Patnáctiměsíční dítě najednou nechce jíst

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Deneriss
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 14.03.18 18:22
Patnáctiměsíční dítě najednou nechce jíst

Ahoj holky, jsem lehce na nervy. Dcera 15 měsíců najednou nechce moc jist a to ba téměř zrout :). Nechce už ani mnamky, které dříve měla ráda.. Měla i teplotu a je protivná uplakana já myslím, že jsou to zuby, zatím má zubů jen sedm, tak se asi prořezavaji.. Z oběda si dá jen třeba dvě lžičky.. Myslíte, že to můžou být fakt zuby? Já myslela, že naopak jim dělá dobře na ty dasna když něco zuzlaji…

Najdete v encyklopedii: Dítě 15 měsíců

Reklama

Reakce:

mrav
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 14.03.18 18:29

Ahoj, namaž jí to calgelem, taky existují kousátka. Zkus dávat jen tekutou stravu, ovocné kojenecké výživy.

Peczka
Extra třída :D 13044 příspěvků 14.03.18 18:42

Myslin, ze to budou zuby. Ja na malem poznala, ze se mu nejaky prorezava prave podle toho, ze moc nechtel jist. Spis si dal polevku a stacilo. Jinak je taky jedlik.

marka123
Kecalka 462 příspěvků 14.03.18 18:54

Taky myslim ze zuby, moje dcera, ikdyz nejedlik, kdyz nebyla ve sve kuzi (zuby nebo nemoc ci jina bolistka) tak byla jen na mliku a odmitala veskere jidlo

odlaska
Kecalka 241 příspěvků 14.03.18 18:57

Dětem prý nevadí, když pár dní nejí.. Nejhorší je, když ji budete do jídla nutit.. Hlavně, aby pila. ;-)

Deneriss
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 14.03.18 19:20

Děkuji holky. Právě takové ty ovocné kapsičky jako jediné snad chce… A taky vývar a nutrilon noo, jinak téměř nic… Snad to brzy přejde. Děkuji :*

Bara04
Kecalka 168 příspěvků 14.03.18 19:30

Me dcera ted nejedlá 3 tydny nic… vubec nic krom MM - tlaci se ji prvni zuby a proste ma interval kdy neji( byl ji rok). takze pak kojim a kojim jak blba no…

blumen
Hvězda diskuse 40894 příspěvků 14.03.18 19:31

Jestli je nemocna, jist nemusi chtit. A u zubu to same, dcera nejedla 3’tydny.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama