Partnerovi se stýská po dceři

Anonymní
8.6.20 13:23

Partnerovi se stýská po dceři

Ahoj holky,
chci Vás požádat o pomoc… Partner, se kterým jsme spolu rok, se rozhádal se svojí bývalou partnerkou s kterou má dceru. Bohužel mu teď nechce dceru dát a dcera přestala komunikovat. Partner je z toho hodně špatný. Je mu smutno, je to na něm vidět. Nechová se jako dřív.

Myslela jsem si, že by mu mohlo pomoct si o tom trošku popovídat. V pátek jsme si dali víno, aby to trošku uvolnilo bloky a pomohlo rozproudit konverzaci. Z mého partnera ale padali věci, které mě dost zraňovali. Např. že jsem třetí nejdůležitější žena jeho života (po dceři a její mamince). Hodně mluvit o bývalé a nebylo mi to vůbec příjemné. Já jsem bezdětná a toto je můj vůbec první vztah, kdy existují takovéto vazby na minulost partnera a upřímně to nezvládám úplně lehce. Potom, když mi říká, že mu moc chybí dcera, hned si představuji, že dcera = bejvalka a taky mi to celkově moc nepřidá…

Dokážete mi poradit, jak bych se teď měla zachovat, abych partnera podpořila a zvedla mu náladu a zároveň jak se přenést přes nepříjemné pocity? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3471
8.6.20 13:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
chci Vás požádat o pomoc… Partner, se kterým jsme spolu rok, se rozhádal se svojí bývalou partnerkou s kterou má dceru. Bohužel mu teď nechce dceru dát a dcera přestala komunikovat. Partner je z toho hodně špatný. Je mu smutno, je to na něm vidět. Nechová se jako dřív.

Myslela jsem si, že by mu mohlo pomoct si o tom trošku popovídat. V pátek jsme si dali víno, aby to trošku uvolnilo bloky a pomohlo rozproudit konverzaci. Z mého partnera ale padali věci, které mě dost zraňovali. Např. že jsem třetí nejdůležitější žena jeho života (po dceři a její mamince). Hodně mluvit o bývalé a nebylo mi to vůbec příjemné. Já jsem bezdětná a toto je můj vůbec první vztah, kdy existují takovéto vazby na minulost partnera a upřímně to nezvládám úplně lehce. Potom, když mi říká, že mu moc chybí dcera, hned si představuji, že dcera = bejvalka a taky mi to celkově moc nepřidá…

Dokážete mi poradit, jak bych se teď měla zachovat, abych partnera podpořila a zvedla mu náladu a zároveň jak se přenést přes nepříjemné pocity? :(

Asi bych ho pustila do oběhu..to, že má rád dceru je v pořádku, ale že má raději její matku než tebe opravdu ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.20 13:27

Ne každá zvládá mít vztah s chlapem ze sekáče. Jsi bezdětná, proč si komplikuješ život? Zase tak úžasný určitě není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 13:28

@lilith1 Děkuji za zprávu, ale on tvrdí, že to tak není. Prý miluje mě a nechce už o mě nikdy přijít. Svojí bývalou by prý už nikdy zpátky nechtěl, akorát se prý nešťastně vyjádřil…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.6.20 13:30
@PanenkovaMakova píše:
Ne každá zvládá mít vztah s chlapem ze sekáče. Jsi bezdětná, proč si komplikuješ život? Zase tak úžasný určitě není.

Moc jsem se zamilovala…

• Nahlásit
  • Citovat
17452
8.6.20 13:34
@Anonymní píše:
@lilith1 Děkuji za zprávu, ale on tvrdí, že to tak není. Prý miluje mě a nechce už o mě nikdy přijít. Svojí bývalou by prý už nikdy zpátky nechtěl, akorát se prý nešťastně vyjádřil…

A kolik je dítku? a tobě?
To že má přede mnou děti, by mi nevadilo. Ale bývalou? :think: jak jejich vztah skončil? poslala dál ona jeho nebo on ji?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4267
8.6.20 13:36

Ja si vzdy rikala, ze chlapa, ktery drsne pomlouva ex bych nechtela, ale tohle je tedy nocni mura. A jeste ti to tak bezelstne naserviruje (pravda, po vine). Dobra zprava ovsem je, ze se nemusis obavat pripadne nevery, protoze ten tvuj je rafinovanej asi jako houbicka na nadobi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 13:39
@Keyllah píše:
A kolik je dítku? a tobě?
To že má přede mnou děti, by mi nevadilo. Ale bývalou? :think: jak jejich vztah skončil? poslala dál ona jeho nebo on ji?

Dceři je osm. Mně je 30. Odešla od něj ona. Několikrát za jejich vztah měla paralélně milence. Nakonec si našla někoho jiného úplně, ale toho po pár měsících zavřeli a teď na něj už asi 2 roky čeká než ho pustí.

• Nahlásit
  • Citovat
54862
8.6.20 13:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Dokážete mi poradit, jak bych se teď měla zachovat, abych partnera podpořila a zvedla mu náladu a zároveň jak se přenést přes nepříjemné pocity? :(

asi bych ho nechala být a na čas se stáhla…bud si ujasní co chce nebo raději ukončit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2638
8.6.20 13:42

Očividně to nemá vyřešené, když ty jsi teprve za bývalou…raději se na něj moc neupinej, protože tohle může dopadnout v tvůj neprospěch a vůbec bych nebrala chlapa, co má spory o dítě s byvalkou…bude hůř. Radši to s tou láskou moc neprehanej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4267
8.6.20 13:43
@Anonymní píše:

A ja bych tomu i verila. Mozna chtel jen rict, ze je pro nej dulezita tim, ze mu dala milovane (a zatim jedine) dite. Nebo to bohuzel stale nema zcela zpracovane, teskni po dceri a je mu lito, ze nema kompletni rodinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 13:48
@ontarova.stara píše:
A ja bych tomu i verila. Mozna chtel jen rict, ze je pro nej dulezita tim, ze mu dala milovane (a zatim jedine) dite. Nebo to bohuzel stale nema zcela zpracovane, teskni po dceri a je mu lito, ze nema kompletni rodinu.

Toho se právě bojím, protože s tím se nedá bojovat :(

• Nahlásit
  • Citovat
4286
8.6.20 13:48

A jak jsou dlouho od sebe a proč? Tahle to vypadá, že tě má jako náplast, převozníka. Jako aby chlap řekl své současné partnerce, že je pro něj důležitější jeho ex, tak to je hardcore.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17452
8.6.20 13:50
@Anonymní píše:
Dceři je osm. Mně je 30. Odešla od něj ona. Několikrát za jejich vztah měla paralélně milence. Nakonec si našla někoho jiného úplně, ale toho po pár měsících zavřeli a teď na něj už asi 2 roky čeká než ho pustí.

Za mě to ještě nemá chlapec úplně dořešené, nějaké city k ní tam pořád budou. Ve víně je pravda a pokud ti to takto řekl, za mě si to i tak myslí, někde hluboko, ale je to tam. Bohužel. Zvážila bych co dál…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4267
8.6.20 13:55
@Anonymní píše:
Toho se právě bojím, protože s tím se nedá bojovat :(

Tohle je predem prohrana bitva, pokud to tedy tak je. Nemusi v tom byt laska, ale nekdy je proste jeste prilis brzy a tahnes si s sebou batoh plny problemu a kostlivcu. Proste nektere veci (a rozpad rodiny tam bezesporu patri) chteji cas, odstup. Tohle malokdy obcuras, i kdyby clovek stokrat chtel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama