Partner zapijel syna a podvedl me

Anonymní
17.9.21 00:18

Partner zapijel syna a podvedl me

Boli to moc.Pred dvema tydny jsme oslavily 7lete vyroci, mame pred svatbou a mame vymodleneho 5 tydeniho syna.
Je mi 37 let. Partnerovi je 34.
Do dnesniho dne vsechno krasne idylycky, vztah nam kazdy zavidi. Dozvedela jsem se dnes ze na zapijeni syna co mel v praci pred dvema dny s kolegama, ho chlapi zavedli do night klubu a tam mu v relaxacnim salonku poskytla najaka k..a oralni sluzbu. Kdyby nemel tyhle radoby myslenky a jeste kdyz byl ozraly, nestalo by se to.Me to moc trapi a brecim kudy chodim.Chci na nej uhodit. Partner me laska a vylozene jde videt ze ho to trapi, ma ten pocit viny ve tvari. Hodlam mu sbalit kufr a poslat ho k mamince na par dni, abych nemusela se vic trapit. Bojim se ze prijdu o mleko. Kojim a maly se u prsu dost vzteka.
Vubec nevim co dal.Jsem ted financne na nem zavisla a rodinu k uklidneni abych za nema vyrazila nemam.
Kdyz na me saha, dava mi pusu, kdyz na nej koukam…je mi zle, hned mi naskoci ze to delala ona jemu, on ji.
Do te chvile by me v zivote nenapadlo ze se to stane nam.Byly jsme si 100% verni, nechapu tu zradu, to ze to udelal, pokazil vsechno to krasne, budovali jsme to dlouho a dala jsem do toho hodne energie. V mem veku chci uz mit klid.Dala jsem mu syna, v mem veku kdy uz jsem chtela mit „odbyto“(mam 17tiletou dceru z predesleho vztahu).
Boli to moc.
Co byste delaly vy? Nechci uplne palit mosty a brat malemu tatu, ale mam pocit ze se presto zkratka neprenesu.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
2876
17.9.21 00:34

Tak je ti 37, to je v dnešní době celkem obvyklý věk pro druhé dítě, nic výjimečného..
Já bych kvůli tomuto celý vztah rozhodně nezahodila. Odkud to víš? Přiznal se sám?
Dej tomu čas, možná někam zajdi, s tímhle zkušenosti nemám, tak nevím, jak se přes to dostat..

• Nahlásit
12056
17.9.21 00:38

Nedávno tu bylo to samé téma. To je zajímavé, jak se to ty ženy vždycky dozví. Ti chlapi jsou jak slepičí pudele.

• Nahlásit
155
17.9.21 00:49

Vyprdni se na to ženská, no tak mu ho nějaká přeblafla, to se toho stalo…uvař mu něco dobrého, obejmi ho a budete mít ráj na zemi…že budeš dělat krky a házet (_I_), tak to si teda pomůžeš…

• Nahlásit
929
17.9.21 02:28

Já to chápu. Neřeknu kdyby jste byli mladý ucha před svatbou…ale po tolika letech a v šestinedělí kdy si žena nepřipadá jako sexy kost ale spíš naopak je to zranujici. Kolegy měl poslat do prd.ele.
Je sakra dospelej a svepravnej. Nedivím se ti že tě to bolí.
Zrovna jsem měsíc po porodu třetího dítěte 17 let ve vztahu a toto mi udělat tak evím…jako hodně dlouho ticha domácnost…já bych ho konfrontovala, nevydržela bych se tvářit že nic a nedejbože se nechat osahavat či mu to oplacet..

• Nahlásit
6747
17.9.21 05:22

Nechápu jak a proč jsi se to dozvěděla, proč se tvůj chlap priznal :roll: Zbytečně se trápíš, chápu že tě to urazilo, ale chlapi jsou jen chlapi. Jiný to nebude, povznes se nad to, máte spokojenej život, tak si to nekaz.

• Nahlásit
33437
17.9.21 05:24
@Anonymní píše:
Boli to moc.Pred dvema tydny jsme oslavily 7lete vyroci, mame pred svatbou a mame vymodleneho 5 tydeniho syna.
Je mi 37 let. Partnerovi je 34.
Do dnesniho dne vsechno krasne idylycky, vztah nam kazdy zavidi. Dozvedela jsem se dnes ze na zapijeni syna co mel v praci pred dvema dny s kolegama, ho chlapi zavedli do night klubu a tam mu v relaxacnim salonku poskytla najaka k..a oralni sluzbu. Kdyby nemel tyhle radoby myslenky a jeste kdyz byl ozraly, nestalo by se to.Me to moc trapi a brecim kudy chodim.Chci na nej uhodit. Partner me laska a vylozene jde videt ze ho to trapi, ma ten pocit viny ve tvari. Hodlam mu sbalit kufr a poslat ho k mamince na par dni, abych nemusela se vic trapit. Bojim se ze prijdu o mleko. Kojim a maly se u prsu dost vzteka.
Vubec nevim co dal.Jsem ted financne na nem zavisla a rodinu k uklidneni abych za nema vyrazila nemam.
Kdyz na me saha, dava mi pusu, kdyz na nej koukam…je mi zle, hned mi naskoci ze to delala ona jemu, on ji.
Do te chvile by me v zivote nenapadlo ze se to stane nam.Byly jsme si 100% verni, nechapu tu zradu, to ze to udelal, pokazil vsechno to krasne, budovali jsme to dlouho a dala jsem do toho hodne energie. V mem veku chci uz mit klid.Dala jsem mu syna, v mem veku kdy uz jsem chtela mit „odbyto“(mam 17tiletou dceru z predesleho vztahu).
Boli to moc.
Co byste delaly vy? Nechci uplne palit mosty a brat malemu tatu, ale mam pocit ze se presto zkratka neprenesu.

A jak ses to dozvěděla, když píšeš, že na něj chceš uhodit?

To je zajímavé, zase diskuse, chlap v bordelu a kolegové ho nejspíš napráskali…

• Nahlásit
843
17.9.21 05:26

Takové téma už tady je založené.
Nestačím se divit jak se to tady změnilo.

• Nahlásit
350
17.9.21 05:33

Taky bych na něj uhodila, ať už to vís odkud koliv… Pokud má partner alespoň nějaké svědomí, tak to z něj prostě vycitis i kdyby ti nikdo echo nedal.
Dala bych mu to asi pořádně sežrat, ticha domácnost, delší dobu, aby věděl co udělal… Ale vztah bych kvůli tomu také nezahazovala. Snažila bych se sama v sobě najít cestu k němu zpět… Což ale chápu, že je obrovský tezke, po tom co udělal. Držím palce, ať to zase dáte dohromady a jsi statná maminka. :kytka:

• Nahlásit
17697
17.9.21 05:41
@free333 píše:
A jak ses to dozvěděla, když píšeš, že na něj chceš uhodit?To je zajímavé, zase diskuse, chlap v bordelu a kolegové ho nejspíš napráskali…

A jeste jde na nem videt, ze ho to trapi. :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
33335
17.9.21 05:44
@bmimino píše:
Takové téma už tady je založené.
Nestačím se divit jak se to tady změnilo.

Opet nekdo smoli clanek na lifee

• Nahlásit
843
17.9.21 05:46

Máš 37 roků, píšeš jak rozmazlené děcko. Chtěla jsi mít v tomto věku “odbyto” dá se tomu říkat láska co žiješ? Domníváš se, že ti někdo tvůj vztah závidí?

• Nahlásit
5038
17.9.21 05:52

No. Pár místních „mužů“ by ti řeklo, že se štětkou to není nevěra a je to jako jít ke kadeřnici.

Nedivím se, že jsi z něj zklamaná, v šestinedělí máš řešit miminko a sžívání se s ním a ne to, jestli ho tvůj chlap strčil do pusy nějaké jiné. Nedus to v sobě a řekni mu, že o tom víš a uvidíš, co bude, jak zareaguje.

• Nahlásit
4611
17.9.21 05:58

Smeť to ze stolu, je to blbec, nedavej mu nic zadarmo, pěkně ho zapřáhni ať se nenudí.. a koukej z toho vytřískat… hlavně si ho neber.. svatbu bych odložila..

• Nahlásit
10506
17.9.21 05:58

Trollik jak vyšitej.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat