Paseni konicku az po 3 mesici?

Anonymní
23.10.20 01:41

Paseni konicku az po 3 mesici?

Je tu nekdo komu zacalo mimco past az po 3 mesici veku? Doktorka mi na to nic nerika, tak zjistiji zda je to jeste ok a lze vse dohnat. Na netu pisou ze vetsinou to dite umi do 3 mesicu..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7997
23.10.20 01:51

A že do 3 měsíců to dítě neumelo u vás znamená co? Že nepaslo vůbec nebo že paslo nedokonale?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1506
23.10.20 07:34

Ahoj, druhy syn to na trimesicni kontrole neumel, takze jsme zacali chodit na rehabilitace a po tydnu cviceni uz to zvladl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1140
23.10.20 07:38

Každý dítě chce svůj čas, nenech se vystresovat matkama co jim děti pasou koně div ne v porodnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
289
23.10.20 08:20

U nás to neznamenalo nic, malá začala kloubní pást koné až v 5. měsících, rhb zavřeli na jaře kvůli koroně a srovnala se sama, taky si pozdě stoupla k nábytku, ale v roce už chodila… nesmíš číst, co umí ostatní děti, jenom tě to bude stresovat 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28246
23.10.20 08:21

Syn chodil na rehabilitaci. Nechtěl zvedat hlavu, máme pečlivou doktorku. Stačily 3 návštěvy a domácí cvičení. Byl jen líný to dělat tabulkově.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6330
23.10.20 08:27

Třeba dcera měla predikci na jednu stranu, takže jsme chodili k neurologovi už od 9 týdnů a tam mi bylo řečeno, že na břicho na pasení koníčků se má dítě dávat až ve třech měsících, dřív se má na břiše ocitnout jen na chvíli aby se umyla a namazala záda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1298
23.10.20 17:52

Dcera správně nepásla ani ve 4m. Také jsem z toho byla nervózní. Doktorka na to nic neříkala, na rhb nás neposlala. Dcera vše dohnala časem. Každé dítě má asi své tempo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama