Reklama

Pasovej opar přenos na přirození

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 17:03
Pasovej opar přenos na přirození

Ahoj, mám dotaz
Je možný pasovy opar přenést na přirození.? :,( já ani přítel p. o. Nemáme, ale přišel do styku s nakazenym, nakonec se i dotkl vyrážky : :( :cert: :cert: :nevim: až dnes potvrzena diagnóza pasovy opar. Mám obavy jestli nemohlo dojít k přenosu na přirození, protože jsme se s přítelem drželi za ruce, já se sla potom vycurat a neměla umyte ruce :(
Děkuji za odpověď :zed: :dance: o

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8688 příspěvků 33 inzerátů 20.08.18 17:33

A ty se pri curani utiras rukou? Snad papirem. Ta sance je opravdu minimalni.

štáva
Povídálka 45 příspěvků 21.08.18 16:52

opar gynekologicky je infekcni pry ho v sobe ma kazda zena ja jsem ho mela myslela jsem ze umru jeste k tomu mesicky vedro mela jsem neschopenku apak se mi to vratilo jeste dvakrat uz mirnejsi prubeh chce to jit k doktorovy hned nez se to rozleze

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 21:13

A z čeho je gynekologicky opar? Zpusobuje ho to samy jako pasovy opar? :nevim: mě jde o to , jestli se pasovy neda nejak přenést dolu :/

štáva
Povídálka 45 příspěvků 23.08.18 19:07

pasovy opar je asi neco jineho ten gynekologicky je z infekce to rikal doktor oba jsou dost infekcni tak se to asi da prenest z ceho konkretne je doktor nerekl kdyz jsem sla na kontrolu musela jsem aby tam moc zenskych nebylo tak to asi sranda neni

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >