Pátý neúspěšný KET

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mací1011
Povídálka 14 příspěvků 08.05.18 20:59
paty neúspěšný ket

Jsem po 5 neúspěšném KET jestě máme dvě embrya zamražená ale nejní lepší
jít znova na IVF?
syn 3,5 roku vyšel na poprvé po IVF dekuji za rady

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 08.05.18 21:05

@mací1011 To je mi moc lito, ja bych tem dvema embryim dala sanci, ja jsme teda tedka ve 30tt a vysel nam 1.KET, ET nebyl mela jsem hyperstimulacni syndrom.Ale je pravda ze rozmrazeni i zavdeni stoji penize. A embryjka byly v poradku? Co Vam radi doktori z CARu? :kytka:

mací1011
Povídálka 14 příspěvků 08.05.18 21:09

Jj vse bylo v naprostem poradku porad rikaji ze jsou krasne,
no finance i psichicky je to dost naročné :-(
porad mi říkají že to ještě skusíme atd :-(

Kikulele
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 08.05.18 21:33

Tak to asi zalezi na vas jak se rozhodnete, embryjka muzou zustat jeste zamrazene.Ono celkove resit otehotneni kdyz to nejde prirozene je hodne narocne, my jsme se snazili skoro sest let a bylo z toho jedno tehotenstvi ale zkoncilo to ZT.Pak jsme tomu dali jeste rok, pote jsme mazali do CARu ani ve snu by me nenapadlo ze to vyjde napoprve. Preji hodne sil a brzky uspech at uz se snahulackama nebo s novou stimulaci. :hug: :kytka:

rébi
Ukecaná baba ;) 1794 příspěvků 10.05.18 06:49

Mně třeba jeden KET (zaváděli 2 embrya) nevyšel a to vypadalo všechno slibně a druhý ano - zaváděli jen jedno embryo a ještě se jim moc nezdálo - a jaký je brouček šikovný. :)

mací1011
Povídálka 14 příspěvků 09.06.18 08:14

Tak jsem po novem ivf odebrali mi 14 vajíček stoho 5 jich bylo dobrých a na konec zustali jen 2,jedno jsem si nechala dat a druhé zamrazit a za se to nevyslo ani po 6 :-( tak už nevím

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >