Partner ze mě bude mít v práci peníze

Anonymní
28.5.15 18:37

Partner ze mě bude mít v práci peníze

Ahoj. U nás v kraji je práce na plný úvazek za 9 000,– což je pro mě a mé dítě málo. Partner mi nabídl, že mu můžu pomáhat za 5 000,– plus můžu pracovat u něho a tam bych získávala provize. Vydělat se tam dá, ale samozřejmě by ze mě měl nějaké to procento. Všichni do mě ryjí, že na mě pěkně vydělá.
Partner není škrt, na výlety nás bere, zaplatil dvě dovolené u moře a pomáhá mi. Když mi něco málo schází, tak mi peníze dá..
Já to beru tak, že on se na tu svou pozici taky nadřel, ale nerada bych abych mu to pak v hlouby duše vyčítala..

Co myslíte?
Dělám ještě školu dálkově a u partnera bych to měla volnější časově

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
28.5.15 18:49

Záleží na Tobě. Osobně bych šla tam, kde bych si vydělala a dokázala to skloubit s dítkem :think: to, že na tom chlap vydělá, by mi nevadilo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.15 18:49

A partner je otcem dítěte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.15 18:50
@matkabagristy píše:
A partner je otcem dítěte?

Není

• Nahlásit
  • Citovat
28.5.15 18:53
@Anonymní píše:
Není

Tak to jo, pak bych to zkusila. Když to nepůjde, nic snad neztratíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546
28.5.15 19:06

On na tobě vydělá, ale vlastně tím vydělává pro vás oba, když jste partneři, tak já bych v tom problém neviděla. Já bych se bála ponorky a s partnerem bych proto pracovat nechtěla, ale to má každý jinak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.15 19:08

@Etcetera78 jé a já bych se tak ráda svezla s manželem na mašince :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MarkétkaBeruška
28.5.15 19:16
@Anonymní píše:
Ahoj. U nás v kraji je práce na plný úvazek za 9 000,– což je pro mě a mé dítě málo. Partner mi nabídl, že mu můžu pomáhat za 5 000,– plus můžu pracovat u něho a tam bych získávala provize. Vydělat se tam dá, ale samozřejmě by ze mě měl nějaké to procento. Všichni do mě ryjí, že na mě pěkně vydělá.
Partner není škrt, na výlety nás bere, zaplatil dvě dovolené u moře a pomáhá mi. Když mi něco málo schází, tak mi peníze dá..
Já to beru tak, že on se na tu svou pozici taky nadřel, ale nerada bych abych mu to pak v hlouby duše vyčítala..Co myslíte?
Dělám ještě školu dálkově a u partnera bych to měla volnější časově

Nevidím v tom žádný problém, vždyť jsou to přece vaše společné peníze (počítám tedy s tím, že máte společnou domácnost, výdaje), ano bude částečně na Tobě vydělávat, ale pořád to bude pro vás dva :think:

• Nahlásit
  • Citovat
28.5.15 19:19

@MarkétkaBeruška jo, každý zaměstnavatel na zaměstnancích vydělává, to je normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.15 19:19
@MarkétkaBeruška píše:
Nevidím v tom žádný problém, vždyť jsou to přece vaše společné peníze (počítám tedy s tím, že máte společnou domácnost, výdaje), ano bude částečně na Tobě vydělávat, ale pořád to bude pro vás dva :think:

no my spolu nebydlíme..Ale u mě je často,no.Ale to mi nepřispívá. Ale vždy nakoupí

• Nahlásit
  • Citovat
5931
28.5.15 19:29

To, že ti nechá vydělat, je v pořádku, ale že by z toho něco měl i on, to je špatně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MarkétkaBeruška
28.5.15 19:29
@matkabagristy píše:
@MarkétkaBeruška jo, každý zaměstnavatel na zaměstnancích vydělává, to je normální

já vím ;) ale ne každý partner vydělává na svém protějšku ;)

@Anonymní píše:
no my spolu nebydlíme..Ale u mě je často,no.Ale to mi nepřispívá. Ale vždy nakoupí

jo ahá, tak pak bych byla na vážkách, ale i tak bych to asi zkusila.

• Nahlásit
  • Citovat
50114
28.5.15 19:49
@Karleon píše:
To, že ti nechá vydělat, je v pořádku, ale že by z toho něco měl i on, to je špatně?

No, asi tak :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
28.5.15 19:52

Dělá chybu chlapec.
Příbuzným, partnerům a kamarádům se práce nedává, vždy to skončí špatně, protože se opačná strana (ty) bude cítit ublíženě ať už z jakéhokoliv důvodu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1120
28.5.15 19:53

Tak jestli na tobě vydělá a peníze pak do tebe zase zpátky vrazí, tak není co řešit ne? Jde jen o to, jestli ta práce ti bude jinak vyhovovat. Tedy finančně a pro-rodinně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama