Pauza a návrat? Ano či ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 22:53
Pauza a návrat? Ano či ne?

Zdravím,

potřebovala bych poradit ohledně jedné situace s mým manželem. Jsme spolu cca rok a z toho cca 2 měsíce manželé. Nemáme spolu děti, ale nějak se to u nás vyvinulo moc rychle. Sestěhovali jsme se k sobě cca 2 měsíce po začátku vztahu.
Ale poslední 2 měsíce jsou šílené. Nikdy jsme neměli jednoduchý vztah. Vlastně jsme se dali dohramody v době, kdy jsem začínat podnikat, chvilku to šlo skvěle, pak se mi to začalo nedařit v práci a doma se vytvořili hádky, protože jsem začala mít poměrně nízký příjem a manžel si zvykl na to, že většinu věcí platím já. Spadla jsem příjmově cca o 70% (z 60k na 15k).
Na konci května jsem musela ukončit podnikání a zůstali mi jen dluhy, které jsem běhěm podnikání nasbírala a taky jsem si z vlastní blbosti půjčovala, abych měla nějaký příjem s tím, že jsem si naivně myslela, že to pak doplatí, že bude lepší čas apod. Bohužel se tak nestalo a já musela vyhlásit insolvenci, která mi byla začátkem července schválena. Ale to je spíše moje věc.
Nicméně jsme se začali s manželem hádat kvůli tomu, že jsem tajila nějaké dluhy a neřekla, že mám problém se splácením apod. Kvůli tomu mě vlastně i 2× napadl (nejdříve jen facky a pak pěsti do obličeje, kdy jsem skončila v nemocnici). Po tom posledním napadení jsem se odstěhovala k mé sestře, protože jsem z něj začala mít strach, poradila se na krizové lince a jsem objednaná na konzultaci do Bílého kruhu.
Manželovi jsem řekla, ať mě nekontaktuje a nechá mě být. Bohužel jsem z vlastní blbosti opět podlehla a sešla se s ním, kde mi řekl, že je ochoten za vším udělat tlustou čáru a začneme odznova s tím, že mu nebudu v ničem lhát ani on mě, ale mám se nastěhovat zpátky, jinak že spolu končíme.
Popravdě nejdříve jsem chtěla rozvod, ale pořád ho miluji a chci s ním být, ale bojím se k němu zpátky nastěhovat, že se bude nějaké násilí opět projevovat a já už to neustojím, ale i přesto mě to k němu táhne.
Chtěla bych to probrat v tom kruhu, ale nejsem si jistá…
Co byste dělali na mém místě? Vrátili byste se k němu po nastolení nějakých pravidel?
Podotýkám, že v tom vztahu byli určitě polopravdy, moje rodina ho nesnáší, nechtějí mě k němu zpátky pustit, toho samého názoru jsou i mý známí, všichni se bojí, že mě opět zmlátí a nebudu s ním šťastná.

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2250 příspěvků 19.08.18 22:57

Já normálně lež ve vztahu nesnáším,ale jeho reakce s tím neměla ,,nic společného". Vzala sis agresivní hovado a nikdy se nezmění. Naopak,vrátíš se k němu,odpustíš a dovolí si to znovu. Já takhle téměř přišla o rodinu,všichni se ode mě otočili zády,protože jsem byla slepá. Vydržela jsem s takovým magorem 5 let,dneska jsem ráda,že jsem našla sílu a odešla. Mám úplně úžasného muže a náročné :D miminko. A jsem šťastná,jako nikdy předtím! :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 23:19

číkal, že ho to psychicky rozhodilo, proto to udělal, ale nevím.....

Origamia
Kecalka 140 příspěvků 19.08.18 23:29

Jestliže ti nestačila dvakrát nakládačka, tak se k němu určitě vrať. A ano měla by ses obávat, že to násilí opět neustojíš, ale tak, že tě nohama povezou napřed…prober se,jste spolu rok teprv, toho bad boye nepředěláš.

Hanyžka1
Stálice 75 příspěvků 19.08.18 23:31

Styděla bych se sama před sebou, že jsem dobrovolně v takovém vztahu. Poslechni rodinu, kamarády a okamžitě odejdi. Držím pěsti.

Russet
Extra třída :D 12153 příspěvků 19.08.18 23:46
@Anonymní píše:
Zdravím,potřebovala bych poradit ohledně jedné situace s mým manželem. Jsme spolu cca rok a z toho cca 2 měsíce manželé. Nemáme spolu děti, ale nějak se to u nás vyvinulo moc rychle. Sestěhovali jsme se k sobě cca 2 měsíce po začátku vztahu.
Ale poslední 2 měsíce jsou šílené. Nikdy jsme neměli jednoduchý vztah. Vlastně jsme se dali dohramody v době, kdy jsem začínat podnikat, chvilku to šlo skvěle, pak se mi to začalo nedařit v práci a doma se vytvořili hádky, protože jsem začala mít poměrně nízký příjem a manžel si zvykl na to, že většinu věcí platím já. Spadla jsem příjmově cca o 70% (z 60k na 15k).
Na konci května jsem musela ukončit podnikání a zůstali mi jen dluhy, které jsem běhěm podnikání nasbírala a taky jsem si z vlastní blbosti půjčovala, abych měla nějaký příjem s tím, že jsem si naivně myslela, že to pak doplatí, že bude lepší čas apod. Bohužel se tak nestalo a já musela vyhlásit insolvenci, která mi byla začátkem července schválena. Ale to je spíše moje věc.
Nicméně jsme se začali s manželem hádat kvůli tomu, že jsem tajila nějaké dluhy a neřekla, že mám problém se splácením apod. Kvůli tomu mě vlastně i 2× napadl (nejdříve jen facky a pak pěsti do obličeje, kdy jsem skončila v nemocnici). Po tom posledním napadení jsem se odstěhovala k mé sestře, protože jsem z něj začala mít strach, poradila se na krizové lince a jsem objednaná na konzultaci do Bílého kruhu.
Manželovi jsem řekla, ať mě nekontaktuje a nechá mě být. Bohužel jsem z vlastní blbosti opět podlehla a sešla se s ním, kde mi řekl, že je ochoten za vším udělat tlustou čáru a začneme odznova s tím, že mu nebudu v ničem lhát ani on mě, ale mám se nastěhovat zpátky, jinak že spolu končíme.
Popravdě nejdříve jsem chtěla rozvod, ale pořád ho miluji a chci s ním být, ale bojím se k němu zpátky nastěhovat, že se bude nějaké násilí opět projevovat a já už to neustojím, ale i přesto mě to k němu táhne.
Chtěla bych to probrat v tom kruhu, ale nejsem si jistá…
Co byste dělali na mém místě? Vrátili byste se k němu po nastolení nějakých pravidel?
Podotýkám, že v tom vztahu byli určitě polopravdy, moje rodina ho nesnáší, nechtějí mě k němu zpátky pustit, toho samého názoru jsou i mý známí, všichni se bojí, že mě opět zmlátí a nebudu s ním šťastná.

Nevracela bych se a příště bych s chlapem minimálně rok nebo dva jen chodila. Už bych nic nebrala hopem.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 434 příspěvků 20.08.18 00:04

Každý může spadnout na dno, začít panikařit a nadělat spousty chyb! Když se člověku začne všechno sypat pod rukama tak jen málo lidí dokáže uvažovat racionálně a najít cestu jak z toho ven. Samozřejmě se nevylučuje že partner bude naštvaný, zklamaný ale měl by druhému být oporou, pokusit se s ním věci řešit a ne ho poslat do nemocnice! :roll: Ho spíše naštval fakt, že už nebudete rodinná kasička a spadne mu životní úroveň. :roll: Jestli se k člověku který vás surově zmlátil vrátíte, vaše věc. Ale mě by to ani nenapadlo. V nouzi vás potopil ještě víc a nebude tomu jinak ani kdykoliv jindy.

Westie777
Nováček 10 příspěvků 20.08.18 00:56

Po roce vztahu premyslet, jestli se k nasilnikovi vratitje silne kafe. Vazne o tom premyslite?? Poslechnete rodinu a pratele a nevracejte se! Umite si predstavit, ze by neco takoveho mohli v budoucnu zazit vase deti? Chapu, ze je clovek zamilovany, ale po roce vztahu omlouvat partnera, ktery Vam dal pesti… Mela byste zapracovat na Vasem sebevedomi! Drzim palce, abyste vydrzela a nevratila se!

káťa
Extra třída :D 13164 příspěvků 20.08.18 06:22

Zakladatelko promiň, ale vrsila jsi jednu hloupost na druhou. Sestehovani se s chlapem, který tě využívá jako sponzorku, dělání dluhu, aby vám neklesla životní úroveň, tajení jich, svatba s někým takovým po kratičké době, pak dostat dvě nakládačky a ještě vůbec uvažovat se k někomu takovému vrátit…
Udělej za svými blbostmi tlustou čáru a začni znova a chytřeji. S podporou rodiny, bez chlapa, který tě finančně využíval a mlátil. Tvojí rodině se nedivím, že ho nenávidí. Můj chlap by ho, pokud by mu sahnul na dceru, srovnal takovým způsobem, že by se vrátit rozhodně nechtěl a asi toho ani už nebyl schopen…

Hroznej puberťák
Kelišová 5394 příspěvků 20.08.18 06:51

Facky, pěsti, skončila v nemocnici… a ty uvažuješ o NÁVRATU??? :roll:

arinecka
Kelišová 5171 příspěvků 20.08.18 07:02

Takže, dokud se ti dařilo, měla jsi hodně peněz tak to bylo ok a když nastal problém tak už to šlo do háje. Ty jsi udělala velkou chybu že sis začala půjčovat a spadla si do dluhové pasti. Tímhle bys mě taky pěkně naštvala ale to nedává tvému muži právo aby tě bil. Udělal to dvakrát, věř tomu že to udělá potřetí. Nebudˇhloupá a už se nevracej, podej žádost o rozvod a dej si život dokupy. Nechápu jak můžeš vůbec přemýšlet nad tím že by ses k němu vrátila :?

Bubla_Bučková
Závislačka 4069 příspěvků 20.08.18 07:48

troll :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >