Partner zmizel, jak zjistit proč?

54
12.4.16 17:16

Partner zmizel jak zjistit proč?

Měla jsem přítele, se kterým mám syna Jana. Je to už nějakou dobu, co se po něm slehla zem. U soudu jsme se spolu vůbec nebavili. Nikdy jsem se nedozvěděla, proč odešel a proč nemá zájem syna vidět. Zkrátka zničeho nic odešel. Mě strašně vrtá hlavou, proč. Ta otázka Proč, která je nezodpovězená mi prostě tak nějak nedá spát. Ocitla se některá ve stejné situaci???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24179
12.4.16 17:19

@Llola Nikdy se nikdo neocitne ve stejné situaci, stejně jako se nic neděje bez důvodu. Nikdo neví, jak jste žili, jak jste se spolu bavili, jak vám to klapalo, takže jistě nějaká příčina byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2687
12.4.16 17:20

Hlavne ani on sam nemusi mit nejkay dobry vysvetleni, treba ho to proste nebavilo, tak se jednoho dne sbalil a odesel. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11416
12.4.16 17:23

Nemáte žádné společné známé? On nemá rodiče, se kterými by se dítě vídalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27355

Tipuju ženskou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Důvodů může být x, zeptej se ho, jinak se nedozvíš. např-jiná žena, jiný muž, nespokojenost, nezvládnutí zodpovědnosti, duševní onemocnění, lenost, už tě nemá rád…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
12.4.16 17:28

Tak žili jsme odděleně, už jsme si plánovali, že se k němu nastěhujeme. Když jsme k němu přijeli, chlubil se, jak má krásného synka. Pak jsem odjela zpět do Prahy, telefonáty, které probíhaly denně se najednou začali oddalovat, když jsem plánovala příjezd k němu, neměl čas a nakonec změnil místo pobytu a telefonní číslo a byl fuč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
12.4.16 17:29

Mám adresu na jeho maminku, ale když jsem jí napsala dopis, nedostalo se mi žádné odpovědi. Když jsme byli spolu, sliboval mi, že nás seznámí, ale skutek utek a jeho maminku tedy osobně neznám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24179
12.4.16 17:30
@Llola píše:
Mám adresu na jeho maminku, ale když jsem jí napsala dopis, nedostalo se mi žádné odpovědi. Když jsme byli spolu, sliboval mi, že nás seznámí, ale skutek utek a jeho maminku tedy osobně neznám

Takže máš dítě s člověkem, o kterém vůbec, ale vůbec nic nevíš. To jsi dobrá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
12.4.16 17:31

Tady jde o to, že mě vlastně nezajímá, jestli mě přestal mít rád, nebo ne, mě zajímá, proč ho nezajímá jeho syn. To že je o 13let starší než já, by měl mít trochu rozumu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
12.4.16 17:32

O něm jo, ale o jeho rodině ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3454
12.4.16 17:33
@Llola píše:
Tak žili jsme odděleně, už jsme si plánovali, že se k němu nastěhujeme. Když jsme k němu přijeli, chlubil se, jak má krásného synka. Pak jsem odjela zpět do Prahy, telefonáty, které probíhaly denně se najednou začali oddalovat, když jsem plánovala příjezd k němu, neměl čas a nakonec změnil místo pobytu a telefonní číslo a byl fuč

To skoro vypada jako by vedl dvoji zivot :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6156
12.4.16 17:33

@Llola proč ho nezajímá syn se dozvíš jen od něj, my to tady asi nebudem vědět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27355
12.4.16 17:34

A měli jste nějaké kamarády, známé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24179
12.4.16 17:34
@Llola píše:
Tady jde o to, že mě vlastně nezajímá, jestli mě přestal mít rád, nebo ne, mě zajímá, proč ho nezajímá jeho syn. To že je o 13let starší než já, by měl mít trochu rozumu

Pokud jsi plnoletá a svéprávná, pak bys trochu rozumu měla mít i ty, zvlášť pokud jsi matkou. Nevím, co bychom ti mohli poradit. Žili jste odděleně, takže má svůj život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat