Pasový opar - jak moc je infekční?

Anonymní
5.1.20 21:05

Pasový opar - jak moc je infekční?

Dobrý večer,

již pár dnů mám vyrážku na podbřišku a dnes vyrazily i drobné puchýřky. Mám podezření na pasový opar - zítra jdu k Dr. Mám doma 6m mimčo a nedám ruku bohužel do ohně za to, že jsem se třeba v noci nebo přes den nevědomky nepoškrabala a nesáhla na ni. Četla jsem, že dětem se to ukáže jako neštovice. A tak by mě zajímalo, jaká je popř. inkubační doba, než by se ji to projevilo a jak moc infekční to popř. je? Máme jít za týden s dcerou na očkování, tak zda by se to již projevilo.

Děkuju za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1213
5.1.20 21:10

Dcera dostala nestovice od moji mamy, ktera mela pasovy opar cca 14 dnu od návštěvy. Infekcni to je dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5103
5.1.20 21:12
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
660
5.1.20 21:12

Počkej, jestli to opravdu pásový opar je, pokud ano, tak se domluv s pediatričkou na odložení očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8142
5.1.20 21:14

Infekční je, neočkovala bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
5.1.20 21:23

Pásový opar infekční je, i. d.u neštovic je 14-21 dnů. Zajdi zítra k lékaři a ppkud ho potvrdí, radši zruš očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23293
5.1.20 21:43

Pokud ti skutecne potvrdi pasovy opar, ockovani urcite odloz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20692
5.1.20 21:47

Pásový opar ale šíleně bolí a člověk se při tom cítí opravdu nemocně - nebo existuje i pásový opar bez bolesti, pálení a horečky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2527
5.1.20 21:51

Pokud by se u tebe pásový opar potvrdil tak určitě neočkovat. To by mohlo být pro dceru velmi nebezpečné :oops: naše pediatrička neočkuje ani při klasickém oparu na rtu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
475
5.1.20 22:10

Ja mela pasovy opar na zadku v 18 a nebolel, teplotu jsem nemela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat