Partnerka se špatně stará o děti a mě vyhazuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jack Dál
Povídálka 14 příspěvků 24.04.18 20:53
Partnerka se špatně stará o děti a mně vyhazuje .

Děkuji všem za postřehy názory. Moc mi to pomohlo.

Příspěvek upraven 25.04.18 v 22:47

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

mrav
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 24.04.18 21:06

Vem si děti do své péče a odejdi od ní. Kolik let je dětem?

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15399 příspěvků 24.04.18 21:07
@Jack Dál píše:
Prosím o radu, V podstatě jsem ve vztahu hlavně kvůli dětem celkem 17 let. poprvé když jsem odešel přišli jsme o dům, neplatila hypotéku s rodiči a dům nám sebrala banka než jsem stačil cokoli udělat. po race jsem se vrátil aby to s dětmi utáhla a aby mohla chodit do své milované práce kde má 3 směnný provoz a díky ní se nestará o děti. Pak hlavně spí a je protivná i o víkendu. Vždy si začala románek a pak byla protivná a dělala dusno abych odešel. to se opakovalo v podstatě každé dva roky…A teď nastala stejná situace, akorát mi nechala syna doma na krku a se mnou nekomunikuje, vždy se to urovnalo když jsem požadoval aby skončila v práci jinak budu chtít děti do své péče. Protože neutáhne ani byt, Má insolvenci..V pod­statě jsem obětoval život pro děti a chvíli to funguje. Dnes zase stojím před volbou jestli to utnout a dělat kroky abych dostal děti do péče nebo je nechal žit bez výchovy a s matkou. Není ochotná jen mluvit o změně práce a jakémkoli kompromisu. Logicky vím, že to nemůže utáhnout. A to chtěla před 2 měsíci další dítě. Jsem už vyčerpaný a zase nečekaně po noční směně mně nesnáší a nechce se mnou žít…co myslíte? jak už dál

Pořiď si nějaké bydlení blízko dětí a zkus si děti vysoudit tak, jak budeš chtít. Tady už asi nic nepomůže. Když budeš bydlet poblíž, můžeš s dětmi být často (kdyby je dostala do péče ona) a věnovat se jim bez toho, abys musel být nešťastnej ve vztahu, který nikam nevede. A žádné další dítě. To už by jsi se potopil úplně. Přeju hodně štěstí.

sediza
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 24.04.18 21:08

Psát tohle žena, je to klasika. Proč chlapům příjde taková OBĚŤ starat se o děti? Pane, špatně jste si vybral životní partnerku. Měl jste ji oputit už dávno a natrvalo. Zajděte za právnikem, dejte si předběžné opatření na péči o děti a hlavně se přestaňte litovat. Pokud Vám zdraví slouží, děkujte Bohu za děti, se kterými můžete trávit čas a podílet se na jejich výchově. Najděte si bydlení a vyřešte finance se ženou. ZAČNĚTE ŽÍT, zamakejte na sobe, na svém sebevědomí, sportujte a třeba ss objeví někdo, s kým budete moci sdílet svůj SPOKOJENÝ život.

milada987
Povídálka 37 příspěvků 24.04.18 21:09

Utněte to radikálně, vezměte si děti a žijte si s nimi.

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1546 příspěvků 24.04.18 21:12

Typická česká cou*a.

terien
Kelišová 6443 příspěvků 24.04.18 21:20

Tak to otoč. Vyhoď ty jí a o děti se starej sám a líp.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17362 příspěvků 24.04.18 21:28

@Jack Dál Místo aby ses k věci postavil jako chlap a udělal si doma pořádek, zakládáš si účet na emiminu, abys mohl na partnerku žalovat jak ve školce. Není ti to blbý?

Jack Dál
Povídálka 14 příspěvků 24.04.18 21:33

X

Příspěvek upraven 25.04.18 v 22:49

Jack Dál
Povídálka 14 příspěvků 24.04.18 21:34
@terien píše:
Tak to otoč. Vyhoď ty jí a o děti se starej sám a líp.

V podstatě v pátek, z ničeho nic, odešla z dcerou k matce…A neko­munikuje se mnou

Jack Dál
Povídálka 14 příspěvků 24.04.18 21:36
@hanka.br. píše:
@Jack Dál Místo aby ses k věci postavil jako chlap a udělal si doma pořádek, zakládáš si účet na emiminu, abys mohl na partnerku žalovat jak ve školce. Není ti to blbý?

anonymně žalovat? chtěl jsem jiný názor nebo se asi znáte co.

Jack Dál
Povídálka 14 příspěvků 24.04.18 21:37
@hanka.br. píše:
@Jack Dál Místo aby ses k věci postavil jako chlap a udělal si doma pořádek, zakládáš si účet na emiminu, abys mohl na partnerku žalovat jak ve školce. Není ti to blbý?

Tak jak postavil jako chlap… to je dost neurčité.

samá práce
Ukecaná baba ;) 1403 příspěvků 24.04.18 21:41

@Jack Dál ta musí mít pozlacenej pohlavní orgán. Jinak to nevidím, proč s nějakým takovým hloupým stvoření jsi. ;)

rodinka4
Ukecaná baba ;) 1122 příspěvků 24.04.18 21:45

17 rokov zivota stracas s takymto stvorenim? 8o Neblazni. To chces este kolko takto zivorit? Byt tebou tak to uz davno utnem. Dceru si uz pravdepodobne aj tak stratil a s tebou byvat nebude. Tak aspon tomu synovi sa snaz ukazat ako ma vyzerat rodina. Ved to je hrozne co pises.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17362 příspěvků 24.04.18 21:47
@Jack Dál píše:
Tak jak postavil jako chlap… to je dost neurčité.

Ne, není. Ale když nejsi chlap, tak chápu, že je to pro tebe neznámá. Vorá s tebou, protože se necháš. Co ti má kdo radit.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama