Reklama

Pastilky na bolest v krku - jaké?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanule.Pa
Stálice 79 příspěvků 03.02.17 07:42
Pastilky na bolest v krku - jaké?

Ahoj,
jaké pastilky na bolest v krku doporučujete? Dříve jsem používala Strepsils a nic moc a teď manžel přinesl Neoangin a jsem v šoku, jak rychle zafungovaly.

Reklama

Reakce:

Bobby
Extra třída :D 14024 příspěvků 03.02.17 07:51

Driv jsem pouzivala tantum verde…ale jak uz nemam mandle, tak nepotrebuju nic :mrgreen: ale zabral vždy hodne rychle…

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 07:52

Homeogene a Septofort

Jarka K
Závislačka 3914 příspěvků 03.02.17 07:53

Za mě je nejlepší sprej Jox. Je to hnus, ale účinný :palec:

Trojlístek
Závislačka 3536 příspěvků 03.02.17 08:18

Přispívám něčím pro těhotné. Jmenují se Isla / příchuť mint. Mají i jiné, ale ty jsou obyčejně na objednávku. Mají olejový základ a nechutnají práškově, jako třeba Septolet. Osobně mě nadchly.

V době, kdy jsem nebyla těhotná, tak jsem žádnou nedocucala do konce, poněvadž všechny dost pálily, ale špatný nebyl Neoangin. A v podstatě hned mi zabíral Bioparox ve spreji, který je již stažen z prodeje, ale byla to pekelná chuť.

petra79
Echt Kelišová 9906 příspěvků 03.02.17 08:22

Strepfen strepsils apod.nic mi nezabiralo. vcera jsem zkusila jox sprej je to hnus ale snad zabral. :mrgreen:

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 03.02.17 08:23

@Hanule.Pa Já na Neoangin nedám dopustit. Mám doma pořád ty pro děti. Ono to totiž obsahuje lišejník, který obaluje sliznice a tak je to téměř okamžitá úleva. Koupila jsem si to kdysi v těhotenství a od té doby se snažím, aby v lékárničce byl. Hlavně když se to podchytí včas, tak je hned po problémech.

tery16
Kelišová 6523 příspěvků 56 inzerátů 03.02.17 08:27

U nás pastilky typu Neoangin a Strepsils už nezabírají. Osvědčily se jedině Orofar tablety, příp. sprej. Já preferuju tablety, manžel sprej.

Popokatepetla
Závislačka 3045 příspěvků 03.02.17 08:32

Já si ted koupila šalvějové od dr. Muller nebo tak nějak a jsou perfektní, jinak jsem také kupovala neoangin

iiiv
Extra třída :D 10856 příspěvků 03.02.17 08:47

Mullerovy pastilky

Gerberka
Závislačka 3143 příspěvků 03.02.17 09:21

Mullerovy pastilky - u nás to byla hrůza, šílená chuť a oba kluci po nich zvraceli.

U nás vede NEOANGIN - nejlepší ty klasické, dobré jsou ty třešňové taky.
Pro malého jsem pak kupovala to TANTUM VERDE citronové.

Jinak z těch bylinkových doporučuju ECHINACEA - mají je pouze v Dr.Max a je to jejich produkt. Dobré jsou i jejich ŠALVĚJ, ale ty Echinacea kupuju opakovaně a je to výborná prevence - chuťově taky výborné - mají je jenom v Dr.Max, 24 pastilek je za 99 Kč (bez slevy).

večernice40
Stálice 90 příspěvků 03.02.17 10:49
@Hanule.Pa píše:
Ahoj,
jaké pastilky na bolest v krku doporučujete? Dříve jsem používala Strepsils a nic moc a teď manžel přinesl Neoangin a jsem v šoku, jak rychle zafungovaly.

já používám jedině Orofar

Effis
Stálice 88 příspěvků 17 inzerátů 03.02.17 12:02

Mně zabírá nejlíp Tantum verde a Jox. Když mně fakt urputně bolelo zkoušela jsem Orofar protože má i znecitlivovat, ale moc to nepomohlo, spíš mi dřevěněl jazyk..

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2268 příspěvků 03.02.17 14:57

Taky nedam dopustit na NeoAngin, neni tak drahej a pomuze. Chut taky neni nijak hnusna.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama