Pásový opar, alkohol a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 15:44
pásový opar, alkohol a těhotenství

Holky, jsem na nervy…už 2 měsíce bojuju s pásovým oparem, minulý týden jsem dobrala antivirotika Herpesin, brala jsem je na horách, kde jsme celý týden popíjeli s přáteli od rána do večera, několikrát jsem se zmastila, rána byla krušná, takže Ibalgin atd. a dnes jsem zjistila, že jsem těhotná…před horama jsem si dělala test, byl negativní, tak jsem se rozšoupla…teď mám obavy, nevím, co dělat…

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19906 příspěvků 19.03.18 15:58

No, tak teď už asi dlouho pít nebudeš. Jak je to dlouho? Neotěhotněla jsi až na těch horách? Zas taková tragédie to není pokud v. Tom už nebudeš pokračovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 16:04

Na horách ne, muselo to být před horami, na horách nic nebylo :-D byla jsem s kamarády…podle všeho jsem otěhotněla 1.3. Jinak pokračovat v tom samozřejmě nebudu…už se netknu chlastu, ale přesto mám obavy i skrz ten pásový opak…

Marcam
Kelišová 5088 příspěvků 19.03.18 16:08
@Anonymní píše:
Na horách ne, muselo to být před horami, na horách nic nebylo :-D byla jsem s kamarády…podle všeho jsem otěhotněla 1.3. Jinak pokračovat v tom samozřejmě nebudu…už se netknu chlastu, ale přesto mám obavy i skrz ten pásový opak…

No to by mělo být v pohodě ;)

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1330 příspěvků 19.03.18 18:38

@Marcam
Snad, ale hlodá to ve mně :-(

Katus44
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 6 inzerátů 19.03.18 20:04

Nooo, tak ja bych se bála toho pásového oparu. Měla to moje dcera, je to hodně infekční a není to sranda :? Alkoholu se neboj, ja zjistila těhotenství v 10+2,do te doby oslava, koncert, vánoce, silvestr… :roll: vše s alkoholem :roll: Teď jsem skoro v půlce těhu a vše je ok ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 08:22

Nemate nekdo zkusenosti a pasakem na zacatku tehu?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >