Partnerky Kinder/kamioňáků, spojte se ;-)

Napsat příspěvek
11359
19.5.17 20:32

Jo to zamrzi no, ja ted smutnim pokazde, kdyz se mnou nemuze jit manzel na ultrazvuk. Byla jsem na odberu plodovky a on byl zrovna pryc, rodice se na me vyprdli a ja 3 dny poctive v posteli stejne jsem musela vstat a jidlo udelat. No bylo mi ouvej, manzel byl vsteklej, ze nemuze byt se mnou a nic nenadelas. :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
19.5.17 21:36

Ahoj, taky mám doma kamioňáka. Manžel do března jezdil tři týdny a týden doma. Peníze sice krásný, ale máme holčičku, 22. měsíců a ta sotva si na taťku zvykla, tak už zase odjížděl. No a tom, že jsem byla na všechno sama, ani nemluvím. Takže jsme se domluvili, že si najde něco jiného. Teď je každý víkend doma a je to mnohem lepší. Na malé je vidět, že jí to svědčí, už má ze všeho rozum. Peněz je o něco míň, ale pořád dobrý. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
268
20.5.17 09:04

@Terulka jezdí linku Praha - Brusel… Nebydlíme v Praze, ale 3,5 hoďky cesty, tím je to komplikovanější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10589
20.5.17 09:22

Ahoj holky, muj manzel taky jezdi kamionem, manzele budeme 14 let letos plus rok a pul chozeni, mame trinactiletou dceru a jsem ted v 37.tt. Nebylo to vzdy snadne, obcas se stalo, ze kvuli zamestnavateli se i 6 tydnu nedostal doma, ale dali jsme to, nyni ma svoji vlastni soupravu, takze z toho ted nejde vystoupit, prisli by jsme o hodne penez, leasing na tahace nám konci pristi rok a letos se bral jeste naves, se svym tahacem zacal na kombinovane preprave, takze vikendy doma, ale bylo to tam cim dal horsi, tak se koupil naves a jezdi vetsinou Italii, jak kdy, zrovna dnes v noci odjizdel na vikend, ale po hrozne dlouhe dobe, ani si nepamatuju, kdy nebyl na vikend doma a ted to i vzal, protoze potrebuje jistotu, ze v patek bude doma, prijde nam elektrikar na patro.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.17 10:05

Ten můj už je ve Zlíně a za půlhodiny ho mám doma. Na šichtu jde až v pondělí na noc. Takže si ho užiju kus soboty, celou neděli a v pondělí ráno mě bude kopat z postele, ať jdu do práce zase já :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11359
20.5.17 19:14

Tak my uz jsme opet sami. Mam depku jako das a jeste jsme se pred odjezdem pohadali. :roll: :? :,(
Nejhorsi je, ze clovek ani nevi, kdy muze pocitat s navratem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11359
20.5.17 19:22
@NudleV píše:
@Terulka jezdí linku Praha - Brusel… Nebydlíme v Praze, ale 3,5 hoďky cesty, tím je to komplikovanější.

A to se pres tyden vubec nedostane domu? Do Bruselu to neni takova dalka. :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11359
20.5.17 19:40

Holky, kdyby byl zajem, tak zalozim uzavrenou skupinu, prece jenom nemusime vylivat vse na verejnosti. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
268
20.5.17 20:21

@Terulka ne protože vyjíždí z té Prahy, tak tam taky přespává… pak na velkou pazu jede vlakem domů, přijede jeden den odpoledne, pak má dva dny doma a další jede

Uzavřená klidně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11359
20.5.17 20:25

Tak zde uzavrena skupina…

https://www.emimino.cz/…u-spojte-se/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
22.5.17 13:14

@MaminkaLucka nene jezdí po čr ale daleko, vrací se večer, málokdy odpoledne, tak 19 hod :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama