Parvovirus B19 v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Heli91
Kecalka 107 příspěvků 30.12.16 15:23
Parvovirus B19 v těhotenství

Má někdo zkušenosti s pozitivním parvovirem B19 v těhotenství? Mám pozitivní IgG i ImG a nabírali mi znova krev. Nikdo mi k tomu nic neřekl, tak jsem koukala na internet a jsem k smrti vydesena. Jsem 14+5. Mám za sebou už 5 neúspěšných těhotenství. Miminko mělo ve 12tt výpotek u srdíčka, teď už ho Dr. neviděl. Ale myom mi za necelé 3 týdny vyrostl že 3cm na 4cm. Je to pořád neco… :(

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Ochrnutý Michal Jančařík: Musí vydělávat na nákladnou rehabilitaci!

Michal Jančařík je sice po nepovedené transplantaci ledviny upoutaný na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >