Patnáctý den po ovulaci a stále negativní test

247
15.7.13 12:52

Patnacty den po ovulaci stale negativni test

Ahoj holky potrebuju vase zkusenosti. Stalo se vam nektere ze i patnacty den po ovulaci jste meli negativni tehu test s citlivosti 10 a presto se pak ukazalo tehotenstvi? Piste prosim, moc me to zajima. Nejsem uplne standartni snazilka, uz mam za sebou nekolik spatnych tehotenstvi a ani jedno miminko :,( A kdybych byla tehotna ted, nebylo by to vubec dobre. Na druhou stranu si rikam, ze pokud bych byla tehotna i pres opatreni, ktera jsme ucinili prave proto abych neotehotnela, mohla by to byt ta stastna nehoda - nahoda a mohlo by to zrovna klapnout. Poradte prosim. Moc diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58599
15.7.13 12:54

@elyssha neporadím, jen řeknu, že já měla negat test ještě 10 tt, takže možné je opravdu všechno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50068
15.7.13 12:55

Pokud je datum ovulace jisté, tak 15 dní po ní zcela negativní test s největší pravděpodobností značí, že se o těhotenství nejedná. Ale výjimky a zázraky se samozřejmě stát můžou, i když to není moc pravděpodobné.
Takhle dlouhou luteální fázi míváš normálně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.7.13 13:10

Mě se te´d stalo, že jsem 15 den po ovulaci mělaslabě pozitivní test a za dva dny jsem to dostala a pak test opět negativní :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
6383
15.7.13 13:16

Ahoj, ted jsem taky testovala a první výraznější čárky jsme měla až 18DC, jinak cyklus mám 30, zkus testovat dál ovulaci, pokud nedorazi MS, zkus těhotenský :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6757
15.7.13 13:23

Zkus zajít na krev, můžeš i jako samoplátce. Četla jsem tu několiktát o těhotenství i přes negativní TT, ale nespoléhala bych na to. Ať to dopadne, jak potřebuješ! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
15.7.13 13:32

Bohuzel nemuzu rict jak dlouhou lutealni fazi mivam normalne, protoze po vysazeni HA jsem ty mesice kde jsem vysledovala ovulaci otehotnela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.13 13:39

Holčiny, jsem zde nová vložit příspěvek mohu až později po registraci. Mám podobný dotaz! Poslední menstruace 12 - 17.6 Ovulace cca 22. - 24.6 - 29.6 růžový hlen (pouze 1 x víc dní ne),6. 7 po sexu opět růžový hlen (mezi tím vše v pořádku), od té doby časté čůrání (dříve jsem chodila tak 4 x za den) teď třeba co hodina, citlivé bradavky, ale jen jakoby pnutí, chutě a kovová pachuť v ústech! Únava! Menstruace nepravidelná max. zpoždění o 2 dny! Poslední cyklus byl 31 dní. Bazalní teplotu měřím asi 5 den a je 37 C. Citím, že to nejsem já, ale dnešní test negativní! K doktorce jdu až další týden v pátek :(. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1952
15.7.13 13:52
@martina.se píše:
@elyssha neporadím, jen řeknu, že já měla negat test ještě 10 tt, takže možné je opravdu všechno…
…já mám taky stejnou zkušenost…do 6tt jsem měla test negativní… ;)

mě by zajímalo, čím je tohle způsobené?…četla jsem tady příběh jedné paní a ta měla negativní test i když v krvi měla hcg 104 tis…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58599
15.7.13 13:53
@MonikaN.89 píše: …já mám taky stejnou zkušenost…do 6tt jsem měla test negativní… ;)mě by zajímalo, čím je tohle způsobené?…četla jsem tady příběh jedné paní a ta měla negativní test i když v krvi měla hcg 104 tis…

já pátrala, dr taky a netušíme doteď. Prostě testy negativní, ms pravidelně, kontrola u dr a ejhle, ono tam mimino 10 tt :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
15.7.13 14:20

To bylo asi pekny prekvapeni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1734
15.7.13 15:40

@martina.se tak to jsi musela dobře koukat :mrgreen: a to jsi neměla ani podezření, že je něco jinak nějaký těhu příznak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58599
15.7.13 17:28

@karafiát néé, vůbec nic. My se snažili, ale testy negat, tak jsem to neřešila. Přišlo se na to na preventivce :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
15.7.13 19:48

Tak jsem si udelala dva ruzne testy a zda se, ze na obou je naznak carky. Tak uvidim zitra rano, treba se neco ukaze. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama