Pasovej opar přenos na přirození

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 17:03
Pasovej opar přenos na přirození

Ahoj, mám dotaz
Je možný pasovy opar přenést na přirození.? :,( já ani přítel p. o. Nemáme, ale přišel do styku s nakazenym, nakonec se i dotkl vyrážky : :( :cert: :cert: :nevim: až dnes potvrzena diagnóza pasovy opar. Mám obavy jestli nemohlo dojít k přenosu na přirození, protože jsme se s přítelem drželi za ruce, já se sla potom vycurat a neměla umyte ruce :(
Děkuji za odpověď :zed: :dance: o

Reakce:
Verun83
Extra třída :D 10137 příspěvků 20.08.18 17:33

A ty se pri curani utiras rukou? Snad papirem. Ta sance je opravdu minimalni.

štáva
Stálice 90 příspěvků 21.08.18 16:52

opar gynekologicky je infekcni pry ho v sobe ma kazda zena ja jsem ho mela myslela jsem ze umru jeste k tomu mesicky vedro mela jsem neschopenku apak se mi to vratilo jeste dvakrat uz mirnejsi prubeh chce to jit k doktorovy hned nez se to rozleze

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 21:13

A z čeho je gynekologicky opar? Zpusobuje ho to samy jako pasovy opar? :nevim: mě jde o to , jestli se pasovy neda nejak přenést dolu :/

štáva
Stálice 90 příspěvků 23.08.18 19:07

pasovy opar je asi neco jineho ten gynekologicky je z infekce to rikal doktor oba jsou dost infekcni tak se to asi da prenest z ceho konkretne je doktor nerekl kdyz jsem sla na kontrolu musela jsem aby tam moc zenskych nebylo tak to asi sranda neni

Váš příspěvek
Reklama