Partners, odvolání souhlasu zpracování údajů?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.11.21 11:17

Partners, odvolání souhlasu zpracování údajů?

Dobrý den, omlouvám se za možná hloupý dotaz. Kamarádka předala kontakt na mě své poradkyni v Partners, se kterou jsem se ze zvědavosti sešla. Přístup Partners mi nic moc neříká, s partnerem jsme se shodli, že se budeme držet naší finanční strategie. Neodepsala jsem žádnou smlouvu o pojištění, investici, nic… První schůzka, profil na jejich webu. S poradkyni už se scházet nechci a nechci využívat služby Partners. Kdybych nechala situaci být, tak jak je, nehrozí mi dodatečně nějaké poplatky nebo něco podobného? Případně, odvolává jste někdo souhlas se zpracováním údajů o osobě, jako bych u nich nikdy nebyla, jaký by byl postup? Děkuji a za anonym se omlouvám, moc známých lidí, které nemusí moje fonancni postupy zajímat. Bohužel nevím o nikom, koho se na to zeptat, kdo by u nich byl a Google moc neporadil.

Příspěvek upraven 11.11.21 v 11:22

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67441
11.11.21 11:20

Úplně v klidu. Narovinu řekni, že s nimi spolupracovat nechceš a písemně odvolej souhlas. Toť vše. zadne poplatky nejsou, oni jsou placení za odvedenou práci, tzn smlouvy atd.. plus to má další podmínky, ze smlouvy musí být aktivní atd. Není se čeho bát :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 11:25

@martina.se Mockrát děkuji, ozvu se jim. Je mi nepříjemné, že mi poradkyně volá, zpravidla v práci, že ji to nemůžu vzít :D ale to že mají můj mail mi nějak srdce netrhá, spíš aby mě potom něco nepřekvapilo. :)

• Citovat
  • Nahlásit
67441
11.11.21 12:18
@Anonymní píše:
@martina.se Mockrát děkuji, ozvu se jim. Je mi nepříjemné, že mi poradkyně volá, zpravidla v práci, že ji to nemůžu vzít :D ale to že mají můj mail mi nějak srdce netrhá, spíš aby mě potom něco nepřekvapilo. :)

Nemusíš se bát :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat