Patnáctiměsíční dítě najednou nechce jíst

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Deneriss
Zasloužilá kecalka 860 příspěvků 14.03.18 18:22
Patnáctiměsíční dítě najednou nechce jíst

Ahoj holky, jsem lehce na nervy. Dcera 15 měsíců najednou nechce moc jist a to ba téměř zrout :). Nechce už ani mnamky, které dříve měla ráda.. Měla i teplotu a je protivná uplakana já myslím, že jsou to zuby, zatím má zubů jen sedm, tak se asi prořezavaji.. Z oběda si dá jen třeba dvě lžičky.. Myslíte, že to můžou být fakt zuby? Já myslela, že naopak jim dělá dobře na ty dasna když něco zuzlaji…

Přečtěte si článek: Dítě 15 měsíců

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinemrav
Echt Kelišová 7908 příspěvků 14.03.18 18:29

Ahoj, namaž jí to calgelem, taky existují kousátka. Zkus dávat jen tekutou stravu, ovocné kojenecké výživy.

Peczka
Extra třída :D 13148 příspěvků 14.03.18 18:42

Myslin, ze to budou zuby. Ja na malem poznala, ze se mu nejaky prorezava prave podle toho, ze moc nechtel jist. Spis si dal polevku a stacilo. Jinak je taky jedlik.

marka123
Kecalka 476 příspěvků 14.03.18 18:54

Taky myslim ze zuby, moje dcera, ikdyz nejedlik, kdyz nebyla ve sve kuzi (zuby nebo nemoc ci jina bolistka) tak byla jen na mliku a odmitala veskere jidlo

odlaska
Kecalka 278 příspěvků 14.03.18 18:57

Dětem prý nevadí, když pár dní nejí.. Nejhorší je, když ji budete do jídla nutit.. Hlavně, aby pila. ;-)

Deneriss
Zasloužilá kecalka 860 příspěvků 14.03.18 19:20

Děkuji holky. Právě takové ty ovocné kapsičky jako jediné snad chce… A taky vývar a nutrilon noo, jinak téměř nic… Snad to brzy přejde. Děkuji :*

Bara04
Kecalka 175 příspěvků 14.03.18 19:30

Me dcera ted nejedlá 3 tydny nic… vubec nic krom MM - tlaci se ji prvni zuby a proste ma interval kdy neji( byl ji rok). takze pak kojim a kojim jak blba no…

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 42163 příspěvků 14.03.18 19:31

Jestli je nemocna, jist nemusi chtit. A u zubu to same, dcera nejedla 3’tydny.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Brněnská hvězdička Nela Slováková: Údajně bohatého přítele Martina pustila k vodě

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná! Vztah... číst dále >

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama