Pasení koníčku, prohýbání miminka

Anonymní
27.4.20 16:04

Paseni koníčku, prohybani miminka

Dobry den maminky, mam otazku tykajici se meho 5ti mesicniho chlapecka. Paseme konicky pořád se zatnutymi pestickami coz jsem si docetla ze neni dobre po tom co mi to rekla i doktorka a rucicky si porad chce davat do pusinky. S pasenim je celkem sikovny jde mu to ale rucicky stale v pest.
Dale nekdy se prohyba. Kdyz jej napriklad krmim v lehatku tak zaklani hlavicku i pater a chce se jakoby prohnout. Dela to i kdyz klubickuju ze se prohyba opacne a dela ze sebe prkno. Jakoby mu tanaituace nebyla příjemná, mozna podle nalady nebo nevim. Na neurologii jsme byli a az na mirnou predilekci hlavicky vse v poradku. Ale ted mesic jsme nebyli skrz teto zdrav. situaci okolo. Dalsi nasvteva na konci kvetna.
Chtela bych se prosím zeptat jestly se mam znepokojovat nebo mate podobne zkusenosti s vasima miminkama a vse v poradku nebo to resit.
Moc děkuji za příspěvky a omlouvam se za anonym. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24077
27.4.20 16:30

A už se sám otočí? Nebo na bok? To v lehátku nebo kde je u krmení bych řekla, že se mu tam nelíbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.4.20 16:42

@pikola otočí se takovým způsobem, ze mi prijde ze zabori hlavičku jakoby by dolu k podlozce a spise se do toho boku vymrští. A ty ručičky potom bud necha pod sebou nebo se mu podari dat pred sebe. Porad propina nozicky ale to mi prijde pri hrani nebo kdyz se na neco tesi nebo kdyz sundam plenku.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.4.20 16:44

@pikola jinak sam se otoci. Na jednu na druhou stranu. Kdyz je v postylce tak si o sprusle o postylku nozickama chodi a toci se. A nozicky mi prijde ze ma nejlepe uvolnene bez plenky tak se snazim bez plenecky mivat casto. a na brisko se snazim taky bez plenecky.

• Nahlásit
  • Citovat
1458
27.4.20 20:20

U fyzioterapeuta jste byli? Třeba by pomohlo nějaké cviceni.. Dcera se taky prohiba v lehátku, většinou to je tím že se chce otočit na bříško, a odrihnout si..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
733
27.4.20 20:24

Ja myslim, ze je to v poradku..my k fyzio chodime preventivne a v 5ti mesicich ma jeste pesti vic zavreny nez rozervreny…sahne po hracce, kdyz ji pred nej polozi? Zkousej, kdy pase mu po te pesticce prejizdet z vrchu hrackou, on tu pest rozevre a sevre v ni hracku a takhle opakuj…to prohybani nase mimco delalo bud vzteky, nebo bolest briska, neboj mimco je ok…, ale jestli ti napise mudr zadanku, tak na fyzio klidne zajdi, je fajn, kdyz mimco nekdo zkontroluje :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama