15490
21.8.20 22:52
@Anonymní píše:
Ahok dámy, potřebuji radu. Vím, že zde to asi nerozlousknu, ale můj partner začal být poslední dobou velmi nevrlý, zlý… Za posledni týden už třikrát, je to opravdu kvůli banalitám - např. řeknu mu ať pozastaví ten dokument, protože hledáme nějaký název písničky, on nijak neopoví, tak po chíli řeknu, zda to tedy prosím stopne… On se vytočí, začne mi říkat, že co asi dělá (to já nemůžu vidět za jeho bokem, kde drži ovladač) a udělá z toho obrovskou scénu, začne se vztekat, řikat mi, že snad to nemusím řikat podruhé, že mi má dojít, že to vypíná. No, takto mi to přijde směšné, ale on to opravdu vyžene do extrému, jede si svou, je totálně zlý. Nemá cenu nic dělat ani říkat, protože je naprosto nepříčetný. Tohle se opakuje dost často a opravdu to jsou scény jal blázen pro podobné kraviny 8o. Nevím, co se s ním děje, druhý den se vždy omluví, ale pak se to opakuje zase. Na starosti jsem se snažila zeptat, když jsme byli v “mírovém” režimu, stejně tak nám není znám žádný zdravotní problém. Obvykle se po této scéně, kdy já jen zírám, sebere, a řekne, že jde spát. Dnešní scéna, řekl, že něco odnese na poštu, ale neodepsat kolik, tak jsem mu po pár hodinách brnkla, zda má poněti v kolik zhruba, že to tam kdyžtak hodím sama. Za chvíli sms - scény - že neni malej smrad a odpoví až odpoví (však to je v pohodě, jen já se dovolim zeptat, zda nechce, abych to tam odnesla sama).

Debil, idiot… Jak se chová k máme?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 23:03
@Bubla Bůčková píše:
Debil, idiot… Jak se chová k máme?

Nijak, matku už nemá. Jinak se vždy ke všem ženám, včetně mě, choval galantně :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 23:58

Já bych to přisoudila k nějakým erupcím na slunci, nebo co. U nás teď sem tam jednou za 14dni probíhá taky taková jednodenní-nazvu to velké šlápnutí vedle..dneska taky, při jízdě autem, kdy řídil a já mu řekla jen pozor na ty lidi. No to jsem si dovolila říct dost, přitom jsem to řekla meziřečí, co vyprávěl něco a úplně v klidu řečeno. No vylít jak pomatenec a viděl, že ujel.no jako zkazil mi náladu tím. Pak to zpravila večerní procházka na čerstvém vzduchu a rovnou dvojitý sex. :dance: takže to asi bývá..u nás se to děje vždy na konci dlouhé zimi, a pak konec léta..vždy je takový období..ale, zlý není, vše ok, netřeba to řešit až třeba na poradnu..ale i já mám své někdy nálady..ale ne zlý.. většinou přetažení z únavy, z koloběhu..zkus ho někam vytáhnout, nějakej novej experiment..užijte si něco..třeba ho něco jooo velkýho štve. Držím palce

• Citovat
  • Nahlásit
8015
22.8.20 00:02

Jak dlouho jste spolu?
Můj ex se vydržel velice dlouho přetvařovat, přestože je ve své podstatě taky takový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.20 00:09
@Lucie_Sx píše:
Jak dlouho jste spolu?
Můj ex se vydržel velice dlouho přetvařovat, přestože je ve své podstatě taky takový.

Pět let.

• Citovat
  • Nahlásit
67
22.8.20 00:13

No já si myslím ze si lezete na nervy… myslím ze by bylo fajn udělat si od sebe chvíli pauzu a bude to zas lepší… jinak takové chování jsem taky zažila a nechvi strašit ale měl někoho jiného a vše ho na mě už stvalo..ale nemusí to byt ten muj případ :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.20 00:14
@Anonymní píše:
Já bych to přisoudila k nějakým erupcím na slunci, nebo co. U nás teď sem tam jednou za 14dni probíhá taky taková jednodenní-nazvu to velké šlápnutí vedle..dneska taky, při jízdě autem, kdy řídil a já mu řekla jen pozor na ty lidi. No to jsem si dovolila říct dost, přitom jsem to řekla meziřečí, co vyprávěl něco a úplně v klidu řečeno. No vylít jak pomatenec a viděl, že ujel.no jako zkazil mi náladu tím. Pak to zpravila večerní procházka na čerstvém vzduchu a rovnou dvojitý sex. :dance: takže to asi bývá..u nás se to děje vždy na konci dlouhé zimi, a pak konec léta..vždy je takový období..ale, zlý není, vše ok, netřeba to řešit až třeba na poradnu..ale i já mám své někdy nálady..ale ne zlý.. většinou přetažení z únavy, z koloběhu..zkus ho někam vytáhnout, nějakej novej experiment..užijte si něco..třeba ho něco jooo velkýho štve. Držím palce

No, jal vždy po tomhle jeho ujetí vidím, že když se uklidní, tak ho to mrzí, ale ne, neumí přijít. Radši jde spát, to až druhý den se omluvil. Vše tím jen kazí. Jinak máš pravdu, že tohle je třetí léto za sebou, co jsme se takhle koncem prázdnin vrátili z poslední dovolené, a začal být nevrlý. Jestli ho jako štve, že je konec léta? Nevím, ale samozřejmě na otázku odpoví, že mu nic není, nic mu nevadí, klasika. Máš možná pravdu, s tím podniknout něco - já ho chtěla potěšit, vzít zítra na výlet i s přespáním, dnes jsem vše uklidila, zabalila, připravila, ale po tomto chování si říkám, že nebudu někomu lézt do zadku a vůbec nemám chuť s ním trávit čas.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.20 00:15
@Beryta píše:
No já si myslím ze si lezete na nervy… myslím ze by bylo fajn udělat si od sebe chvíli pauzu a bude to zas lepší… jinak takové chování jsem taky zažila a nechvi strašit ale měl někoho jiného a vše ho na mě už stvalo..ale nemusí to byt ten muj případ :)

Ty, normálně mě to, zejména na základě zdejších diskuzí, též napadlo, ale myslím, že to, nemá kdy :lol:. Ale samozřejmě, on se vždy nějaký způsob najde, když člověk chce, to je mi jasné.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama