Partnerovy zdravotní problémy z práce

Anonymní
4.4.17 08:59

Partnerovy zdravotní problémy z práce

Přítel pracuje cca 7 let ve fabrice, dělá 12tky denní a noční na střídačku. Má slabou imunitu, ty noční mu zrovna nesvědčí, často po 3 nočních za sebou lehne s nějakou chřipkou nebo něčím podobným. Ale problém je hlavně to, že často musí pracovat s nějakým šíleným dráždivým lepidlem, vždycky přijde domů a hodiny kašle. Poslední dobou po noční, kdy dělá s tím chemickým lepidlem, přijde domů a zvrací. Říká, že je to určitě z toho, že ho to strašně dráždí. Je jedno, jestli používá ochranné pomůcky, stejně se toho nadýchá, možná s nějakým chráničem na obličej trochu míň, ale žádný velký efekt to nemá :(.Je nějaká jiná možnost než dát výpověď ze zdravotních důvodů?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4.4.17 09:05

Já si myslím, že jo, ale ať si dojde k doktorce pro papír.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
4.4.17 09:55

Určite, doktor napíše. Já jsem včera nesla papír do práce ( omezení ) ale bohužel, u nás na to ohledy neberou :? Tak snad u něj v práci budou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
4.4.17 10:05

Doktor omezení napíše, ale pokud je to překážka na straně zaměstnance, tak to prakticky stejně nepomůže.
Bude si muset najít jinou práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2982
4.4.17 10:22
@Anonymní píše:
Přítel pracuje cca 7 let ve fabrice, dělá 12tky denní a noční na střídačku. Má slabou imunitu, ty noční mu zrovna nesvědčí, často po 3 nočních za sebou lehne s nějakou chřipkou nebo něčím podobným. Ale problém je hlavně to, že často musí pracovat s nějakým šíleným dráždivým lepidlem, vždycky přijde domů a hodiny kašle. Poslední dobou po noční, kdy dělá s tím chemickým lepidlem, přijde domů a zvrací. Říká, že je to určitě z toho, že ho to strašně dráždí. Je jedno, jestli používá ochranné pomůcky, stejně se toho nadýchá, možná s nějakým chráničem na obličej trochu míň, ale žádný velký efekt to nemá :(.Je nějaká jiná možnost než dát výpověď ze zdravotních důvodů?

No zaměstnavatel by měl zajistit takové pomůcky, aby lepidlo přítele nedráždilo. Co to je za děsný utrejch, že po tom zvrací, ostatní to snášejí dobře?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8515
4.4.17 16:05
@lilith1 píše:
No zaměstnavatel by měl zajistit takové pomůcky, aby lepidlo přítele nedráždilo. Co to je za děsný utrejch, že po tom zvrací, ostatní to snášejí dobře?

tak on to nemusí děsný utrejch, mně takhle blbě (bolesti hlavy, zvracení) bylo i z malování nějakou obyčejnou bytovou barvou, musela jsem v tom tehdy nechat manžela samotného a jít pryč, protože jsem to nedávala :nevim: jé, a teď se mi vybavil i bezinkový sirup - taky jsem v tom tehdy musela nechat manžela samotného, protože po několika hodinách jsem začala zvracet. a zvracela jsem i několik let poté, když mi třeba bezinkový sirup nabídla tchyně, ta vůně ze skleničky (zápach :-) ) mi v mozku vybavil vzpomínky a už to jelo… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
881
4.4.17 16:40

Nevím přesně, co to je, ale prý těm kolegům, co s tím pracují denně, to nic nedělá… :nevim:

Tak jsem se odtajnila :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama