Pauza nebo rozchod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra 08
Nováček 5 příspěvků 28.02.18 11:28
Pauza nebo rozchod?

Ahoj dámy,
jsem tu nováček a budu ráda za vaše odpovědi a názory. Jsme s přítelem dlouho, skoro šest let a procházeli jsme od jara, rok od zasnoubení velkou krizí. Přítel vyhlásil pauzu, která následovala po velké hádce, která se samozřejmě týkala naprosté kraviny. Hádka probíhala po cestě na společnosu oslavu přítelovi rodiny, řekla jsem mu zda by nebylo lepší kdyby mě někde vyhodil, protože na sebe budeme pouze naštvaní (řekla jsem to ve vzteku samozřejmě). Přítel nesouhlasil, ale po delším hádaní mi ve vzteku zastavil. Rozhodla jsem se tedy jed za kamarádkou, hned jsem zjistila že nemám telefon. Večer když jsem vychladla sem příteli od kamarádky zavolala a on zněl rozloběně. Vysvětlila jsem mu, že nemám telefon, že se za hádku moc omlouvám a pokud mi psal tak jsem si to nemohla přečíst. Přítel ze sebe horko těžko vysypal, že chce čas na rozmyšlenou ale že když jsem se neozývala vypadalo to, jako že to beru važně a že zažil největší bolest celého těla v životě a že zprávu bere zpět že ji pomineme. Dohodli jsme se, že sejdeme doma. Po příchodu domů mi zvědavost nedala a zprávu jsem si přečetla. Ve zprávě stálo, že toho má už dost, že takhle se nechová člověk který má něko rád, že toho pro nás dělá dost a já si toho nevážím, že tahle se nechová člověk který někoho má rád potažmo miluje. Že ho to nijak netěší, ale že by bylo třeba si dát čas na rozmyšlenou jak to bude dál že ho momentální stav nenaplňuje a že bych si to už měla konečně uvědomit jak se k němu chovám, nebo ho definitivně ztratím. Protože mě to ranilo, rozhodla jsem se reagovat což nebyl dobrý nápad. Řekla jsem že to pomineme a tak jsem taky měla udělat, přítel mi na to napsal, že si myslel že to přejdeme ale že se tak nestalo, že bychom se zase jen hádali a on se proto rozhodl že tam zůstane. Pochopila jsem že je zle, že má pravdu a napslaa mu, že ho nechci ztratit, ani těch krásných pár let a že mě vše moc mrzí a že to hodím za hlavu a jsem hloupá, že jsem to neudělala rovnou. Řekl mi že mě také nechce ztratit a ani ty roky a váhal jestli jed domů, nebo. Nakonec se rozhodl, že zůstane, že vše musí promistel a já si musím uvědomit že si ho nevážím.
Druhý den ráno už jsem si víc než dost uvědomovala, že má pravdu, že jsem si nevážila dostatečně všeho co mi dával a jak hodný a milující člověk to je a že mi neustále oporou. Napslala jsem mu tedy další sloh o tom jak mě to mrzí a že si sem vědoma svých chyb a že na nich budu intenzivně pracovat a že budu ta, jako dřív. Bez reakce. Včer jsem propadla panice a starchu, zavolala jsem přítelově mamince a ona mi řekla že je v pořádku, je tam, ale momentálně neví kde je že se nezdružuje, ale že se vedruhém domě svítí a bude nejspíše tam. Rozhodla jsem se pro zoufalé řešení, jed za ním. Když mě viděl, bylo vidět že je neštastný, oslovil mě „co tady děláš prcku“ a řekl mi že půjdeme vedle. Jen co se zabouchli dveře jsem propukla v pláč on mě objímal a plakal taky. Poté mě vzal si sednout hladil mě po nohou ptal se jestli mi je zima, chci čaj, vodu, nechtěla sem nic řekla jsem mu že mám starch aby nepřišel na to že je mu beze mě lépe. On mi řekl že ví že jsem hodný člověk a že když se zlobím nebo mám špatnou náladu, zlobím se na sebe a on je ten nejblíž, kdo to odnáší, poté že vím že je optimista a věří, že to bude dobré. Bylo vidět že přemýšlí a rozhodl se že chce i přesto zůstat, říkal že nemůže spát, není mu dobře od žaludku. Zeptala jsem jestli mám jed domů a on že ano, nabídl mi jestli chci přespat, řekla jsem že pojedu domů. Než jsem odešla požádal mě jestli bych mu mohla dát vědět, že jsem v pořádku někdy, že by to rád věděl. Odešla jsem a ten včer už neměla na nic sílu, noc jsem prozvracela a ráno do práce jsem nemohla. Dopoledne mi volal kolega, že mu psal jestli jsem v pořádku dorazila do práce. Asi po 2 hodinách jsem se rozhodla že mu dám vědět, že jsem v pořádku. Za zprávu mi poděkoval, řekl že je rád a že je také v pořádku. Večer mě opět přepadlo zoufalsví a napsala jsem mu jestli kdyby věděl že se chce rozejít zda by mi to řekl. Napsal mi, že tímhle bombardoáním si akorát škodím, že mě o něco žádal a že chce jen čas na urovnání myšlenek potažmo svého života, nic víc nic míň…opět má pravdu. Od té doby jsem ho nekontaktovala, chci mu dát prostor jak sám chtěl.
Myslíte že tohle může dopadnout dobře? Když mě viděl choval se hezky, také se asi trápí, zajímá se jestli jsem v pořádku. To co v něm mám jsem si samozřejmě naplno uvědomila až když mám starch že to ztratím, cítím se na dně vlastními chybam. nevím co mám dělat, co si myslet. Nemůžu jíst ani spát.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Icestar
Závislačka 4218 příspěvků 1 inzerát 28.02.18 11:33

To vypadá na pubertu v plném rozpuku :) Evidentně ses v minulosti nechovala jako správná partnerka. Místo slohů radši na sobě zapracuj a změň své chování, přístup vůči partnerovi, pokud chceš vztah udržet. :kytka:

Uživatel je onlineBožislava
Ukecaná baba ;) 1465 příspěvků 28.02.18 11:35

Je to poněkud celé…zmatené. Dejte si půlroční pauzu. Aspoň se nebudeš citít jako stíhačka a odpočinete si od sebe.

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 28.02.18 11:36

@Petra 08 promiň ale me to přijde vtipný :lol: říkala jsi ze to byla hádka kvůli kravině- připomina mi to muj vztah když jsme byli v pubertě :lol: jinak ted vážně : podle toho jak se chová a co ti říkal te miluje jen dela komedie, byt tebou tolik bych nedolejzala aby si nemyslel ze te má jistou ;)

Petra 08
Nováček 5 příspěvků 28.02.18 11:41

Působí to asi zmateně, možná vtipně. V pubertě už bohužel nejsem je 25, ale chápu to, dělám věci, za které se tak strašně stydím.. Ale ztratila jsem asi rozumi nebo nevím.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 28.02.18 11:42

Takový teatrální vztah jsem zažila kolem 20, ještě dost nevyzrálá, samozřejmě to skončilo špatně a bylo to veelmi divoké. Naštěstí jsem z toho vyrostla :mrgreen:

Holka tohle nemá smysl, nebudete spolu šťastní, naučte se žít každý sám a dospět.

Tableta
Závislačka 4066 příspěvků 28.02.18 11:43

Pokud ho budeš takhle stíhat, určitě to dobře nedopadne. Pokud by se neozval do týdne on, ozvala bych se mu sama.

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 28.02.18 12:03

Pribeh jak ze skolnich lavic, podle me to dobre nedopadne. A zarazi me slovo „jed“. :zed:

salubriter
Kecalka 124 příspěvků 28.02.18 12:15

Tvůj přítel vypadá, že se sebou umí pracovat a prošel emocionální bouří. Udělej přesně to co chce, dej mu klid a čas. Pokud to dokážeš, on se uklidní, srovná se, promyslí si co od života chce a určitě Ti dá šanci.
Otázka je, jestli to pak zvládneš ty.
Protože pokud ho zase zklameš v krátké době, pak to bude rychlý proces.

Měla by jsi se taky zklidnit, promyslet si, co od života a partnera vlastně chceš a nechceš a podle toho se pak i chovat.

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 28.02.18 12:18

Pošli ho do oběhu, brzy najdeš lepšího :srdce:

mary.27
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 28.02.18 12:21

Máte šanci na vztah rozhodně. Jen mu dej ten čas o který tě prosil. Srovná si to v hlavě a určitě se ozve. Máte se pořád rádi, to je vidět.
Nech ho, ať zjistí, že mu chybíš. Ale toho nedosáhneš, pokud se mu stále budeš připomínat!

Evelýna 1
Kecalka 355 příspěvků 7 inzerátů 28.02.18 12:43

@Petra 08
Promin, ale na mě působíte oba jako puberťáci. Ja bych ho poslala někam. Na můj vkus se příliš ponižuješ a škemráš

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2134 příspěvků 1 inzerát 28.02.18 12:48

Věřím, že to bude dobrý. Na nějaký půlroční pauzy, který ti tady některé radí se vykašli. To by nepřineslo nic dobrého. Pár dní možná. Týden. Ale ne dýl. Ale myslím, že to bude dobrý. Snaž se. A nech ho až ti napíše sám. :hug:

Petra 08
Nováček 5 příspěvků 28.02.18 12:59

Vsem dekuju za mile komentare :srdce: Doufam, ze dostanu sanci ukazat mu ze jsem si sve chyby uvedomila.
@Terrinka93 Pul rocni pauza podle me neni pauza, ale rozchod. Doufam, ze napise

martasesek
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 28.02.18 13:55

Pauza ve vztahu obecně znamená, chci mít jistotu se vrátit, kdyby mně to u nové partnerky nevyšlo. Toť můj názor 8)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Běsnění živlů na Tenerife: Jak jsou na tom s domy Bendová nebo David?

Bouřky, přívaly vody a několikametrové vlny změnily oblíbený prázdninový cíl... číst dále >

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >