Partners finanční poradce - zkušenosti

122
23.12.19 15:25

Partners finanční poradce zkušenosti

Dobré odpoledne, nejdřív bych jen chtěla napsat, že už jsem si nějaká vlákna pročetla co tady jsou, ale všechny zkušenosti a názory jsou poměrně staré :/ Máme s manželem kontakt na jednu paní, která u partners pracuje, ale vždycky jsem si říkala, že nepotřebujeme její pomoc, tak jsem se s ní ani nikdy nesešla. Jenže teď před vánocemi se stala taková nepříjemnost a to, že manžel z důvodu nemoci musí být několik měsíců doma a pojištovna nám děla docela problémy. Asi je trochu pozdě na to řešit jak má manžel nastavenou životní pojistku. Proto mě se tady ptám jestli má pro nás smysl se teď na tu paní obracet, říkám si jestli by nepřišla s nějakým „ale“. Co myslíte? Budu ráda za vaše zprávy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.12.19 15:30

Jsou dobrý tak na hypotéku nebo půjčku a to ještě jen tam, kde mají smlouvu.. víceméně jen Unicredit se mi zdá teď.. každopádně vám při prvním sezení vypracuje plán, narve vám zivotku, jejich sporici fondy, předěla vám vaše vaše pojistky na společnosti, kde mají smlouvy oni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
23.12.19 15:32

Tak za schůzku nic nedáte, tak se s ní sejděte a uvidíte, dejte na svůj pocit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
23.12.19 15:41

Ta životní pojistka je hrozně záludná, už jsem četla spoustu příběhů kdy ji měl dotyčný špatně nastavenou a nedostal žádné plnění, při nejhorším rodina. O partners jsem toho slyšela hodně a sama za sebe vždycky říkám, že dokud člověk něco nezkusí nemůže soudit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
23.12.19 15:52

Úplně nadšená z nich nejsem. Když jsem splácela hypotéku a chtěla rušit jejich konto, tak už mi nic nezařídíli a všechno jsem si musela obehat sama. Často jsem musela kontrolovat jejich práci a s některými věcmi se připomínat. Už jsem pro je zřejmé přestala být lukrativní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 15:52

Jestli máte poradkyni z partners na doporučení, zkusila bych to. Myslím si, že ten poradce vždycky může najít nějaký způsob jak danou věc řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
23.12.19 15:53

Jo a životní pojištění, které teď mám taky již zrušené, údajně bylo taky nevyhodne nastavené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
23.12.19 16:03

Moc vám děkuji za zprávy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
23.12.19 16:05

Podle mě je jedno jestli je poradkyně z partners nebo ne, asi bych oslovila jakéhokoliv odborníka s prosíkem, jestli je manžel na neschopence a rodina stála na jeho příjmu, musí se najít řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 16:15

Nevím, naše poradkyně sice ano, udělala nějaký plán, tabulky, grafy ale v závěru mi stejně připadalo, že se nám akorát snaží nacpat co nejvíce produktů bez ohledu na to, co je pro naší finanční budoucnost rozumný. Jsem udělala blbost, že jsem tam nechala jít samotného přítele napoprvé, ten se nechal ukecat na životku, hypotéku - mě málem omyli, jelikož životku už měl jinde a hypotéku jsme plánovali nejdříve za 5-10 let. :roll: Naštěstí se to všechno stihlo zastavit ale od té doby už akorát nabízela, až nutila. Za mě raději kouknout na recenze a zkusit jinou společnost. :think: Tři schůzky z nás mámila akorát kontakty přátel kterým by se mohla vnutit. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
23.12.19 16:30

K Partners jsou dobří finanční poradci i ti horší, měla jsem sama zkušenost kdy nám spolupráce moc nevyhovovala, vyměnily jsme poradce a teď jsme moc spokojení. Já bych se nebála to vyzkoušet, alespoň budete vědět na čem jste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11764
23.12.19 17:56

S běžící životní pojistkou ti opravdu nepomůžou. Ne, že by nechtěli, ale na pojišťovně se s nimi nebude nikdo bavit. Obrátit se musíte na člověka, který vám pojistku sjednával. Ten se může na pojišťovnu dotazovat a může i leccos popohnat. Partners může ovlivnit pouze pojistky, které sjednávali sami. Tak to funguje všude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8994
23.12.19 19:09

Tak jako všude, je to člověk od člověka. Znám dva poradce Partners, jedná perfektní, umí, zná, dobře pořadí… Druhý hrůza, viděla jsem x smluv které dělal a jsou na prd. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
23.12.19 23:08

Člověk od člověka je to všude u lékařů, zedníku, kadeřnic, masérů, prodavaček atp. Sice nevím jak je to u životního pojištění, ale nás poradce z Partners upozornil na možnost refinancovaní hypotéky a to nám ušetřilo nějaké peníze a sami by jsme to neřešili. Takže bych to zkusila, protože je jasné, že pojišťovnám se nechce platit, ale třeba Vám poradí nějaký postup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 23:11

@IvankaSyk A nemůžete ten problém popsat zde?
Je to spíš o lidech, než o firmě, i když firma může hodně výsledek ovlivnit, jak v dobrém, tak špatném. Bohužel právě u životního pojištění je ze strany MLM větší servisní problém, protože v drtivé většině nepoužívají průběžný servisní model, ale kvůli bodům a postupům je předplacený. Totéž je časté u podílových fondů. Pokud se na tom pak nic nemění, není za co klienta servisovat, to se nechá dělat u pár klientů, jakmile je jich více, tak to obchodníka zahltí. Důsledkem je neopodstatněné navyšování a předělávání smluv, kde jde více o provizi obchodníka, než prospěch klienta.
Zkuste popsat v čem Vám dělá pojišťovna problémy, případně co je nastaveno v pojistce a co je to za pojišťovnu, třeba z toho alespoň nějakou základní odpověď vydolujeme. Uvidíme, jestli tam nějaké „ale“ je… Pravdou je ale to, že pokud to tam není, tak teď už nezměníte na pojistce nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama