Partnerova dcera mě nechce přijmout

Anonymní
11.4.21 19:39

Partnerova dcera mě nechce přijmout

Ahoj, abych to vzala tak z kraje.. Žiju s partnerem skoro 4 roky, on má z bývalého vztahu 2 děti, syna 8 let s kterým mám skvělý vztah a dceru téměř 14 let a s tou to mam hodně složité.
Když jsme se s ni seznámila první rok byl super mě v té době bylo 22, říkám si že to je super, budem si dělat holčičí večery - s nadsázkou samozřejmě, bude mě brát jako kamarádku.. Říkám, první rok to bylo super, měli jsme je každou chvilku u nás.
Ted ma jejich matka problémy..zkratka je lepší že jsou momentálně oba u nás a ona za nima 2× do týdne přijde.. Ale nás to teda zlomilo. Se synem mám fajn vztah, jako celou dobu, ale dcera se chováním ke mě totálně otočila. Nemluví se mnou, schovává mi věci ( třeba i papíry do prace, nedávno mi rozstříhala oblečení, partner nejdřív říkal že pubarta.. Ale sám uznavava ze už je to za hranou, ale i z jeho umluv a kázání si nic nedělá.
A to jako perla dneska, byla jsem s detma sama (přítel v práci) a ona přišla ke me a v mobilu mi pustila video, jak nás potají natáčela při sexu :roll: ( bylo to v noci, zamknout se nemůžeme, spime jakoby v ovyvaku a ten je průchozí i do koupelny takže to máme přepažene japonskou stěnou) nevím jak dlouhé to video ma, ale vysmala se mi do obličeje a prý abych se nedivila, že budu slavná..jako ha ha
Já jsem z ní hotová stále se snažím, ale prostě to nejde..
Měla jste naka stejný problém? Co pomohlo? Vyhrožovat psychologem ji nechci, její mamka ma ted složité období a vim ze u nich doma to děti neměli lehké, tak se snažím jim to tu udělat co nejpříjemnější.. Jsem docela zoufalá :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14588
11.4.21 19:42

Posli ji, at to video ukaze tatovi. Hrdinka :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7933
11.4.21 19:45

A proč si ji nesrovna tatínek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4435
11.4.21 19:46

Vzala bych ji telefon a přišila facku. Ve čtrnácti tě nemá co šikanovat. Je to ještě dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1354
11.4.21 19:49

Musí ji srovnat přítel. Ty u ní nejspíš nemáš autoritu (což je vzhledem k věku pochopitelne).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63618

Srovnat ji musí otec.. Tohle je hodně přes čáru.. Rozhodně bych mu o tom videu řekla a ji, že pokud si to neuvědomuje, tak zveřejnit takové video je trestné a může jít do pastaku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21059

Tříská s ní puberta, ale za to video bych jí asi roztrhla jako hada. A primárně by si holku měl srovnat táta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31219
11.4.21 19:55
@Anonymní píše:
Ahoj, abych to vzala tak z kraje.. Žiju s partnerem skoro 4 roky, on má z bývalého vztahu 2 děti, syna 8 let s kterým mám skvělý vztah a dceru téměř 14 let a s tou to mam hodně složité.
Když jsme se s ni seznámila první rok byl super mě v té době bylo 22, říkám si že to je super, budem si dělat holčičí večery - s nadsázkou samozřejmě, bude mě brát jako kamarádku.. Říkám, první rok to bylo super, měli jsme je každou chvilku u nás.
Ted ma jejich matka problémy..zkratka je lepší že jsou momentálně oba u nás a ona za nima 2× do týdne přijde.. Ale nás to teda zlomilo. Se synem mám fajn vztah, jako celou dobu, ale dcera se chováním ke mě totálně otočila. Nemluví se mnou, schovává mi věci ( třeba i papíry do prace, nedávno mi rozstříhala oblečení, partner nejdřív říkal že pubarta.. Ale sám uznavava ze už je to za hranou, ale i z jeho umluv a kázání si nic nedělá.
A to jako perla dneska, byla jsem s detma sama (přítel v práci) a ona přišla ke me a v mobilu mi pustila video, jak nás potají natáčela při sexu :roll: ( bylo to v noci, zamknout se nemůžeme, spime jakoby v ovyvaku a ten je průchozí i do koupelny takže to máme přepažene japonskou stěnou) nevím jak dlouhé to video ma, ale vysmala se mi do obličeje a prý abych se nedivila, že budu slavná..jako ha ha
Já jsem z ní hotová stále se snažím, ale prostě to nejde..
Měla jste naka stejný problém? Co pomohlo? Vyhrožovat psychologem ji nechci, její mamka ma ted složité období a vim ze u nich doma to děti neměli lehké, tak se snažím jim to tu udělat co nejpříjemnější.. Jsem docela zoufalá :?

Za to video měla dostat céres od otce. Asi bych se zeptala, jak by se jí líbilo, kdybych ji natáčela ve sprše a pak vyhrožovala zveřejněním. Koleduje si hodně. Jinak bych se možná i odstěhovala a přítele nechala sebe jen navštěvovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 19:57

Táta ji dal facku když ho poslala do pi*i, a jeho postoj k tomu je takovej že at ma holka co jist, kde se vyspat a jinak ji defakto ignoruje -nebo spis ignoruje ona jeho, já tu jsem jak trubka která chce byt s každým za dobře, i s jejich matkou jsem si vytvořila „vztah“ když k nám přijde, a to jsme se dřív vážně nemusely.. A všechno jen kvůli dětem, aby oni byly v klidu..
Myslíte teda že mu o tom videu mám říct?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 19:59

@Russet to nechci, od ni si nenecham zničit vztah.. Ani přítel by to nechtěl..je to jako poslední řešení asi

• Citovat
  • Nahlásit
8410
11.4.21 19:59
@Anonymní píše:
Táta ji dal facku když ho poslala do pi*i, a jeho postoj k tomu je takovej že at ma holka co jist, kde se vyspat a jinak ji defakto ignoruje -nebo spis ignoruje ona jeho, já tu jsem jak trubka která chce byt s každým za dobře, i s jejich matkou jsem si vytvořila „vztah“ když k nám přijde, a to jsme se dřív vážně nemusely.. A všechno jen kvůli dětem, aby oni byly v klidu..
Myslíte teda že mu o tom videu mám říct?

Chces byt hvezda redtube?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1600
11.4.21 20:00

No jestli je pravda, ze ti rozstrihala obleceni (moc se mi tomu nechce verit, je to dost prvoplanive :roll: ) a ze vas natocila pri sexu (to jste si nevsimli, ze tam nekdo blizko vas stoji?), tak by to opravdu mel resit, a to dost durazne, tatinek. Ty ses tam pro srandu kralikum. Vzhledem k tvemu veku nejsi ani o generaci starsi nez dcera tveho pritele, takze autoritu si jen tak neziskas, ale to nic nemeni na tom, ze vuci tobe musi dodrzovat alespon zakladni zasady slusneho chovani. Co na to rika jeji tatinek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31219
11.4.21 20:01
@Anonymní píše:
@Russet to nechci, od ni si nenecham zničit vztah.. Ani přítel by to nechtěl..je to jako poslední řešení asi

V 26 bych fakt nechtěla souložit se strachem, že mě cizí dítě natočí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10761
11.4.21 20:01
@Anonymní píše:

Rozhodně mu o tom videu řekni. Nevidím jediný důvod proč by ses měla pasovala do role vychovatele a otec od toho dává ruce pryč…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31219
11.4.21 20:02
@Anonymní píše:

Tím spíš bych se odstěhovala. Děti jsou jeho. Ne tvoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat