Pásový opar a velká uzlina v podpaží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.18 22:05
Pasovy opar a velka uzlina podpazi

Dobry vecer,
Mam od stredy pasovy opar pod prsem, lecim to Herpesinem a lezenim v posteli. Jsem malatna, spava, proste nemocna. Dneska jsem si nahmatla v podpazi velkou nebolestivou uzlinu. Souvisi to s tim oparem nebo je to neco horsiho? Dekuji za odpovedi.

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9782 příspěvků 17.02.18 22:06

A byla jsi u doktora s tím oparem? A zašla bych tam znovu i stou uzlinou nikdy člověk neví.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1202 příspěvků 17.02.18 23:10

Já tedy pásový opar ještě nikdy neměla, ale trpím na běžné opary kolem pusy a nosu. A pokaždé, když mám opar, mám zvětšenou a bolavou uzlinu pod bradou a podle meho obvoďáka je to vždy k tomu oparu.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1819 příspěvků 17.02.18 23:19

Pásový opar jsem měla, bohužel už 3×, a zvětšené uzliny k tomu taky.

Doctus
Závislačka 4344 příspěvků 18.02.18 07:18
@Anonymní píše:
Dobry vecer,
Mam od stredy pasovy opar pod prsem, lecim to Herpesinem a lezenim v posteli. Jsem malatna, spava, proste nemocna. Dneska jsem si nahmatla v podpazi velkou nebolestivou uzlinu. Souvisi to s tim oparem nebo je to neco horsiho? Dekuji za odpovedi.

A jak velká uzlina to je? Budí to dojem, že je těch uzlin více (jakoby v balíčku)?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama