Reklama

Pásový opar, alkohol a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 15:44
pásový opar, alkohol a těhotenství

Holky, jsem na nervy…už 2 měsíce bojuju s pásovým oparem, minulý týden jsem dobrala antivirotika Herpesin, brala jsem je na horách, kde jsme celý týden popíjeli s přáteli od rána do večera, několikrát jsem se zmastila, rána byla krušná, takže Ibalgin atd. a dnes jsem zjistila, že jsem těhotná…před horama jsem si dělala test, byl negativní, tak jsem se rozšoupla…teď mám obavy, nevím, co dělat…

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18959 příspěvků 19.03.18 15:58

No, tak teď už asi dlouho pít nebudeš. Jak je to dlouho? Neotěhotněla jsi až na těch horách? Zas taková tragédie to není pokud v. Tom už nebudeš pokračovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 16:04

Na horách ne, muselo to být před horami, na horách nic nebylo :-D byla jsem s kamarády…podle všeho jsem otěhotněla 1.3. Jinak pokračovat v tom samozřejmě nebudu…už se netknu chlastu, ale přesto mám obavy i skrz ten pásový opak…

Marcam
Závislačka 4888 příspěvků 19.03.18 16:08
@Anonymní píše:
Na horách ne, muselo to být před horami, na horách nic nebylo :-D byla jsem s kamarády…podle všeho jsem otěhotněla 1.3. Jinak pokračovat v tom samozřejmě nebudu…už se netknu chlastu, ale přesto mám obavy i skrz ten pásový opak…

No to by mělo být v pohodě ;)

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 19.03.18 18:38

@Marcam
Snad, ale hlodá to ve mně :-(

Katus44
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 19.03.18 20:04

Nooo, tak ja bych se bála toho pásového oparu. Měla to moje dcera, je to hodně infekční a není to sranda :? Alkoholu se neboj, ja zjistila těhotenství v 10+2,do te doby oslava, koncert, vánoce, silvestr… :roll: vše s alkoholem :roll: Teď jsem skoro v půlce těhu a vše je ok ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 08:22

Nemate nekdo zkusenosti a pasakem na zacatku tehu?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama