Reklama

Pátý neúspěšný KET

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mací1011
Povídálka 14 příspěvků 08.05.18 20:59
paty neúspěšný ket

Jsem po 5 neúspěšném KET jestě máme dvě embrya zamražená ale nejní lepší
jít znova na IVF?
syn 3,5 roku vyšel na poprvé po IVF dekuji za rady

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 08.05.18 21:05

@mací1011 To je mi moc lito, ja bych tem dvema embryim dala sanci, ja jsme teda tedka ve 30tt a vysel nam 1.KET, ET nebyl mela jsem hyperstimulacni syndrom.Ale je pravda ze rozmrazeni i zavdeni stoji penize. A embryjka byly v poradku? Co Vam radi doktori z CARu? :kytka:

mací1011
Povídálka 14 příspěvků 08.05.18 21:09

Jj vse bylo v naprostem poradku porad rikaji ze jsou krasne,
no finance i psichicky je to dost naročné :-(
porad mi říkají že to ještě skusíme atd :-(

Kikulele
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 08.05.18 21:33

Tak to asi zalezi na vas jak se rozhodnete, embryjka muzou zustat jeste zamrazene.Ono celkove resit otehotneni kdyz to nejde prirozene je hodne narocne, my jsme se snazili skoro sest let a bylo z toho jedno tehotenstvi ale zkoncilo to ZT.Pak jsme tomu dali jeste rok, pote jsme mazali do CARu ani ve snu by me nenapadlo ze to vyjde napoprve. Preji hodne sil a brzky uspech at uz se snahulackama nebo s novou stimulaci. :hug: :kytka:

rébi
Ukecaná baba ;) 1793 příspěvků 10.05.18 06:49

Mně třeba jeden KET (zaváděli 2 embrya) nevyšel a to vypadalo všechno slibně a druhý ano - zaváděli jen jedno embryo a ještě se jim moc nezdálo - a jaký je brouček šikovný. :)

mací1011
Povídálka 14 příspěvků 09.06.18 08:14

Tak jsem po novem ivf odebrali mi 14 vajíček stoho 5 jich bylo dobrých a na konec zustali jen 2,jedno jsem si nechala dat a druhé zamrazit a za se to nevyslo ani po 6 :-( tak už nevím

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama