Partnerský vztah Raka a Lva

Anonymní
9.5.20 12:15

Partnerský vztah Raka a Lva

Holky, mám na Vás dotaz.

Možná jsem trochu pověrčivá a je ode mě hloupý, že věřím horoskopům, ale zeptám se… Má tu někdo z Vás zkušenosti s partnerským vztahem ve složení Rak a Lev? Sama jsem Račice, a protože jsem v mým životě naskytl právě jeden Lev, rád bych s takovými vztahy napřed získala nějaký zkušenosti a informace o tom, co můžu zhruba čekat. :-)

Někde čtu, že jsou diametrální rozdíly mezi těmito dvěma elementy (oheň, voda) totální zkázou, jinde zase, že je to přesně to, co tyhle dva jedince spojuje, ale jaká je realita? Je podle Vás možný, aby tyhle dva partneři, neskutečně povahově rozdílní, nalezli společnou řeč a eventuálně utvořili harmonický pár plný lásky? :,–)

P. S. Odpůrkyním horoskopů a obecně esoteriky se za svůj dotaz předem omlouvám, ale nemohla jsem si pomoct. :-D Třeba se tu najde alespoň jedna z Vás, kdo v takovém vztahu třeba kdysi byla nebo stále je. Díky!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.5.20 12:28

My to tak měli s bejvalym…raději dám anonym :lol: no necekej romantiku, vyznání lásky za měsíčku, ale zas to bude pracovitej chlap, vernej, takovej praktik, žádnej co by tě obejmul a nechal plakat na rameni :nevim: takže v něčem bude tvoje nezná raci duše strádat, ale pokud už jsi zkušená žena, víš co od života a chlapů čekat… Je to myslím dobrá volba…

• Citovat
  • Nahlásit
11108
9.5.20 12:39

My to máme obráceně, já jsem lev, on rak. Jsme spolu 22 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
9.5.20 12:43
@ivašot. píše:

A jak to spolu zvládáte? Předpokládám ale, že to klape, když to vydrželo tak dlouho. :,–)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5362
9.5.20 12:44

Já jsem lev a manžel býk, prý je to nejhorší kombinace která vůbec může existovat, jsme spolu 13let. Dceru máme raka je to hrozně citlivý človíček, ale taky mazlivý a lásky plný, občas má svojí hlavu. Takže pro mě jako lva je malá hrozně příjemné znamení, horší oříšek je syn jako beran, tvrdohlavý a zabejceny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
942
9.5.20 12:50

@Mrs. S no tak to si nedokazu predstavit :-D jeste do toho hodit pannu a bude to top :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.20 12:52

Já Lev, bývalej Rak… Sice romantik ale taky flákač, všechno sem říkala 10× a stejně k ničemu.. Prostě oheň a voda :) za mě už Raka teda fakt ne :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
11108
9.5.20 12:55
@Anonymní píše:
Já Lev, bývalej Rak… Sice romantik ale taky flákač, všechno sem říkala 10× a stejně k ničemu.. Prostě oheň a voda :) za mě už Raka teda fakt ne :mrgreen:

U nás jsem ten flákač už spíš já -lev. Chlap rak cílevědomý, pracovitý a odpovědný, aź mi to někdy leze na nervy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
9.5.20 13:01

Ja jsem rak a manžel lev :) je hrozně vybusnej a vzteklej, musela jsem si zvykat, že začátku mě to jako citlivouse hrozně rozhazovalo. A i to jak,,co na srdci tak na jazyku" a nepřemýšlí že třeba formulace toho jak to řekne může ublížit. On si zase musel zvyknout, že dost brečím a že holt někdy reaguji naprosto nepředvídatelně. Ale i když to není romantik jak dle učebnice, nikdy nezapomene na narozeniny, svátek, a další pro mě důležité věci a dny. Jen tak mi kupuje tulipány, protože je mám ráda. Je pracovitý, rodina je pro něj na prvním místě. Vyjadřuje lásku prakticky, ale neustále. Umíme spolu jen tak být :srdce: já si ale myslím, že záleží na lidech, horoskopům moc nevěřím ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5362
9.5.20 13:02

@Len123l nestraš i když kdyby se mu chtělo ven dřív mohla by to být panna, ale doufáme ve váhy nebo štíra podle toho kdy se miminu bude chtít ven, a myslím že máme veselo i tak :lol:

Příspěvek upraven 09.05.20 v 13:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
942
9.5.20 13:04

Ten stir by byl dobrej. Chudák rak :-D i kdyz tam je to dobry u raka ze muze bejt tak i tak. Bud se schova nebo vytasy klepeta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
942
9.5.20 13:11

Rak je vybornej manipulator pres city, vzteklej, kdyz ho nekdo nastve tak se radsi klidit, zarlivej, majetnickej. Je vybornej rodic, pritel, je empatickej dokaze podrzet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1956
9.5.20 13:24

Mam kolem sebe hodne raku a lvu, ne v parnerskem vztahu ale v blizkych rodinnych vztazich a prijde mi ze lvi umi rakum hodne ublizit, potrebuji si prosadit sve ego, byt na prvnim miste, a rak by pritom potreboval k sobe vic tymoveho hrace a citlivejsi povahu. Ale stejne je to takove obecne, treba si krasne sednete;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25428
9.5.20 13:52
@ivašot. píše:

moji rodiče to mají taky tak, jsou spolu 37 let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22783
9.5.20 20:11

Nech si to spočítat. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...