Partnerství, manželství ne zcela ideální

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 17:16
Partnerství, manželství ne zcela ideální

V podstatě každá z nás umí poradit, jak nemarnit čas a odejít ze vztahu, kde něco nefunguje. Kolik je tu žen, které mají doma chlapa s nějakým vážným problémem (milenky, dluhy, alkohol, cholerici, nerváci, totální lenoši..) a přesto neodejdou a proč? A jak se dá v takovém vztahu fungovat, co vás drží nad vodou? Prosím anonym, máme něco podobného v rodině.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 17:35

Měla jsem (milenka, dluhy). Trvalo mi cca 1,5r, než jsem se odhodlala. Bylo tam hodně okolností, ta nejdůležitější děti, přeci jen nezabalim na fleku vztah, ve kterém jsou dvě děti a třetí na cestě…
Pořád jsem měla nějakou naději, že se na milenku vykašle, dluhy bude řešit, místo toho se vykašlal na dluhy a řešil milenku.
Ty dluhy tehdy tajil, to vyplynulo až na konci vztahu, takže mě držely i finance, na domácnost přestal přispívat až těsně před koncem. Kdybych tehdy neměla malinké děti a byla bych finančně soběstačná, asi bych to zabalila trochu dřív.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 17:43

Dluhy. Kdyz se snazi a resi kraviny z mladi,da se to,ale vse ukaze cas…Akorat ze vzhledem k teto minulosti si ho nejspis nikdy nevezmu (i kdyz mame dite)na to jsem moc opatrna…a taky je vse nove psano na me vc.domu(hypote­ky),auta…Jinak resi situaci s pravniky a jde do os.bankrotu, coz je jedina (spravna) cesta.

Napr.alkoholismus mi prijde mnohem horsi a hure resitelny..jako jine zavislosti a psychicke problemy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 20:27

Ahoj já jsem ve vztahu kde byla skoro nevěra, egoismus, manipulace..ale taky nejsem schopná odejít..jsem bez dětí, ale tak přítele miluji, máme spolu tak krásné zážitky dennodenně a citím se nejlíp za celý svůj život, takže nejspíš pro to i když to zní totálně na hlavu :D :oops: :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 15:55

Žádné partnerství není ideální. U mě myslím že už psychické týrání, občasné rvačky… Naučila jsem se útočit stejně a používám jeho taktiky. Zůstávám kvůli dítěti a upřímně i kvůli okolí. Byla jsem totiž chytrá až na půdu že když už jsou děti tak se rodina udržet musí.
Následek to má ten, že nikoho už milovat nebudu a věřit taky ne. Všechny moje ideály o životě se rozbily ale s dětmi už je pozdě měnit svůj život

sahrazad1
Stálice 79 příspěvků 16.01.19 16:32

Dlouhodobé týrání fyzické i psychické. Snasela jsem to léta. Duvod jeden- deti, chtěla jsem pockat az do jejich dospělosti, duvod druhy, dlouhotrvající a asi i ten hlavní - věřila jsem mu, že jsem špatná matka, manzelka i milenka. Roky me zpracovaval, vymyl mi mozek, az psychosomaticke trable a následně dva roky psychoterapie mi otevřely oči. Ale zustala jsem dalsi 3 roky, kvuli dětem, az do doby, kdy me pred nimi zmlatil. Jejich oci, jejich vyraz, byl konečným impulsem k odchodu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >