Pastelky a omalovánky mandaly - které vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tasa
Echt Kelišová 9066 příspěvků 28.11.18 09:16
Pastelky-které a mandaly omalovanky-ktere

Ahoj, doporučte mi, prosím, akvarelové pastelky a pastelky, které jsou duhové v rámci jedné pastelky (např. jedna známá papírenská firma je prodává pod názvem Magic. Jsou dobré?) Dále prosím o nějaké konkrétní mandaly pro méně zdatného kreslíře, tj. nějaké větší, ne žádné titěrnosti. děkuju.

Reakce:
sara1000
Kelišová 5565 příspěvků 1 inzerát 28.11.18 09:37

@tasa
Nevim odkud jsi,ale v treba v Levnych knihach(nevim zda znas) toho maji milion a sto.
Pastelky vidim v kazdem papirnictvi.At uz jednotlive,nebo v sadach.Dcera je miluje…
Mluvis o tomto predpokladam.

https://www.papirnictvipavlik.cz/…3hr-3408-13/?…

modravlocka
Kecalka 370 příspěvků 28.11.18 09:56

S omalovánkymi souhlas. V Levných knihách jich bývá nepřeberné množství. :-) Akvarelové pastelky se mi nejvíce osvědčily Mondeluzky od Koh-i-nooru a nebo Faber Castell. Měňavé jsem zatím měla v rukou jen z Koh-i-nooru a zhodnotila bych je jako kvalitní. Srovnání nemám, ale obecně mi přijde, že tyto 2 firmy + ještě Stabilo a Maped jsou jedny z nejlepších a člověk s nimi neudělá chybu.

Aliik
Echt Kelišová 8345 příspěvků 28.11.18 12:45

Pastelky máme akvarelové od Kohinooru, sadu 36 pastelek, a na to, že jsou za pár korun, tak spokojenost: https://www.papirnictvipavlik.cz/…-36-ks-3719/?… ;) Magic máme taky, holky je mají spíš na vybarvování, jsou hodně silné ;)

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 29.11.18 20:48

Magic jsou od Koh i noor, jinak vrele doporucuji Faber Castell, jak klasik, tak aqua pastelky. Osobne pouzivam Goldfaber :palec: Jinak mandaly uz neporadim, ja jedu Kerby Rosanese.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >