Patron dětí - houpací sedátko pro Lukáška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terka228
Povídálka 20 příspěvků 27.10.18 09:55
Patron dětí- houpací sedátko pro Lukáška

Najdou se dobré duše, které by přispěly 100,– Kč na bezpečné houpací sedátko pro mého syna Lukáška trpícího autismem? Chybí naspořit 4900,–. Přečtěte si jeho příběh…Kdo mě trošku zná, ví, že pro něj dělám co nejvíc, platím speciální nácviky, dojíždíme do školy, na logopedii, speciální tábory, atd… Houpací sedátko je již nad mé finanční možnosti. A tak jsem požádala Patron dětí o sbírku pro Lukáška. Přispět se dá opravdu pouhou 100-korunou. Jeho příběh najdete zde :
 https://patrondeti.cz/…keho-lukaska?…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ester13
Kelišová 5817 příspěvků 27.10.18 10:04

Dobře, že jsi to sem hodila, teď vybraná částka rychle poroste, uvidíš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 10:04

Poslala jsem vám 500, držíme palce ať se to brzy nasbira. A jste moc statečná :mavam:

Terka228
Povídálka 20 příspěvků 27.10.18 10:38

@Ester13 Aha, tak teď už asi vím, jak odpovídat…
Ale že mě to napadlo až dnes Snad už se to dosbírá… :think: :)

Terka228
Povídálka 20 příspěvků 27.10.18 10:39
@Anonymní píše:
Poslala jsem vám 500, držíme palce ať se to brzy nasbira. A jste moc statečná :mavam:

Moc moc moc děkuji za tak velikánský dar :srdce: :srdce: :srdce: :mavam:

Hoa Mai
Kelišová 5711 příspěvků 19 inzerátů 27.10.18 10:55

@Terka228 držím palce, ať máte do konce víkendu vybráno :-). A je teda hrozné, že jste na tři děti sama i finančně, máte můj velký obdiv. Mně se nedávno narodilo třetí dítě a být na děti sama si ještě jakž takž představit dovedu, i když bych padala na hubu, ale finančně bych to nedala vůbec.

Terka228
Povídálka 20 příspěvků 27.10.18 11:12

@Hoa Mai Děkuji moc :srdce:
No, já taky padám na hubu každý den… Ale nedá se nic dělat :) A finančně je to samozřejmě blbý, no. Člověk se musí hooodně uskromnit :think:

růžový achát
Závislačka 4692 příspěvků 27.10.18 11:21

Chci poslat platbu převodem nemam i kartu, skače mi to na online platby 8o, jak se tam dostanu??

Jogrr
Závislačka 4315 příspěvků 27.10.18 11:22

Skoda, ze se v pribehu nepise, kde maji ty tri deti tatinka.

růžový achát
Závislačka 4692 příspěvků 27.10.18 11:23

Pošlete mi účet :lol: do zprávy

Terka228
Povídálka 20 příspěvků 27.10.18 12:14

@růžový achát Mně jedna maminka poslala peníze na můj účet, a pak jsem to tam Lukáškovi posílala. Zadala jsem tam to jméno, a pak jsem si podle ikon vybrala mou banku(ČS) a to mě navedlo rovnou do mého internetového bankovnictví, odkud jsem příspěvek poslala. Snad jsem Ti pomohla.

Terka228
Povídálka 20 příspěvků 27.10.18 12:21

@Jogrr Tatínek Lukáška s námi nežije od jeho 1 roku. Tehdy jsme ještě nevěděli, že budou nějaké problémy s Lukáškem…Nebyl to důvod našeho rozchodu. Nicméně se o něj postupně přestal zajímat… Davídek a Anička mají společného tatínka, který od nás odešel v těhotenství s Aničkou. Pak se ještě 2× vracel, ale bohužel, je to tak jak to je…a jsem s dětmi sama. Ten se ale o děti zajímá ( o všechny- i o Lukáška).

BloomingGorgeous
Závislačka 2806 příspěvků 27.10.18 12:57

Taky jsem trochu prispela. Za chvili budete houpacku mit. At se vam dari a at si ji Lukasek uzije :srdce: :dance: ;) :kytka: :mavam:

růžový achát
Závislačka 4692 příspěvků 27.10.18 13:00

Ja to poslala na ten tvuj účet, a kdyby se nezdařilo to nějak zakomponovat do te sbírky, tak si to nechte na Vánoce 8)

Terka228
Povídálka 20 příspěvků 27.10.18 14:19

@BloomingGorgeous Moc s Lukáškem děkujeme :) :srdce: :srdce: :srdce: :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >