Reklama

Pasují nafukovací kola z Valco snap ultra na Valco snap 4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Daela
Nováček 5 příspěvků 12 inzerátů 27.11.17 19:53
Pasuji nafukovaci kola z Valco snap ultra na Valco snap 4

Ahoj,
vite prosim nekdo, zda by nafukovaci kola z Valco snap ultra sly i na Valco snap 4?Stale shanim nafukovacky na sve Valco snap, ted mam moznost koupit za 3 tisice.Cena mi prijde silena, ale chapu, ze jsou tezko sehnatelna. Ovsem objevila jsem inzerat na Valco snap ultra s nafukovacimi koly za skvelou cenu a napadlo me si ho koupit, prohodit kola a prodat ultra, ze by z toho nejake penize zas byly.Slo by to? Valco ultra nechci, dcera je obrik a sedacka se mi zda mala. Dekuji za odpoved

Reklama

Reakce:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2256 příspěvků 27.11.17 20:37

@Daela pasuji, ale davejte pozor je hodne podvodnych prodeju, pridejte se na fb skupinka my mame valco, docela pravidelne prodavaji a nebo se muzete poradit s holkama.

Daela
Nováček 5 příspěvků 12 inzerátů 27.11.17 20:56

Dekuji moc.Tak to s tim podvodem me nenapadlo, ale mate pravdu, ten nabizeny ultra je opravdu podezrele levny. Radeji mrknu na ten Facebook. Jeste jednou diky.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >