Partner závislý na matce

Anonymní
29.5.20 16:28

Partner závislý na matce

Zdravím chci se zeptat těch které mají své drahé polovičky závislé na svých rodičích, jak to zvládáte a jestli se to vůbec zvládat dá
Přítel je tedy opravdu dost závislý na svý matce a je to takové nezdravé zatím nemáme děti a co až přijdou místo za chlapama kde za maminkou jeho matka nemá chlapa žije sáma

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

106
29.5.20 16:40
@Anonymní píše:
Zdravím chci se zeptat těch které mají své drahé polovičky závislé na svých rodičích, jak to zvládáte a jestli se to vůbec zvládat dá
Přítel je tedy opravdu dost závislý na svý matce a je to takové nezdravé zatím nemáme děti a co až přijdou místo za chlapama kde za maminkou jeho matka nemá chlapa žije sáma

Tak pokud žije sama a on ji chce co nejvíce pomoc? Nebo jak to myslíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 16:46

Ahoj, přesně takového jsem měla 5 let… Po 5 letech jsem se odhodlala a rozešla se s ním, protože jsem si upřesnila priority a rozhodla jsem se, že nechci ztrácet čas s někým, kdo se bez matky nedokáže rozhodnout v ničem.
Našla jsem si před 3 lety muže, kterej se umí rozhodovat konečně sám a bez maminky a minulý rok jsme měli svatbu :srdce:
Pokud ti to v životě nevyhovuje, tak není čas ztrácet čas… lidi se nezmění :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
27577
29.5.20 16:59

Přijde na to, čemu říkáš „závislý na matce“…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10808
29.5.20 17:03
@Anonymní píše:
Přítel je tedy opravdu dost závislý na svý matce a je to takové nezdravé zatím nemáme děti a co až přijdou místo za chlapama kde za maminkou jeho matka nemá chlapa žije sáma

A jak se ta jeho zavislost projevuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.20 17:21

Poslední „větu“ jsem vůbec nepochopila.

Ale jak tady všichni říkají - tady hodně záleží na detailech - jaký má věk, je ta závislost finanční nebo duševní? Žijete spolu nebo on bydlí s matkou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 17:33

Ne žijeme jenom my spolu spíš je to závislost duševní prostě on ji lituje že máti nemá chlapa tak ji ho nahrazuje

• Nahlásit
  • Citovat
29.5.20 17:43

Tak to není úplně, že by on byl na ni závislý, spíše ji jenom duševně podporuje, což se od dobrého syna naopak tak nějak očekává. Pokud s ní tráví příliš moc času (a méně s tebou), tak bych tu nějaký problém možná viděla - pak je o tom dobré promluvit.

Jinak nevidím nic špatného na tom, že syn chce i po založení vlastní rodiny udržovat vztahy se svými rodiči… Spíše je to smutný, když je to naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
764
29.5.20 17:47

A co kdybys to trochu rozvedla, než se ti tu podaří rozpoutat kolektivní plivání?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3258
29.5.20 19:14

Tak zatim jsi nenapsala nic hroznýho. Zatím to akorat vypadá tak, že má rád svoji mámu a asi s ní tráví čas??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
29.5.20 20:35

Pisatelka nenapasal, jestli ma doma uvarino, uklizeno, teplou veceri denne, pripravena k sexu, kdyz to na pritele. prijde, nerusi, kdyz je v TV fotbal. Je toho spoustu. Myslim, ze kdyby se dusledne venovala domacim pracem a plnenim partnerskych povinnosti, nemela by cas myslet na tyhle blbosti a psat na emiminu. Je celkem logicke napriklad, ze pokud pisatelka neuvari denne teplou veceri, ze hold chlap pujde za maminkou. Muze jit taky za milenkou, ktera by ho mohla i zahrat. Byt pisatelkou, zamyslel bych se nejdriv timhle smerem. :smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3026
29.5.20 21:52

Muj manzel ma krasny vztah se svoji maminkou i s moji a jsem za to rada. Jezdime k obojim rodicum jednou tydne o vikendu mame to kousek. Zalezi co je pro tebe problem. :nevim:

Příspěvek upraven 29.05.20 v 22:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
29.5.20 22:01

Na hezkém vztahu s mamkou neni nic špatného. Rozveď to trochu. Je u vás nasáčkovaná každý den? Denně si telefonují? Nebo jak je na ní závislý?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13871
29.5.20 22:08
@sediza píše:
Tak zatim jsi nenapsala nic hroznýho. Zatím to akorat vypadá tak, že má rád svoji mámu a asi s ní tráví čas??

No právě, hrůza!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama