Páteř - bolest hlavy, motání hlavy, závratě...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
D3n1s4
Povídálka 21 příspěvků 18.12.18 12:34
Páteř - bolest hlavy, motání hlavy, závratě...

Dobrý den, už jsem z toho zoufalá, tak píšu sem. Už pár měsíců mne bolí záda a k tomu motani hlavy, každodenní bolest hlavy, závratě, stavy na omdlení, “lehké nohy”, cukání na různých místech na obličeji a křeče. Rehabilitace jsem měla ale nepomohly.
Máte nějaké typy rady co s tím? A jestli to může být od zad nebo mam hledat někde jinde? Dekuji

Reakce:
Aduš8
Kelišová 5334 příspěvků 18.12.18 12:37

@D3n1s4 nechala bych si napsat doporučení na neurologii, aby tě pořádně proklepli. Samotné rehabilitace ale taky nepomůžou, musíš denně cvičit doma, ale to ti určitě říkali

P4ja
Extra třída :D 10631 příspěvků 18.12.18 12:55

@D3n1s4 Nejdřív bych si nechala zkontrolovat postavení kostrče a páteře celkově. Pokud to není v pořádku, tak ti rhb budou k ničemu pořád. Doporučuji fyzio.

sediza
Závislačka 2721 příspěvků 18.12.18 12:57

Žádanku na magnetickou rezonanci. Vygooglete si výhřez meziobratlove ploténky c5 c6 a cranio brachiální syndrom.

elen-ka
Extra třída :D 14205 příspěvků 8 inzerátů 18.12.18 13:18

@D3n1s4 denodenní motání hlavy a závratě jsem měla od očí. Ale nebyly tam lehké nohy.

Kriss Tina
Extra třída :D 11656 příspěvků 18.12.18 13:52

Já mám třeba problémy s krční páteří, motá se mi hlava, je mi na zvracení, migrény. Docela mi pomohlo dojít s k maserce, která dělá dornovu metodu, ta mě tak nějak srovnala. Jinak cvičit, taky hodně dělá spaní jestli nemáš blbou matraci nebo moc pod hlavou… Pokud to máš jo vážné zašla bych na neurologii.

večernice40
Kecalka 117 příspěvků 20.12.18 12:16
@Kriss Tina píše:
Já mám třeba problémy s krční páteří, motá se mi hlava, je mi na zvracení, migrény. Docela mi pomohlo dojít s k maserce, která dělá dornovu metodu, ta mě tak nějak srovnala. Jinak cvičit, taky hodně dělá spaní jestli nemáš blbou matraci nebo moc pod hlavou… Pokud to máš jo vážné zašla bych na neurologii.

mám také velké problémy s krční páteří a všeobecně se zádami.musíš doma alespoň 15 minut denně cvičit.já cvičím cviky,které jsme mívali ve škole při tělocviku a plus se protahuji. pomáhá to.

Simca007
Kecalka 445 příspěvků 18.01.19 14:06

Ahoj, mám podobné problémy, byla jsem u RHB lékaře, dostala jsem léky na uvolnění a tejpy, ale trvá to už týden a stav se nijak nezměnil. Kam to pokročilo u Tebe?

Ella N
Nováček 1 příspěvek 11.06.19 22:11
Podivné bolesti hlavy

Už několik týdnů mě trápí bolesti hlavy, tak se chci zeptat, jestli někdo nemate něco podobného. Nejdřív to bylo takové krátké bodání v přední části hlavy, za očima a ušima, trvalo to vždy jen pár sekund. Pak to jeden den bolelo na pravé strane, ale někde jakoby uvnitř. Pak zase střídavě v různých částech hlavy včetně takového povrchového brnění jestli se to tak dá nazvat. V posledních dnech k tomu začal bolet i krk na pravé straně a zadní strana hlavy. Krk mám jinak často ztuhlý a musím se pořád protahovat. Myslíte, že by to mohlo být od krční páteře? Ta bolest uvnitř se pořád tak nějak ozývá a tak nevím, jestli se mám bát nádorů na mozku… No vlastně se toho bojím úplně pořád a mám šílené nervy. Nemeli jste někdy něco podobného, zvlášť co se týče že zvláštní bolesti na jedné straně hlavy, ale jakoby podél vnitřní strany hemisféry?

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 11.06.19 22:27

Ano, může to být od páteře - zajdi na neurologii a ortopedii a případně si nech napsat rehabilitace.

A pokud jsi k tomu ještě úzkostná, tak nejrozumnější co můžeš udělat je začít to řešit v psychoterapii.

Váš příspěvek
Reklama