Partnerovi se nelíbí, že opouštím sportovní styl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Purpatka
Nováček 7 příspěvků 11.06.19 16:57
Partnerovi se nelíbí, že opouštím sportovní styl

Jedná se o to, že dosud jsem chodila výlučně ve sportovním - mikina, tričko, džíny. Asi tak cca 4 měsíce dozadu jsem ale začala zkoušet elegantnější kousky. Nejvíce se mi zalíbily košile a halenky, ve kterých se i cítím fajn, ale on je nemůže vystát. Má na to pořád nějaké nepříjemné poznámky, nebo hází ksichty. A přemlouvá mě, abych zůstala „po starém“, nejvíce se mu líbím v mikinách s kapucí… Já bych však každopádně ráda měnila styl dál, ale kvůli němu ještě střídám elegantní se sportovním. Co se týče mikin, ty jsem kdysi nosila velice ráda a prakticky pořád, tak mě poznal opravdu poměrně dlouhou dobu. Ale teď jaksi přišel čas, kdybych je už asi docela ráda vyřadila, nějak se v nich přestávám cítit. Totéž platí o sportovních tričkách. Tak nevím, jak na něj.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
mofiz
Závislačka 2754 příspěvků 11.06.19 17:00

:lol: to jsou prkotiny, tak oblékat stejně a je to ne? :lol: :lol: :lol:

Bandii
Ukecaná baba ;) 1384 příspěvků 11.06.19 17:01

Asi se bojí, že z tebe bude žensky působící kočka, je žárlivý? A jinak bych tedy nic neřešila a chodila v tom, co je mi příjemné :nevim:.

Miriana
Závislačka 2617 příspěvků 11.06.19 17:01

Me napadl takovy primer. Zena kdyz se vda, doufa, ze se chlap zmeni. Chlap kdyz se ozeni, doufa, ze se zena nezmeni :-) chapu vas oba :nevim:

Russet
Neúnavná pisatelka 16483 příspěvků 11.06.19 17:01
@Purpatka píše:
Jedná se o to, že dosud jsem chodila výlučně ve sportovním - mikina, tričko, džíny. Asi tak cca 4 měsíce dozadu jsem ale začala zkoušet elegantnější kousky. Nejvíce se mi zalíbily košile a halenky, ve kterých se i cítím fajn, ale on je nemůže vystát. Má na to pořád nějaké nepříjemné poznámky, nebo hází ksichty. A přemlouvá mě, abych zůstala „po starém“, nejvíce se mu líbím v mikinách s kapucí… Já bych však každopádně ráda měnila styl dál, ale kvůli němu ještě střídám elegantní se sportovním. Co se týče mikin, ty jsem kdysi nosila velice ráda a prakticky pořád, tak mě poznal opravdu poměrně dlouhou dobu. Ale teď jaksi přišel čas, kdybych je už asi docela ráda vyřadila, nějak se v nich přestávám cítit. Totéž platí o sportovních tričkách. Tak nevím, jak na něj.

Jestli ti není sedmnáct, je dobře, že koukáš i po elegantnějším oblečení. Asi se bojí, že po tobě budou koukat víc chlapi. Asi ti to sluší :mrgreen: Jsou místa, kam se hodí sportovní styl. Ale je fajn se někdy dát do gala a vyrazit v něčem jiném. Dej mu čas, ať si zvykne. Jestli je to partner, měl by pochopit, že už jsi velká holka a co budeš nosit, je na tobě. Pokud to nejsou špinavé a rozervané hadry.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23335 příspěvků 11.06.19 17:02

Tak jestli tě má rád jenom kvůli oblečení, tak za to asi nestojí…můj muž by se musel za tich 15let zbláznit, barvy ve vlasech, oblečení, střih, líčení, nelíčení…

Aduš8
Závislačka 4773 příspěvků 11.06.19 17:02

A jak chodí oblékaný on?

TeSudička
Kecalka 493 příspěvků 11.06.19 17:02

To jako vazne, jo?!… :roll:

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9034 příspěvků 11.06.19 17:11

Hm, tak jeans a triko pro me nejsou zrovna sportovni. Ale budiz. Oblikej se, aby bylo dobre tobe. Zkus to nejak zkombinovat, z tech veci, ze kterych si vybiras, tak se ho zeptej, co se mu libi… :think:

Purpatka
Nováček 7 příspěvků 11.06.19 17:18
@Bandii píše:
Asi se bojí, že z tebe bude žensky působící kočka, je žárlivý? A jinak bych tedy nic neřešila a chodila v tom, co je mi příjemné :nevim:.
@Lenka_Hal Ne, zarlivy prave neni, v tom to nebude. Akorat je „sportak“ a nejak to nemuze zkousnout, ze menim. Na halenky treba rika, ze jsou nechutny a nelibi se mu na zadne zene. Vrcholne „sexy“ jsem pro nej v leginach a mikine s kapuci. Ano, pouzil sluvko „sexy“…
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 17:19

Ja mám s partnerem opačný problém, k Vánocům dostávám od něj kostymky, šaty apod. A moc rád nevidí, když jdu treba s kámoškou do lesa na procházku a vezmu si tepláky a tričko. Každý je hold jiný… :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 17:26
@Purpatka píše:
@Lenka_Hal Ne, zarlivy prave neni, v tom to nebude. Akorat je „sportak“ a nejak to nemuze zkousnout, ze menim. Na halenky treba rika, ze jsou nechutny a nelibi se mu na zadne zene. Vrcholne „sexy“ jsem pro nej v leginach a mikine s kapuci. Ano, pouzil sluvko „sexy“…

Poznám to, bývalý partner mi tiež vravel že najviac sexy som pre neho v rifliach a mikine :D Každému sa páči niečo iné ;)

Purpatka
Nováček 7 příspěvků 11.06.19 17:34
@Anonymní píše:
Ja mám s partnerem opačný problém, k Vánocům dostávám od něj kostymky, šaty apod. A moc rád nevidí, když jdu treba s kámoškou do lesa na procházku a vezmu si tepláky a tričko. Každý je hold jiný… :nevim:

Ja to chapu, ze kazdy ma nejake preference treba i u obleceni, ale co delat, kdyz clovek chce trochu zmenu a partner remca?

Purpatka
Nováček 7 příspěvků 11.06.19 17:38
@Anonymní píše:
Poznám to, bývalý partner mi tiež vravel že najviac sexy som pre neho v rifliach a mikine :D Každému sa páči niečo iné ;)

Vazne? A ja jsem myslela, ze to jen ten muj je nejaky divny: Ale ty si asi tehdy nemenila styl, nebo ano? P. S.: popripade mi napis soukromou zpravu, jsem rada, ze v tom nejsem tak celkem samotna :)

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9034 příspěvků 11.06.19 17:45

Ja jsem treba dost sportovni typ a kvuli praci se snazim to transformovat do neceho trochu elegantniho. Treba kosile se mi taky strasne nelibi. Zkus to proste udat do nejakeho kompromisu. Jednoduchy strih, spis az geometricke tvary vzoru, hodne vyuzit stretchovy material… :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama