Pátý den zmeškaná MS, slabá čárka

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.14 08:34
paty den zmeskana MS, slaba carka ?

Cau, chci se zeptat, dnes meska MS 5 den a na testu je carka slabe intenzity, na fotce vypada malicko tmavsi, nemela by v teto dobe byt uz carka silna? :nevim: :jazyk:

Reakce:
andrea.sb
Kelišová 5854 příspěvků 18.10.14 08:38

A ovulace víš kdy byla přesně? Mohla být později. Jinak čárku máš krásnou :palec:

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 18.10.14 08:40
@Anonymní píše:
Cau, chci se zeptat, dnes meska MS 5 den a na testu je carka slabe intenzity, na fotce vypada malicko tmavsi, nemela by v teto dobe byt uz carka silna? :nevim: :jazyk:

nemela. Carka bud je nebo neni a ty ji tam mas. Takze grarulace :kytka:

blumen
Hvězda diskuse 46849 příspěvků 18.10.14 08:52

Neres intenzitu. Nektere testy ukazuji proste carku slabsi porad, mela jsem to stejne ;) gratuluji :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.14 09:05

Tohle je zrovna Pepino test, v obchodaku ksem vcera jiny nesehnala :) tak snad je to dobry zacatek, dekuji :kytka:

Anix
Závislačka 3749 příspěvků 18.10.14 09:20

Evi gratuluji… to bude mít manžel radost a kdyby to byl fotbalista tak ještě větší :)

terýsek25
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 18.10.14 09:20

Já jsem ještě 5 dní po vynechané MS neměla ani ducha, až 6. den slaboučkou čárku po limitu… A to ovulace byla tak, jak měla… noooo a teď jsem v 16tt :dance: takže na intenzitě určitě nezáleží, hlavně že je tam a že MS nepřišla :)

Martina84
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 18.10.14 10:26

Ja ji mela taky slabou v tuhle dobu. Ovulaci jsem mela trochu dyl, ale je to tam a tise gratuluju.

Halibar
Kelišová 6354 příspěvků 18.10.14 11:26

Gratuluji mamino, to uz neni ani duch :D

chs.jasmin
Echt Kelišová 8752 příspěvků 18.10.14 11:49

Jsi těhu, já měla 4tý den takovýto test:

Gabrielka91
Kecalka 280 příspěvků 18.10.14 11:53

Já měla ještě slabší asi týden po vynechání.. a byla jsem těhotná.. ale doktorka to poznala až z krve.. znamená to že je to čerstvější těhotenství.. já otěhotněla tak týden před.. néli později.. dva měsíce předtím jsem vynechala antikoncepci.. tak prej tak ovulace je rozházená.. takže gratulace.. :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >