Partnerka je naštvaná když někam jdu

11
20.5.21 18:07

Partnerka je naštvaná když někam jdu

Dobry den chtel bych se zeptat na par veci nebo treba kdyz to pujde poradit ohledne mensiho problemu ve vztahu nevim proc to tak je nebo co je spatne ale dost me to trapi. S pritelkyni jsme spolu skoro 7 let a ve vztahu je tak nejak asi vse normalni je to moje prvni pritelkyne i holka vseobecne v zivote takze nemohu soudit z predeslych vztahu jezdim kamionem po Evrope a bejvam na cestach od Po do Pa vikendy jsem doma jelikoz toho mam za cely tyden z auta dost a hlavne se nevidime jen si volame tak spolu travime vsechny vikendy ale zrovna tento vikend jedu za kamaradem na oslavu jeho rodicu zname se uz leta a chci tam ject sam ale pritelkyne to moc nebere vlastne vseobecne kdyz jsem kdykoliv chtel nekdy ject treba za kamaradem nebo tak na navstevu sam popovidat si a tak tak to nikdy nebere vzdycky kdyz jsem se vratil byla nastvana a moc se semnou nebavila. Za tento rok jsem byl vseho vsudy asi 2× nekde sam a vzdy to bylo dost neprijemne kdyz jsem se vratil. Ja si potom prijdu jako bych byl ja ten spatnej nebo jako bych neco provedl ale nic a furt si myslim ze nejaka volnost ve vztahu by byt mela ale nevim. Mam stavy kdy si rikam ze je to dobry pak zase mi je ji lito ze chtela byt semnou a furt dokola a vubec nevim co si pocit tak me zajimalo jestli treba tady se nekdo nesetkal s necom podobnym a asi ano tak jestli by byl tak ochotny a poradil co mam delat nebo jak tyto situace resit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26636
20.5.21 18:14

Třeba se jí zeptat, co jí na tom vadí? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
20.5.21 18:18
@FoLLoW3r píše:
Dobry den chtel bych se zeptat na par veci nebo treba kdyz to pujde poradit ohledne mensiho problemu ve vztahu nevim proc to tak je nebo co je spatne ale dost me to trapi. S pritelkyni jsme spolu skoro 7 let a ve vztahu je tak nejak asi vse normalni je to moje prvni pritelkyne i holka vseobecne v zivote takze nemohu soudit z predeslych vztahu jezdim kamionem po Evrope a bejvam na cestach od Po do Pa vikendy jsem doma jelikoz toho mam za cely tyden z auta dost a hlavne se nevidime jen si volame tak spolu travime vsechny vikendy ale zrovna tento vikend jedu za kamaradem na oslavu jeho rodicu zname se uz leta a chci tam ject sam ale pritelkyne to moc nebere vlastne vseobecne kdyz jsem kdykoliv chtel nekdy ject treba za kamaradem nebo tak na navstevu sam popovidat si a tak tak to nikdy nebere vzdycky kdyz jsem se vratil byla nastvana a moc se semnou nebavila. Za tento rok jsem byl vseho vsudy asi 2× nekde sam a vzdy to bylo dost neprijemne kdyz jsem se vratil. Ja si potom prijdu jako bych byl ja ten spatnej nebo jako bych neco provedl ale nic a furt si myslim ze nejaka volnost ve vztahu by byt mela ale nevim. Mam stavy kdy si rikam ze je to dobry pak zase mi je ji lito ze chtela byt semnou a furt dokola a vubec nevim co si pocit tak me zajimalo jestli treba tady se nekdo nesetkal s necom podobnym a asi ano tak jestli by byl tak ochotny a poradil co mam delat nebo jak tyto situace resit.

Chapu ji, ze s vami chce travit vikendy co nejvice, kdyz jsou to jediny dny, kdy jste spolu.

Na druhou stranu je logicky, ze i vy si potrebujete odfrknout s chlapama a netravit vsechno volno jen s ni.

Nejlepsi bude si promluvit a zkusit ji vysvetlit, ze ona ma cas pro sebe v tydnu. Kdyz prijde napriklad z prace a muze se videt s kamaradkami nebo kymkoliv. Kdezto vy ne, vy mate sanci jen o vikendech.

Pokud to neni nejaka kravka, tak by to snad mela pochopit…
Nebo alespon ja bych to takto videla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15970
20.5.21 18:21

Nech ji nastvanou, ono ji to prejde :mavam: To, ze jste par neznamena, ze musite veskery volny cas travit spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5580
20.5.21 18:22

Pokuste se spolu komunikovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
20.5.21 18:23

To, co jsi tady napsal, řekni jí. Řekni jí to a uvidíš.
Můj přítel je taky celý dny v práci a občas, když odjede na víkend domu, tak “protestuju.” Nicméně jsme spolu rok, ne 7 let.. Po 7 letech čekám, že to budu brát víc v klidu.
No, řekni jí, že tě to trápí, ona ti řekne, proč jí to tak trápí, a dojdete k nějakému kompromisu. To se ve vztahu musí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
20.5.21 18:26

Od přítelkyně neni hezký, že tě „omezuje“ svými výčitkami. Ale chápu i jí. Pokud se vídáte jen o víkendy, tak hádám, že se asi celý týden těší, až tě uvidí a je pak tedy zklamaná, když ty jediné dva dny v týdnu, kdy se můžete vidět a být spolu, strávíš jinde.

Pokud je to tedy ale výjimečně, jak sám píšeš (2× do roka?) tak by se měla uklidnit a nemyslet jen na sebe. Na svoje kamarády máš absolutně právo, za normálních okolností (tedy když spolu pár žije, je tedy často spolu aspoň v rámci domácnosti) je to naopak i zpestření vztahu - nebýt pořád spolu, ale občas každý sám ke svému kamarádovi/kamarádce. Můžete si pak i více vyprávět, co jste zažili atd.

Být tebou bych zkusila pokusit se jí vysvětlit, že takhle vlastně trávíš pouze čas buď v práci nebo s ní. Že se snažíš být s ní, kdy to jde, ale že potřebuješ vidět i kamaráda, strávit s ním chvilku sám a pokecat. A navrhnout, že tedy sice např. pojedeš v sobotu za Pepou, „chlapsky,“ sami pokecáte, a ty jí pak „na oplátku“ vezmeš v neděli na večeři/oběd/výlet/cokoliv, kde budete jen a pouze spolu a užijete si to.

Pokud je přítelkyně mladá a taky nezkušená, asi je trochu vztahovačná a takhle se to projeví. Sama jsem taková byla (mladá jsem tedy pořád, ale snad už jsem trochu zmoudřela a urovnala si, jak je to v dlouhodobém vztahu :D )

Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
20.5.21 18:29

Asi bych udělal bububu: „Vadí ti, že jsem se k tobě vrátil? Tak já zase jdu!“ A bouchl bych s dveřmi. Prostě se oklepat z pocitu viny a dát jasně najevo, že vinen nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
20.5.21 18:30

@janikema90 to jsem ji rikal ze ona muze v tydnu po praci zajit s kamaradkama na sklenicku nebo tak a me to nevadi ja ji porad rikam at nekam vyrazi se odreagovat a odpocinout protoze me samotnemu by se to taky libilo jenze ze toho casu mam o hodne min nez ona a kdyz jsme spolu tak ne ze bych za to nebyl rad ale obcas bych si chtel proste sam jen s kamaradama sednou a popovidat videt se nebo tak ale vzdy kdyz jsem neco takoveho zminil nebo jsem to udelal a vratil se tak ona byla nastvana mysli si ze ji tam sebou nechci a ja nevim co vsechno treba pred cca tremi tydny jsme jel s tatkou za dedou jelikoz je nemocny a uz je stary tak jsem chtel jen s tatkou za nim zaject aby jsme si mohli jako tata syn a deda sednou a popovidat si dat si obed a uzit si den akdyz jsem se vratil tak mi vycitala ze jsem ani nezavolal ze jsme nestihli zaject pro policku do ochodu a me to prijde uz trosku jako nejaka zavislost nebo jako nejaky vztahovy teror nebo ja nevim jak to nazvat ale todle me hrozne stve a mrzi a i kdyz ji to vysvetluju tak mi na to odpovi ze to chape ale stejne se zachova jak se zachova tak ja vubec nevim co mam delat 😔 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1773
20.5.21 18:38

A není to tak, že ona se celý týden těší, že víkend strávíte spolu a ty přijedeš a postavíš ji před hotovou věc, že už máš jiný program a bez ní? Já jsem vždycky potřebovala takové věci vědět dopředu, abych je strávila a popasovala se se svými očekáváními. Třeba kdyby to věděla dva, tři dny dopředu, že nebudete spolu, tak si připraví vlastní program a bude to v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
20.5.21 18:44
@belya píše:
Od přítelkyně neni hezký, že tě „omezuje“ svými výčitkami. Ale chápu i jí. Pokud se vídáte jen o víkendy, tak hádám, že se asi celý týden těší, až tě uvidí a je pak tedy zklamaná, když ty jediné dva dny v týdnu, kdy se můžete vidět a být spolu, strávíš jinde.

Pokud je to tedy ale výjimečně, jak sám píšeš (2× do roka?) tak by se měla uklidnit a nemyslet jen na sebe. Na svoje kamarády máš absolutně právo, za normálních okolností (tedy když spolu pár žije, je tedy často spolu aspoň v rámci domácnosti) je to naopak i zpestření vztahu - nebýt pořád spolu, ale občas každý sám ke svému kamarádovi/kamarádce. Můžete si pak i více vyprávět, co jste zažili atd.

Být tebou bych zkusila pokusit se jí vysvětlit, že takhle vlastně trávíš pouze čas buď v práci nebo s ní. Že se snažíš být s ní, kdy to jde, ale že potřebuješ vidět i kamaráda, strávit s ním chvilku sám a pokecat. A navrhnout, že tedy sice např. pojedeš v sobotu za Pepou, „chlapsky,“ sami pokecáte, a ty jí pak „na oplátku“ vezmeš v neděli na večeři/oběd/výlet/cokoliv, kde budete jen a pouze spolu a užijete si to.

Pokud je přítelkyně mladá a taky nezkušená, asi je trochu vztahovačná a takhle se to projeví. Sama jsem taková byla (mladá jsem tedy pořád, ale snad už jsem trochu zmoudřela a urovnala si, jak je to v dlouhodobém vztahu :D )

Hodně štěstí.

Ja ji chapu ze se tesi a chce aby jsme byly spolu to ja ale taky taky se na ni tesim me samotneho to mrzi ze musim cely tyden bejt zavreny v kamionu a jen si sni volat a nevidet se ale jelikoz uz je dospela je ji pres 30 tak ocekavam trosku i po tak dlouhe dobe co jsme spolu ze bude chapavejsi navic to ze chci obcas stravit cas se svymi prateli tak na tom porad nevidim nic spatneho nebo tak nereknu kdybych ji nekdy byl neverny a ona na to treba prisla nebo ji lhal ale ani jedno nikdy a proto me to mrzi ze i kdyz se ji na to zeptam a vysvetlim ji to tak ona rekne ze to chape omluvi se ale tendle proces vzdycky trva a me nebavi se vracet domu v nervech jakou bude mit naladu 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
20.5.21 18:49
@Martis83 píše:
A není to tak, že ona se celý týden těší, že víkend strávíte spolu a ty přijedeš a postavíš ji před hotovou věc, že už máš jiný program a bez ní? Já jsem vždycky potřebovala takové věci vědět dopředu, abych je strávila a popasovala se se svými očekáváními. Třeba kdyby to věděla dva, tři dny dopředu, že nebudete spolu, tak si připraví vlastní program a bude to v pohodě.

Prave ze toto jsem ji oznamil tyden dopredu jelikoz nebyvam pres ten tyden doma vzdy se snazim vse planovat na vikendy a dopredu abych predesel prave tomu ze by pak nekdo zavolal a rekl treba asi zitra nejdu na pivo tak kdybych ji to rekl den pred vikendem tak bych to pochopil ja sam bych byl nastvany kdyby mi den pred prijezdem rekla ze na vikend ma jine plany s kamaradkama a ja se tesil ze budeme spolu ale tak to nikdy neni za ty leta co jezdim uz jsem se prave naucil vse planovat dopredu jelikoz mam prave jen ty vikendy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
975
20.5.21 18:58

My to máme většinou tak, že když je to klasická oslava, kd ejsou ženský o chlapy a jde to tak jdeme oba. Pokud Maj chlapy jen společnou oslavu nebo jdou na pivko, jde sám.
Promluvila bych si s ní o tom, spolu to určitě nějak vyřešíte ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8644
20.5.21 19:12

@FoLLoW3r já myslím, že je problém ten, a ted se neuraž, že jste spolu 7 let a bydlíte zvlášt, to v okolí takto dlouho jsem snad neviděla. Nevím, kolik je vám teda let..
Samozřejmě, máte k tomu důvod, takže to neni k řešení, ale právě to je ten problém. Ona se třepe na víkendy, a ty prostě odřekneš..
Naprosto tě chápu,, že potřebuejš svůj prostor, u ní bych možná řekla, že by možná už chtěla i společnýá čas- bydlení.. MOžná by jí toto přešlo :mrgreen:
Nebo bydlíte spolu nebo ne, nějak jsem to nevyčetla, možná přehlédla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3801
20.5.21 19:24

7 let spolu chodíte a nikam jste to neposunuli… Asi je na tohle žití potřeba určitá nátura, já bych se s tebou rozešla.

Měli byste si s přítelkyní sednout a promluvit si, jak to vidíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat