Partnerská poradna

Anonymní
3.7.21 18:47

Partnerská poradna

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda máte zkušenost s nějakou partnerskou poradnou. Otázka zní zda Vám pomohla a kam přesně se obrátit. Máme s partnerem po 3 letech problémy a myslím že toto je poslední šance vztah zachránit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.7.21 19:19

Moje sestra si tak zachránila vztah po nevěře jejího manžela. Měli ale oba snahu na tom pracovat, takže to mělo velkou šanci.

• Citovat
  • Nahlásit
101
3.7.21 19:25

Tak to bohužel neporadím, ani po 20ti letech s manželkou jsme žádnou poradnu nepotřebovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.7.21 19:27

@Seraph angel to je ale užitečný příspěvek!  :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.21 19:33
@Žižkovská žena píše:
@Seraph angel to je ale užitečný příspěvek! :mrgreen:

Tak, tak. Jsem za ně hned šťastnější 😃

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.21 19:35
@Anonymní píše:
Moje sestra si tak zachránila vztah po nevěře jejího manžela. Měli ale oba snahu na tom pracovat, takže to mělo velkou šanci.

Máme právě také oba snahu. Partnera miluju a vím že i on mě, snaží se, ale všechno vidíme odlišně a asi o tom nedokážeme v čas komunikovat, nedokážeme si vše říct a jeden nedokáže pochopit toho druhého vůči pocitům, takto to chápu tedy já 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 08:37
@Anonymní píše:
Máme právě také oba snahu. Partnera miluju a vím že i on mě, snaží se, ale všechno vidíme odlišně a asi o tom nedokážeme v čas komunikovat, nedokážeme si vše říct a jeden nedokáže pochopit toho druhého vůči pocitům, takto to chápu tedy já 🙂

Zkuste třeba psychoterapeuta Petra Jarolímka, dělá taky online sezení, tak to můžete zkusit takto na dálku. Pokud by neměl čas, tak určitě dokáže doporučit někoho jiného.

• Citovat
  • Nahlásit
4538
4.7.21 09:58
@Anonymní píše:

Asi to nechceš slyšet, ale pokud to neklape už po 3 letech, tak by bylo lepší se rozejít. To je taková doba, kdy opadne zamilovanost a ukáže se, jestli se lidi k sobě hodí nebo ne. Poradnou samozřejmě nic nezkazíte, ale moc bych od toho nečekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 12:44
@Julča001 píše:
Asi to nechceš slyšet, ale pokud to neklape už po 3 letech, tak by bylo lepší se rozejít. To je taková doba, kdy opadne zamilovanost a ukáže se, jestli se lidi k sobě hodí nebo ne. Poradnou samozřejmě nic nezkazíte, ale moc bych od toho nečekala.

Já vím, ale mám 4 letou dceru, kterou vychovává od mala, dcera ho má moc ráda a už kvůli ní to chci nějak zachránit..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat