Reklama

Partneři jsou zdravotně v pořádku a přesto se miminko nedaří

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 16:21
Partneři zdravotně v pořádku a přesto se nedaří miminko

Ahojky snažilky chtěla jsem se zeptat jestli to některá máte nebo měla stejně či podobně. S přítelem se rok a pul snažíme o miminko bohužel neúspěšně ale máme potvrzené od lékaře že jsme ona v pořádku a přesto se nedaří někdo asi napíše co plaším že je brzy mě zatím jen zajímá zda může být nějaká zdravotní komplikace na kterou lékaři nepřišli? A zda je tu někdo komu se podařilo i po delším čase než je rok a pul?

Reklama

Reakce:

Helca83
Kecalka 117 příspěvků 25.09.18 16:28

Ahoj, urcite tu takovych pripadu bude dost. Otazkou je, co s tim chcete delat. Kolik je Vam obema let a jak moc na miminko spechate? Ktery lekar potvrdil, ze jste zdravi (odbornik nekde v CAR nebo “jen” bezny gynekolog/urolog)? Na zaklade ceho toto potvrdil(i)? Nad tim bych se zamyslela, a jestli to chcete “popohnat”, objednala bych se nekam do CARu - je prilis mnoho moznych pricin a asi neuskodi nejake z nich otestovat (krev muze i zeny kvuli horm.profilu, spermiogram muze, moc kvuli infekcim, imunologii a stitnou zlazu u zeny atd atd)… anebo tomu chcete dat cas a pak to chce naopak vypnout a neresit :nevim: Musis si vybrat sama. Vlastni psychika take byva nekdy nepritelem…hodne stesti :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 16:34

Byla jsem zatím u gynekologa a přítel na spermiogramu nikam to netlačíme nespěcháme přítel má svoje dvě děti a já také svoje jedno jen by jsme určitě chtěli společné dítě nejsem s těch co hlídají bazální teplotu a ovulaci jen ten červíček pochybnosti jestli to vůbec půjde. Mě je 32 a příteli 39

blumen
Hvězda diskuse 41160 příspěvků 25.09.18 16:46

No a jake vysetreni delal? Pokud jste nebyli v CAR, tak treba neni vysetrena imunita a dalsi veci

Helca83
Kecalka 117 příspěvků 25.09.18 16:54

Jo taaak, no tak v tom pripade sance jsou, asi jsi trochu rozladena ze to nevyslo hned, ale jeste bych zkousela a hlavne byla v klidu, mozna bych zkusila zdravy ziv.styl a nektere holky si chvali hormonalni jogu… a jiste se to drive ci pozdeji podari :palec:

ugluk
Hvězda diskuse 42602 příspěvků 25.09.18 17:12
  1. „Zdravý znamená nedostatečně vyšetřený“ :lol: Prostě je možné, že příčina je někde hloubě - imunologie, genetika, hematologie…
  2. Příčina někde bude, ale současná medicína nemá na to ji zatím odhalit.
  3. A nebo jste opravdu oba zcela vzorně zdraví, existuje pojem idiopatická neplodnost - z nezjištěných příčin - někdy to prostě jenom trvá sakra dlouho.

Každopádně je jen na vás, jak moc na to spěcháte, zda budete ještě pár let užívat bezdětného života a milovat se dle chuti a třeba to klapne. Nebo jestli se plně svěříte do rukou lékařů, což bývá cesta o mnoho méně příjemná, ale často rychlejší a úspěšnější (a občas taky ne).

xkoup21
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 45 inzerátů 25.09.18 18:05

Nám se podařilo po 2,5 letech. Oba úplně zdraví.

Ju21na
Kecalka 114 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 21:18

Oba jsme prý zdraví, jen manžel má trošičku horší spermiogram, ale prý na dnešní dobu nic hrozného. Snažíme se 10 let, 2× IVF a nic :(

blumen
Hvězda diskuse 41160 příspěvků 25.09.18 21:32

@Ju21na jen 2×? Zmenili jste treba CAR?

Ju21na
Kecalka 114 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 21:56
@blumen píše:
@Ju21na jen 2×? Zmenili jste treba CAR?

Ano, změnili, ale tamní Dr. mě ještě více utvrdil v tom, že chtějí z lidí jen tahat peníze. A z jeho přístupu k nám jsem měla pocit, že jsme totální nicky. Takže už nikdy více.

blumen
Hvězda diskuse 41160 příspěvků 25.09.18 22:03
@Ju21na píše:
Ano, změnili, ale tamní Dr. mě ještě více utvrdil v tom, že chtějí z lidí jen tahat peníze. A z jeho přístupu k nám jsem měla pocit, že jsme totální nicky. Takže už nikdy více.
:hug: :hug: :hug:

Celina
Závislačka 3044 příspěvků 26.09.18 07:51
@Anonymní píše:
Ahojky snažilky chtěla jsem se zeptat jestli to některá máte nebo měla stejně či podobně. S přítelem se rok a pul snažíme o miminko bohužel neúspěšně ale máme potvrzené od lékaře že jsme ona v pořádku a přesto se nedaří někdo asi napíše co plaším že je brzy mě zatím jen zajímá zda může být nějaká zdravotní komplikace na kterou lékaři nepřišli? A zda je tu někdo komu se podařilo i po delším čase než je rok a pul?

Naprosto souhlasím s @ugluk, navíc v tomhle věku už bych si trochou přichvátla, může to být běh na dlouhou trať. To, že manžel děti má, naprosto nic neznamená, spermiogram se neustále mění a podívej, kolik je tady i holek, co dítě mají a druhé ne a ne přijít i několik let :think: Hodně štěstí :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 11:03

Pro začátek si chci zjistit ovulaci ale nevím které dny je nejlépe testovat jestli přibližně před nebo během nebo po ovulaci nikdy jsem to nedělala aby jsem zjistila svůj plodný den poradíte mi ?

ugluk
Hvězda diskuse 42602 příspěvků 26.09.18 12:27

Ovulační testy mají u sebe návod. Testovat ovulaci po ovulaci je samozřejmě nesmysl, pozitivně se test zobrazuje den-dva před ovulací, takže je třeba začít s dostatečným předstihem.

blumen
Hvězda diskuse 41160 příspěvků 26.09.18 12:36
@Anonymní píše:
Pro začátek si chci zjistit ovulaci ale nevím které dny je nejlépe testovat jestli přibližně před nebo během nebo po ovulaci nikdy jsem to nedělala aby jsem zjistila svůj plodný den poradíte mi ?

Po skonceni MS, pokud netusis vubec, kdy ji mas. Na zacatek spotrebujes vice testu a poradne procti navod, kdy a za jakych podminek se testuje. Je to jine nez u tehotenskych

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >