Pásový opar, alkohol a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  19.03.18 15:44
pásový opar, alkohol a těhotenství

Holky, jsem na nervy…už 2 měsíce bojuju s pásovým oparem, minulý týden jsem dobrala antivirotika Herpesin, brala jsem je na horách, kde jsme celý týden popíjeli s přáteli od rána do večera, několikrát jsem se zmastila, rána byla krušná, takže Ibalgin atd. a dnes jsem zjistila, že jsem těhotná…před horama jsem si dělala test, byl negativní, tak jsem se rozšoupla…teď mám obavy, nevím, co dělat…

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18533 příspěvků 19.03.18 15:58

No, tak teď už asi dlouho pít nebudeš. Jak je to dlouho? Neotěhotněla jsi až na těch horách? Zas taková tragédie to není pokud v. Tom už nebudeš pokračovat.

Anonymní  19.03.18 16:04

Na horách ne, muselo to být před horami, na horách nic nebylo :-D byla jsem s kamarády…podle všeho jsem otěhotněla 1.3. Jinak pokračovat v tom samozřejmě nebudu…už se netknu chlastu, ale přesto mám obavy i skrz ten pásový opak…

Marcam
Závislačka 4884 příspěvků 19.03.18 16:08
@Anonymní píše:
Na horách ne, muselo to být před horami, na horách nic nebylo :-D byla jsem s kamarády…podle všeho jsem otěhotněla 1.3. Jinak pokračovat v tom samozřejmě nebudu…už se netknu chlastu, ale přesto mám obavy i skrz ten pásový opak…

No to by mělo být v pohodě ;)

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 19.03.18 18:38

@Marcam
Snad, ale hlodá to ve mně :-(

Katus44
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 19.03.18 20:04

Nooo, tak ja bych se bála toho pásového oparu. Měla to moje dcera, je to hodně infekční a není to sranda :? Alkoholu se neboj, ja zjistila těhotenství v 10+2,do te doby oslava, koncert, vánoce, silvestr… :roll: vše s alkoholem :roll: Teď jsem skoro v půlce těhu a vše je ok ;)

Anonymní  25.03.18 08:22

Nemate nekdo zkusenosti a pasakem na zacatku tehu?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama