Partnerova bývalá - zvláštní vztah

19.3.17 20:19

Partnerova bývalá - zvláštní vztah

Ahojky, nějak jsem se dříve než navštívím psychologa rozhodla napsat sem… Žijeme spolu s partnerem již 2 roky a máme spolu 6 měsíčního syna (ač nerada musím dodat, že z partnerovy strany nechtěného-bylo mu to hloupé vůči druhému synovi a své ex..) nyní tedy syna má velmi rád, vztah by to byl nádherný…dokonalý.. nebýt jeho bývalé a pár maličkostí. Partner má se svou ex syna (5), kterého samozřejmě miluje. Malý k nám jezdí na víkendy a má mě moc rád stejně jako já jeho a i s bráškou vypadají spokojeně :) Nicméně co mě trápí… Partner kdysi příšerně řádil…řekněme, že v žádném vztahu nebyl věrný a žen vystřídal opravdu moc a co se týká lhaní ani raději nemluvím (žádnou nevěru nikdy nikomu nepřiznal a ze všeho vyšel jako vítěz)…i přes to jsem do vztahu šla, jelikož jsem do něj byla spoustu let zamilovaná a i on do mě.. našli jsme k sobě cestu ke vztahu po 6 letech, kdy už v tom tedy figuroval brouček (5), partner se změnil nebo alespon myslím, snažila jsem se ho přimět k tomu, aby mi vše říkal atd… zatím jsem neměla jediné podezření z nevěry, ale… jeho ex ho téměř celý první rok vztahu uháněla zpět, poté se dozvěděla od malého, že spolu čekáme miminko a tak nějak se to zlepšilo, ovšem se nám v té době (ranném těhotenství) stalo, že jsem musela pracovně na 2 dny odjet a první VELKÁ lež byla na světě…musel odjet do města kde bydlí ONA a prý tam druhý den též něco potřeboval no a tak mě přesvědčoval, že spí u svého kamaráda..jenže nespal… spal u NÍ.. dodnes mi říká, že o nic nešlo, že spal dole na gauči a nic spolu neměli… (musím dodat, že k tomuto se mi po mém útoku s tím, že vím že tam nespal přiznal :srdce: ) jenže tím se totálně narušila moje důvěra k němu, protože stačilo říct, že nemá jinou možnost než přespat u ní… ale vybral si raději lež.. těch lží bylo více, ale to tu nebudu rozepisovat, většina z nich byla kvůli ní o tom zda volala, psala, co řešili a bla bla… tohle už se se mnou táhlo celé těhu..stres, slzy, protože jsem to vždy zjistila a v závěru (toho si moc vážím) se mi přiznal (po mém útoku), jenže já tu lež pořád nechápala :( chjtěla jsem po něm jen upřímnost… ty stavy raději popisovat nebudu, ale musím přiznat, že i já sama jsem se často cítila jako blázen a kdykoli si jel byť třeba jen vyzvednou synka k ní, umírala jsem :/ jen ta představa toho jaký kdysi byl, jaký vztah k němu stále má ona atd… samozřejmě mi nepomáhal ani tím, že si k ní nahoru skočil na kafčo atd… to vše ale pominulo a partnerovi začalo docháze (nejspíš), že mi musí trošku pomoci a tak nějak mi (po několika hádkách a mé prosbě) ukázal co mu píše, telefonoval (občas) přede mnou a řešil se mnou co řešili atd… skvělý a to ve mě vždy tak nějak vyvolalo ten pocit důvěry k němu… jenže potom to zase zazdil nějakou lží (kvůli ní)… nicméně mi stále říká, že k ní nic necítí a v životě se k ní nevrátí..jenže.. těžko říci zda se člověk skutečně dokáže změnit o 360° nebo je to nemožné… já se moooc snažím mu důvěřovat, ale ty obavy jsou silné.. bohužel jeho ex, o které tedy tvrdí, že už k němu též nic necítí začala dělat, že prostě malého navádí (to mi partner samozřejmě nevěří, protože ONA taková není…) ale znáte děti, vždycky si najdou někoho komu 100% důvěřují, nevím proč jsem to u malého zrovna já, ale vždy za mnou příjde a říká,, teto a víš co mi maminka říkala, abych řekl tatínkovi? Že se na ná vykašlal a že to maminku moc mrzí a že ho má ráda a já taky a že mám říct tatínkovi pak v autě, že bych si moc přál, aby byli zase spolu´´ no…tohle pro mě byla opravdu rána, protože jediné co vážně nenávidím je NAVÁDĚT naše nejmenší :( každopádně jak jsem psala, partner tomu nevěřil…zeptal se jí na to a samozřejmě její odpověď byla:,, nééé, to on takhle pořád mluví sám a taky mi to pořád doma říká´´… mrzelo mě, že v tu chvíli mi nevěřil… jelikož,,maminka mi říkala´´ nebude z jeho hlavy :( potom samozřejmě taky maminka říkala, abych mu vařila pořádná jídla, nejezdili jsme s ním k partnerově mamince, protože jeho dvě malé sestřenky mají na malého špatný vliv atd… on jí ve všem chtěl tak nějak vyhovět… pořád s ní mluvil strašně mile atd..(nehledě na to, že ONA má doma nad postelí mého partnera - společné foto, ráda se s ním vybavuje o tom co kdy kde dělala.. zve ho na kávy atd…) chápu, pořád říká, že s ní chce vycházet dobře, ale to má podle mě určité meze.. teď tedy došlo k soudu, kdy oni jakožto domluvení co a jak se super vztahem k sobě se po soudu sešli s paní ze sociálky, zakouřili si a partner vezl svou ex domů… ( mě to přišlo moc nefér vůči mě, protože ví jak ten jejich vztah vnímám a řekla jsem mu jasně, že cokoli se týká malého je v pořádku a toleruju, vím že ho miluje… ale vézt jí samotnou domů, povídat s i s ní, smát se mi přišlo hnusné…-se mnou většinou v autě prohodí pár slov a pak je zticha :nevim: ) podle něj je to ale v pořádku… nyní (2 dny poté) se stalo to, že chuděra brouček (5) skončil v nemocnici, no byla jsem na nervy pěkně, jelikož je pro mě malý vážně skoro jako vlastní a oba naše kluky bych nedala! :) o partnerovi ani nemluvím, byl z toho v háji… bohužel se ptal mudr po tel a řekl, že na návštěvu smí zatím pouze matka nebo otec… partner byl zlatý, choval se hezky a řekl, že ho prostě chce vidět a nechce čekat až tam budeme moci všichni… řekla jsem tedy ať jede, že prostě jde o malého, ale že by mi asi neudělalo úplně dobře kdyby tam opravdu seděli oba u postele, že by bylo fér, kdyby se u něj třeba prostřídali… bohužel tomu tak nebylo, byli tam oba a já statečně doma čekala na telefonát s malým…místo toho mi přišla sms, že je oba sestry vyhodily, že je moc hodin… volala jsem mu tedy, že je má ukecat, ale to už byli se svou ex venku.. ona chtěla, aby si tam sní zakouřil…učinil tak a následně měla (dle mého názoru) tu drzost se ho zeptat jestli s ní sjede na nákup a potom jí hodí domů… no partner řekl, že nemá čas, ale nebýt naší hádky kvůli prvnímu odvozu zase by s ní jel a domů by mi přijel o půlnoci :( také mu to příjde normální… ještě k tomu musím dodat, že si z toho i dělá legraci např. napsala mu sms, že nechce aby kvůli ní měl doma jako se mnou problémy, ale schválně…vysmáte smajlíky atd.. jako by si myslela kdo ví jaká je hvězda :think: no a partner místo, aby jí napsal, že třeba není důvod jí vlastně napsala,,no jo no,, tím pádem jí potvrdil, že ty proiblémy se mnou doma kvůli ní má… jí to samozřejmě přišlo strašně super, protože to s ním potom řešila po tel… já nevím, řekněte mi, jsem opravdu blázen, kterému to příjde nenormální nebo nejsem sama komu by toto vadilo :(?? A nevím..možná bych se i tak nějak se vším poprala, ale to lhaní… to časté lhání mi způsobilo to, že se bojím každé situace kdy je sní či snad s někde poblíž své (ex milenky), které ho ještě do nedávna otravovaly… ted je údajně klid :) věřim mu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.3.17 20:25

Uf. Nebyl by abstrakt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12038
19.3.17 20:31

Začala sis s lhářem, věděla si, že je lhář a nezvládne být věrný, tak tady to máš. A nevěřím, že u ní spal na gauči. Tuhle hlášku jsem slyšela, když mi bylo tak 17 a tenkrát jsem jí uvěřila. Co myslíš jak to bylo?… Jinak na to nemam názor. Má s ní prostě syna tzn., že bude ex vjeho životě pořád. Jestli je opravdu kráva, tak na tom stejně nic nezměníš.

Edit. přijde mi v pořádku, že sedí spolu u postele nemocného syna. Jsou to rodiče. Tam se svádět atp asi nebudou. Pokud budeš víc a víc prudit, tak on se se svojí ex bude taky smát čím dál tím víc. Protože najednou s ní bude větší pohoda než s tebou.

Příspěvek upraven 19.03.17 v 20:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 20:34

Omlouvám se…nedokážu :( vše má souvislot se vším :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
466
19.3.17 20:37
@Šarlota4 píše:
Začala sis s lhářem, věděla si, že je lhář a nezvládne být věrný, tak tady to máš. A nevěřím, že u ní spal na gauči. Tuhle hlášku jsem slyšela, když mi bylo tak 17 a tenkrát jsem jí uvěřila. Co myslíš jak to bylo?… Jinak na to nemam názor. Má s ní prostě syna tzn., že bude ex vjeho životě pořád. Jestli je opravdu kráva, tak na tom stejně nic nezměníš.

Edit. přijde mi v pořádku, že sedí spolu u postele nemocného syna. Jsou to rodiče. Tam se svádět atp asi nebudou. Pokud budeš víc a víc prudit, tak on se se svojí ex bude taky smát čím dál tím víc. Protože najednou s ní bude větší pohoda než s tebou.

Příspěvek upraven 19.03.17 v 20:35

Hm.. A já si zas myslím, že spolu nutně spát nemuseli. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26240
19.3.17 20:39
@LittleOne píše:
těžko říci zda se člověk skutečně dokáže změnit o 360°

Mjo, věřím, že se tvůj nevěrník „změnil“ o 360°…
Pokud by to bylo matoucí, doporučuju doma mrknout na úhloměr. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
19.3.17 20:42

Nevím co jsi od toho vztahu čekala. Od samého začátku víš, jakou historii má tvůj partner.To,že dítě žádný vztah nezachrání, snad ani tady nemusím psát. S partnerem žijete v jakémsi trojůhelníku, kde sice on jako bydlí s tebou, ale ve skutečnosti váš společný život řídí /a zřejmě to bude dlouhodobý stav/jeho bývalá partnerka, která to s ním prostě umí, a mistrně využívá k tomu jejich společného syna.Ona ho chce prostě zpátky, a udělá pro to cokoliv.Ty se v tomto vztahu jenom trápíš. Ale i kdyby on to s ní nechtěl už dát znova dohromady, pořád tady bude jejich syn, takže oni spolu budou v kontaktu ještě mnoho let už kvůli němu, jestli se ti to líbí, nebo ne.To jsi přeci věděla taky hned od začátku. Odbornou pomoc bych ti doporučila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26240
19.3.17 20:44
@The_Assassin píše:
Uf. Nebyl by abstrakt?

Našla si zadaného s děckem, nechala se proti jeho vůli zbouchnout, má s ním chlapečka, žijí spolu. Teď má obavy, že ji podvádí se svou ex, s které má dobré vztahy :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 20:46

Chlap se nikdy nezmění…pokud byl nevěrný v minulosti, bude i ted. A je jedno jestli mate spolu mimco.No věděla jsi to…co na to říct no :nevim: A jeho ex bude stále s nim v kontaktu, skrz jejich syna…to je jasný. Ale to lhaní, takový trapny výmluvný :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26240
19.3.17 20:46
@nostress píše:
Nevím co jsi od toho vztahu čekala. Od samého začátku víš, jakou historii má tvůj partner.To,že dítě žádný vztah nezachrání, snad ani tady nemusím psát. S partnerem žijete v jakémsi trojůhelníku, kde sice on jako bydlí s tebou, ale ve skutečnosti váš společný život řídí /a zřejmě to bude dlouhodobý stav/jeho bývalá partnerka, která to s ním prostě umí, a mistrně využívá k tomu jejich společného syna.Ona ho chce prostě zpátky, a udělá pro to cokoliv.Ty se v tomto vztahu jenom trápíš. Ale i kdyby on to s ní nechtěl už dát znova dohromady, pořád tady bude jejich syn, takže oni spolu budou v kontaktu ještě mnoho let už kvůli němu, jestli se ti to líbí, nebo ne.To jsi přeci věděla taky hned od začátku. Odbornou pomoc bych ti doporučila.

Hlavně… Teď je expartnerka v pozici milenky. Proto je ona nedostupná, žádaná. ta s kterou se směje v autě, píše si s ní rozverné esemesky (i kdyby spolu nespali, ona je ta „v pohodě“). Zakladatelka je „manželka“, ta, před kterou to „spiklenci“ tají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
19.3.17 20:48
@Bábrdl píše:
Hlavně… Teď je expartnerka v pozici milenky. Proto je ona nedostupná, žádaná. ta s kterou se směje v autě, píše si s ní rozverné esemesky (i kdyby spolu nespali, ona je ta „v pohodě“). Zakladatelka je „manželka“, ta, před kterou to „spiklenci“ tají.

Přesně tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 20:49

@nostress jo jo :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26240
19.3.17 20:51

A tedy. Mít dítě ve špitále a partnera, který prudí kvůli tomu, že jsme se s otcem dítěte „nevystřídali“ v jeho pokoji, ale byli tam spolu, pošlu ho do tmy.

V tu chvíli snad jde o dítě a ne o žárlivost. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
19.3.17 20:52

Dřív jsem bývala taky docela naivni, že se nevernik může zmenit. Ale poučila jsem se, že nemůže. Proste tyto typy lidí to maji v sobe, nestaci jim pro život jeden partner. Už to, ze ti lhal, ze u ni nespal znaci, ze něco nemas vedet. Jeví se mi jako pravděpodobne, ze s ni neco mit mohl. To uz ale asi nejistis, oni vetsinou umi perfektně lhát.. Co dělat těžko říct, asi by mel omezit kontakt a to jen prijet pro syna a odvézt ho, zadny jiny kontakt s ex co se netyka syna. Já osobně bych mu po tom lhani mela problém věřit, to uz je ale na tobe, jak se k tomu postavis. Bohužel, on ti ublizije a ty kvuli tomu chces hledat psychologa..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 20:52

Vybrala sis s lháře…věděla si, že je lhář a nezvládne být věrný :? Teď to máš. A moc nevěřím, že u ní spal na gauči. :lol: Má s ní prostě syna…a jeho ex v jeho životě bude pořád to nijak nezměníš..
A přijde mi v pořádku, že sedí spolu u postele u nemocného syna. Jsou to rodiče. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama