Pásový opar a velká uzlina v podpaží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.18 22:05
Pasovy opar a velka uzlina podpazi

Dobry vecer,
Mam od stredy pasovy opar pod prsem, lecim to Herpesinem a lezenim v posteli. Jsem malatna, spava, proste nemocna. Dneska jsem si nahmatla v podpazi velkou nebolestivou uzlinu. Souvisi to s tim oparem nebo je to neco horsiho? Dekuji za odpovedi.

Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 17.02.18 22:06

A byla jsi u doktora s tím oparem? A zašla bych tam znovu i stou uzlinou nikdy člověk neví.

Aduš8
Závislačka 2985 příspěvků 17.02.18 23:10

Já tedy pásový opar ještě nikdy neměla, ale trpím na běžné opary kolem pusy a nosu. A pokaždé, když mám opar, mám zvětšenou a bolavou uzlinu pod bradou a podle meho obvoďáka je to vždy k tomu oparu.

lamicina
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 17.02.18 23:19

Pásový opar jsem měla, bohužel už 3×, a zvětšené uzliny k tomu taky.

Doctus
Závislačka 4391 příspěvků 18.02.18 07:18
@Anonymní píše:
Dobry vecer,
Mam od stredy pasovy opar pod prsem, lecim to Herpesinem a lezenim v posteli. Jsem malatna, spava, proste nemocna. Dneska jsem si nahmatla v podpazi velkou nebolestivou uzlinu. Souvisi to s tim oparem nebo je to neco horsiho? Dekuji za odpovedi.

A jak velká uzlina to je? Budí to dojem, že je těch uzlin více (jakoby v balíčku)?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >