Partnerův výstup - vaše názory

Anonymní
10.4.20 18:33

partnerovo vystup..vase nazory

Ahojky, chtela bych vedet vas nazor na tohle.. Pritel by chtel analni sex, ja ho jeste nikdy nemela a mam jisty obavy, coz urcite chapete.. takze se predtim chci poradne procistit aby se nestala,,nehoda" a on mi na to rekl to, ze to chce normalne prirozene ne jak pripravu na finale mistrovstvi sveta ve fotbale.. a ze kdyz to delal jinym tak jim ho tam necekane vrazil, ze ty holky vubec nevedeli ze nejaky anal bude… a rekl ze takhle jak to chci mit ja (procistit se atd pred tim) tak ze ho to nerajcuje a prijde mu to trapne a ze na nejakej anal zapomeneme… nechaou proc mel takovy vystup a ja jsem se samozrejme rozbrecela protoze jsem fakt citliva a prislo mi to lito… :,( prominte za me vyjadrovani..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13329
10.4.20 18:41

Vys.rala bych se mu na cely anal. Je to hulvat, at si strci robertka do zadku “jen tak necekane” a pak at keca. Uz jsem i slysela, ze zensky to neboli, pze jsou na to delany :D Ne fakt nejsou a temhle hovadum to stale nedochazi. Akorat te tlaci, tam kam ty nechces a jeste se budes citit provinile a nakonec to bude dle jeho scenare. Klasikaaaa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1812
10.4.20 18:43

Za prvý kdyby mne vykládal, jak ho tam „vrazel“ jiným, tak by mě hned na cokoliv přešla chuť. Za druhé kdyby ho tam nečekaně vrazil bez nejakeho mého souhlasu, tak ho kopnu do kouli. A za treti abych byla schopna něco takovýho zkusit, tak musím partnera milovat, takže s tihle přístupem by měl chlapec smůlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 18:43

Nejhorsi na tom ale je ze je to muj partner zejo.. a ja fakt nezvladam kdyz je na me takovy… :/ a citim se docela provinile i kdyz na jednu stranu jsem nic spatneho neudelala…

• Citovat
  • Nahlásit
1812
10.4.20 18:45
@Anonymní píše:
Nejhorsi na tom ale je ze je to muj partner zejo.. a ja fakt nezvladam kdyz je na me takovy… :/ a citim se docela provinile i kdyz na jednu stranu jsem nic spatneho neudelala…

Je to debil. Hlavně neobviňuj sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
925
10.4.20 18:45

Tak jestli dělá v sexu věci bez souhlasu druhé strany (navíc takové, které mohou poranit)… Tak bych hodně zvážila, zda s ním setrvat. Pro mě by to byl výrazný červený vykřičník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18514
10.4.20 18:46

Bych ho poslala někam. Jestli to nechceš, nenech se ukecat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18514
10.4.20 18:47
@Anonymní píše:

Je to hov.ado.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24506
10.4.20 18:47
@Anonymní píše:

A proč s nim jsi? Očividně ti vztah s nim nedela dobře. Je to hulvát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.4.20 18:49

8o sobec, rychle pryč! A pokud to skutečně provedl proti vůli partnerky/partnerek, zavání to znásilněním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1227
10.4.20 18:50

Tak asi ma radsi bobek nez anal :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17185
10.4.20 18:52
@Anonymní píše:
Ahojky, chtela bych vedet vas nazor na tohle.. Pritel by chtel analni sex, ja ho jeste nikdy nemela a mam jisty obavy, coz urcite chapete.. takze se predtim chci poradne procistit aby se nestala,,nehoda" a on mi na to rekl to, ze to chce normalne prirozene ne jak pripravu na finale mistrovstvi sveta ve fotbale.. a ze kdyz to delal jinym tak jim ho tam necekane vrazil, ze ty holky vubec nevedeli ze nejaky anal bude… a rekl ze takhle jak to chci mit ja (procistit se atd pred tim) tak ze ho to nerajcuje a prijde mu to trapne a ze na nejakej anal zapomeneme… nechaou proc mel takovy vystup a ja jsem se samozrejme rozbrecela protoze jsem fakt citliva a prislo mi to lito… :,( prominte za me vyjadrovani..

Ve vztahu se ma vse delat dobrovolne, a ne z donuceni. Chces to ty sama? Nebo te on do toho tlaci? A vi on vubec, ze ritni otvor slouzi k vylucovani a ne k soulozeni? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5368
10.4.20 18:55

Ježíš, to je teda hrozný. Kamarádce ho tam manžel vrazil takhle nečekaně a omdlela bolestí. Normálně total bez sebe. Protože nechtěla dobrovolně, tak to udělal takhle :zed: :cert: :roll: no, vzala si kokota, já vím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 18:55

No..ja bych to take chtela, dela to hodne paru a laka me to…ale proste hygiena je zaklad… :oops: bez poradneho procisteni fakt ne.. ted rikal jak to se mnou uz nechce, ze chtel le uz opravdu nechce, ze se mnou ho mit nebude a tak no…

• Citovat
  • Nahlásit
9767
10.4.20 18:56

Ať si sám nechá narvat didlo do zadku a pak ať klidně požaduje to samé po tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat